Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eren Erdem, Rusya Televizyonuna Verdiği Röportajın Ham Hâlini Paylaştı

 > 
163PAYLAŞIM

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, sosyal medyada şahsına yönelik saldırılar nedeniyle Russian Today'e verdiği röportajın Türkçe versiyonunu paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun suçlamalarının da yer aldığı videoda CHP'li Erdem'in Meclis konuşması ve Rus TV'sine verdiği röportajın Türkçe hali de görülüyor. Röportajda Türkiye Cumhuriyeti'ne yönelik hiçbir suçlamanın olmadığını belirten Erdem, aksine Avrupalı yetkililerin konuya ilişkin bilgisine ve Türkiye'nin transit ülke olarak kullanılması iddialarına değindiğini ifade etti.

Sarin gazı konusunu milletvekili olarak halka karşı sorumluluğunu düşünerek ele aldığını belirten Erdem, "Bir hafta boyunca şahsıma yapılmayan kalmadı. Gazetelerde boy boy fotoğraflarımla ülkeyi suçladığım iddiasıyla hainlik suçlamasında bulundular. Yandaş TV kanallarında yalan ve iftiralar atarak Saray'a yaranmaya çalıştılar. İktidar yetkilileri toplantılarda şahsıma atıp tuttular. İşte bu videoyla bana atılan tüm iftira ve ithamların çöküşüne tanık olacaksınız. Cumhurbaşkanı başta olmak üzere bu iftira ve linç kampanyasına dahil olan tüm siyasiler, tetikçi yazarlar ve aktrollere karşı tazminat davası açacağım" dedi.

*Video ismi Eren Erdem tarafından belirlenmiştir.

Birgün

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir