Emine Bulut Cinayetine Spor Camiası da Sessiz Kalmadı

-

Spor kulüpleri, taraftar grupları ve sporcular, eski kocası tarafından öldürülen Emine Bulut için sessiz kalmadı ve tepkilerini gösterdiler.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seyma-cetin8

Yaa aklım almıyor kimse kimsenin sahibi değil eski kocasın hayatında istemediği için boşanıyor senden bi düşün gerçekten eksiğim ne diye bi düşün aşalık herif. Bi baba nasıl kızına böyle bi kötülük yapar. Bİ insan nasıl olur da bi can alma vurma dövme öldürme cesaretinde bulunur bu yetki kim sana verdi. Her güne bi kadın haberiyle uyanmak ve bu duruma yine mi demek kadar üzücü bir olay yok. 10 yaşında ki çocuğu düşünemiyorum bile.

badcatsero

en çok içimi acıtansa 1 hafta sonra kimse hatırlamayacak bile bunu. belki sene-i devriyesinde 1 hashtag açılacak yine lanet mesajları sonra aynen devam.. olan o zavallı yavrucağa oldu.. lanet okusam ne fayda....

ses12

her zaman diyorum yine diyeceğim kallavi bir cezası olmalı böyle vakaların . böyle bir şey yapabilicek kişi beyin yoksunudur salaktır . Ama cezası çok net ve keskin olsaydı korkma ihtimali vardı . Belki o çocuk o zaman ağlamazdı

polatts1

bu işlerin kadını erkeğimi kaldı hergün medyada görüyoruz birileri ulu orta insan öldürüyor katlediyor. herkes de bir cinayet işleme dürtüsü çoluk çocuğun belinde silah. tahammül anlayış uzlaşma sıfır. nasıll bir memleket profili bu. o kız çocuğu bu travmayı asla atlatamayacak hiç bir para birimi hiç bir hediye hiç bir tedavi hiç bir ödül onu teselli edemiyecek. bilmiyorum utanmalımıyım acaba bir erkek olarak ve ya insan olarak.

shadow123

2 gün sonra unuturuz yeni cinayetler ne zaman bakalım...Aslında toplum olarak biz suçluyuz...

Görüş Bildir