Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En İyi 10 Hacker'i

 > -

10. Gary McKinnon

Başta ABD ordusunun ve NASA'nın olmak üzere 97 adet bilgisayara sızmayı başarmıştır.Bazı önemli belgeleri ve yazılımları sildikten sonra UFO'larla yapılan araştırmayı incelemiştir.

9. Luzsec

Bu hacker ve çetesi; Sony , News International , CIA , FBI ve Scotland Yard gibi kuruluşları hackledikten sonra çetenin bazı üyeleri yakalanıp tutuklanmıştır.

8. Adrian Lamo

Yahoo , Google , Yandex ve New York Times'ı hackledikten sonra yakalanmıştır.

7. Richard Pryce

ABD ordusunun bilgisayarlarını hackledikten sonra yabancı kaynaklara bilgi sızdırmıştı.Bu olay , ABD ile Kuzey Kore arasında gerginliğe sebep olmuştur.

6. Jonathan James

Uluslararası Uzay İstasyonu'nu kontrol eden yazılımı hackledikten sonra NASA bir süre ağını kapatmak zorunda kalmıştır.

5. Kevin Poulsen

Radyo istasyonlarının birine sızmayı başardı ve yalandan Porsche kazanma yarışı düzenledi.Daha sonra ABD hava kuvvetleri bilgilerine sızdığı için yakalandı.

4. Kevin Mitnick

Nokia ve Motorola'yı hackledikten sonra FBI tarafından yakalandı ve hapis cezasına çarptırıldı.

3. Astra

Astra hacker topluluğu bazı önemli silahların teknolojik bilgilerini çalıp satmayı başardı. 360 milyon dolar zarar verdikten sonra çete çökmüştür.

2. Albert Gonzalez

46 milyon adet kredi kartının detaylarını almayı başarmıştır.Verdiği toplam zarar 500 milyon doların üzerindedir.

1. Anonymous

İnternet özgürlüğünü savunan bu hacktivist grubun sızdıkları arasında Çin Hükümeti , Vatikan ve FBI , CIA , Samsung gibi kurumlar var. Anonymous çetesi dünyanın en gizli ve en çok zarar veren Hacker çetesidir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nitarus

aq nasıl iSKORPiTX yok lan adam 1. be götüm anonymous u koymuş bide onedio sen ırkçı Türk düşmanı bir Pisliksin ! iSKORPiTX dünya üzerinde Hacking rekorunu kırdı ve hala 1.sırada abd de hacking rekor ödülü verilmek üzere çağrıldı ve abd vatandaşlığı teklif edildi kısaca iş teklif ettiler ama iSKORPiTX bunları reddetti ulan Ayyıldız Tim bile Anonymous'u hackedi ve Anonymous a Ayyıldız Tim Bize Saldırmayın diye Açıklama Yaptırdılar.Sen gelmiş bide dünyanın en iyi Hackerları Türk diye hepsini yok sayıyor vede çakma bi anonymous denilen saçmalığı öne koyuyorsun bir çok sıralamalarındada Türkleri Saymayıp Yalan sıralamalarda bulunmuşsunuz Acilen bunun düzeltilmesini Bildiririz.!

erdogan-dagli

ayylıdız tim bin çeker

furkan-mercan2

Anonymous'un toplu olarak yaptığı bir ddos seni sonsuza katar siber alemden siler de sen şimdi cmd'den ping atarak site çökertiyosundur sana laf yok

nitarus

yaa anonymous ne aq adamlar altı üstü bi FBI ı felan hacklediler ulan RedHack yada TurkHackTeam ''Nasa,Nato,AB,Yunan Askeri Savunma sistemi,Vatikanı,Microsoft'u,Samsung,Mersedes,vede şuan bu pis Irkçı Onedio nun Yalan sıralamasında 1.olarak gösterilen Anonymous denilen ''Ezik'' birliğini Türkiyeyi tehdid ettikten sonra Binlerce kez Hacklediler vede İsrail in Demir kule savunma Sistemini hackleyip devre dışı bıraktılar vede bir çok İsrail Haber kanalını hackleyip Ezan Dinlettiler canlı yayında ! bide gelmiş anonymous diyor Irkçı köpekler bana ulan neyse Sen Irkçı Saplantıları olan bir sapıksın Onedio vede Türk düşmanı bir oluşumsun bir çok sıralamadı dünyada 1. olduğumuz sıralamalarda yine Türkiyeyi yok sayıp 1.olduğu sıralamalarda Türkiye yerine başka ülkeleri yazmışsınız bunların acilen düzeltilmesini Acil Bildiririz vede İnsanlara Çağrımız Bu Irkçı Kapitalist İnsanların Salladıkları Sıralamalara inanmamalarını Tevsiyede bulunuyoruz.

onedemiyoki

Bonus olarak beni yazın, zamanın da az msn hacklemedim.

Görüş Bildir