Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yüzlerini Daima Merak Ettiğimiz Gizli Oyuncuların, El Modellerinin 10 Fotoğrafı

-
Abone ol

Sabun, el kremi, oje, yüzük gibi bilimum ürün reklamlarında görmeye alışık olduğumuz eller vardır. Çoğu zaman yüzlerini göremeyiz. Hiç düşündük mü acaba, bu ellerin sahibi nasıl birisi? Bunu merak eden, İngiltere'den Oli Kellet  ve Alex Holder, el modellerinin yüzlerini fotoğraflamak gibi ilginç bir projeye giriştiler. Uzun zamandır reklamcılıkla uğraşan bu ikili, bu zamana kadar birçok el modeliyle çalıştıklarını ama hiçbir zaman yüzlerini yansıtmadıklarını söylediler. Eğlenceli bir girişim olarak da, böyle bir projeye imza attılar.

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/gabrielsanchez/h...

1. Delphine Jean-Gilles

İnsanlar ellerime bakıp, piyano çalabileceğimi söylerlerdi. Benimse bir reklamda görene kadar el modelliği diye bir olaydan haberim yoktu.. Sonra "Neden ben de yapmıyorum?" dedim.

2. Vincent Oliver

Arkadaşlarım bunu çok komik buluyorlar. Birisiyle tanıştırılırken "el modeli" olarak tanıtılıyorum. Gerçekten çok hoşlarına gidiyor.

3. Adnan Rashed

El modelliğini pek önemsemezdim. Uzun zamandır aktörlük yapıyordum. Filistinli olmama rağmen, İspanyol ya da herhangi bir Orta Doğulu rolü için seçiliyordum.

4. Nina Taylor

Ben kendimi "el uzmanı" olarak tanımlıyorum ama çoğu reklamda el modelliği yaptığım için artık bana süpermodel lakabını taktılar. Ellerimi de sigortalattım.

5. Federico Hewson

Kast seçimleri çok tuhaf oluyor. İyi yaptığınızda problem yok ama seçilemediğinizde düşünüyorsunuz.. "Acaba serçe parmağım yüzümden mi?" diye..

6. Stuart Gee

İnsanlara sigara içmemelerini, kedi yavrularıyla çok haşır neşir olmamalarını, bisiklet zinciri değiştirmemelerini öneriyorum. Kısacası ellerinize iyi bakın ve nemlendirin.

7. Annabel Capper

Çekimlerin birinde dışarıdaydık, yağmur yağıyordu. O kadar üşümüştüm ki, ellerim artık maviye çalıyordu. Fotoğrafçı durdu ve bana "Bunun için bi' şey yapabiliyor musunuz?" diye sordu..

8. Andrew Bennett

Normalde arabamı kendim tamir ederim. Ama bir kaç gün sonra bir çekim olduğunu biliyorsam, asla elimi sürmüyorum.

9. Renato De Fazio

El modelliği oldukça güzel bir iş. Çünkü kim olduğunuz bilinmiyor. Aynı anda birçok rakip markayla çalışabilirsiniz ve onlar bunu asla bilmezler.

10. Laura Lorente

İnsanlarla işim hakkında konuşurken, "Hı hı, tabi tabi" diyorlar.. Bu mesleğin tüm dünyada büyük bir piyasası olduğundan habersizler..

Bonus: Norveçli balıkçılar ve elleri

El modelliği dendiğinde olmazsa olmaz aktörler!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir