Görüş Bildir
Haberler
Erdoğan Yemin Ederken Bir Tek O Ayağa Kalkmadı

Erdoğan Yemin Ederken Bir Tek O Ayağa Kalkmadı

Fatih UZUN
28.08.2014 - 17:57
İçeriğin Devamı Aşağıda

Cumhurbaşkanı Erdoğan metnini okumak için kürsüye geldiği esnada, bütün vekiller ve konuklar ayağa kalktı, sadece MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ayağa kalkmadı.

Meclis'te düzenlenen mazbata teslim ve yemin törenine milletvekilleri dışında çok sayıda davetli de katıldı. Genel Kurul'daki Loca'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kızları Sümeyye ve Esra ile oğlu Bilal Erdoğan da hazır bulundu. Locada ayrıca, Anayasa Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve kuvvet komutanları, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, eski futbolcu Rıdvan Dilmen ile çok sayıda bürokrat da hazır bulundu.

MHP'Lİ AKÇAY AYAĞA KALKMADI

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan metnini okumak için kürsüye geldiği esnada, bütün vekiller ve konuklar ayağa kalktı, sadece MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ayağa kalkmadı.

YABANCI KONUKLAR KÖŞK'TEKİ TÖRENE KATILACAK

Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni için Türkiye 'ye gelen 90'dan fazla yabancı temsilci, TBMM'de törene katılmadı. Yabancı temsilciler Çankaya Köşkü'ndeki törene katılacak.

ANKARA/DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın