Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yerli Politikacıları Yeterince Güzel ve Yakışıklı Bulmayanlar İçin Dünyadan 13 Çekici Politikacı

 > 
2.3bPAYLAŞIM

1. Pedro Sanchez - İspanya

2014 yılından beri Sosyalist İşçi Partisi'nin genel sekreteri. 43 yakındaki yakışıklı politikacı Madrid doğumlu. Üzülerek belirtelim ki 2006 yılından beri evli ve iki çocuk babası.

2. Belinda Stronach - Kanada

2004'ten beri politikacı olan Stronach 2008'e kadar parlemento üyeliği yaptı. Muhafazakar partiden seçilmiş olasa da daha sonra liberallerin safına katıldı. Kendisinin Paul Martin hükümetinde bakanlık görevi de var.

3. Zac Goldsmith - İngiltere

2010 yılından beri politikanın içinde olan Zac Golsmith aynı zamanda bir gazeteci. Parlemento üyesi olan Goldsmith aynı zamanda muhafazakar partinin 2016 yerel seçimleri için Londra belediye başkan adayı. İkinci evliliğini 2013 yılında yapan yakışıklı politikacının dört de çocuğu var.

4. Helle Thorning-Schmidt - Danimarka

48 yaşındaki Schmidt Danimarka'nın başbakanıydı kısa süre öncesine kadar. 1999 yılında Avrupa Parlamentosunda başlayan siyasi kariyeri 2011 yılında Danimarka'nın ilk kadın başbakanı olmasıyla zirveye erişmiştir. Sosyal demokrat  olan Schmidt evli ve arabadan inerken çekilmiş fotoğraflarıyla ünlü.

5. Tristram Hunt - İngiltere

41 yaşındaki Hunt 2010 yılında İşçi Partisi'nden parlamentoya girmiş bir politikacı. Tarihçi ve gazeteci olan Hunt Guardian ve Observer gazeteleri için düzenli olarak köşe yazıyor. Evli olan Hunt'ın iki kızı ve bir oğlu var.

6. ´Julia Bonk - Almanya

Almanya'nın en genç parlamento üyesi. 18 yaşında seçilen Bonk Almanya solunu Saksonya bölgesinden temsil ediyor. Mesaj kaygısı güden kıyafet seçimleri ve güzelliğiyle gündemde olan bir politikacı.

7. Tim Harris - Güney Afrika

35 yaşındaki Güney Afrikalı politikacı Tim Harris muhalefet partisinde danışmanlık ve ekonomi bakanlığı ofisinde önemli görevlerinde bulundu. Yaptığımız aramada evli olduğuna dair bir veri bulamadık.

8. Eva Kaili - Yunanistan

Eski bir haber spikeri olan Eva Kaili Selanikli ve 37 yaşında. PASOK'da politika yapan Kaili'nin babası İstanbul doğumlu. Bekar olan güzel politikacı Avrupa Parlamentosu üyesi.

9. Alexis Tsipras - Yunanistan

Artık herkesin çok yakından tanıdığı komşumuzun başbakanı hakkında çok fazla söze gerek yok. Çalkantılı siyasi hayatı bir yana tüm kadınların ve birçok erkeğin de gönlünü çalmayı başardı Çipras çok kısa sayılacak bir sürede.

10. Maria Carfagna - İtalya

40 yaşındaki güzel politikacı eski bir model ve showgirl. Hukuk okuyan Carfagna Porza İtalya Partisi'nden politikaya girdi. Dördüncü Berlusconi hükümetinde eşit haklar bakanlığı görevini de üstlenmiş olan politikacı ünlü yönetmen Tinto Brass'ın filminde oynamayı reddetmiş bir zamanlar.

11. Chuka Umunna - İngiltere

İngiltere İşçi Partisi vekili olan Umunna 37 yaşında. 2011*15 yılları arasında kabinede de yer almış. Aslen Nijeryalı olan Umunna'nın köklerinde İrlanda da var.

12. Orly Levi - İsrail

İsrailli politikacı Orly Levi aileden siyasetçi. Babası eski dış işleri bakanı olan 41 yaşındaki politikacı İsrail'in sağcı  ama seküler partisi Yisrael Beiteinu'da siyaset yapmaya devam ediyor. Evli ve dört çocuk annesi.

13. Gabriel Wikstrom - İsveç

İsveç'in yakışıklı sağlık bakanı Wikstrom kabineye girdiğinden beri 7'den 70'e herkes sağlıklı yaşam için daha bir çabalar oldu orası kesin. Twitter hesabıyla da olay yaratan bakanı herkes takip etmeye başlamıştı o dönem. 30 yaşındaki bakan henüz bekar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lna

Über alles didim...

Gizli Kullanıcı

Zamanında Hitler "Tek Çeşit Alman " projesi yapmış ve sarışın ve uzun olmayanları yakmış ya hani .. Bizde de Tayyip "Tek Çeşit Bakan" projesi yaptı. Göbekli , yaşlı, bıyıklı sakallı ve genelde gözlüklü olanları seçti .. :D

mavi061

Cape Town gitmek istediğim yerlerin başında gelir. Boşa değil o kadar kalkınmış şehir.

hikmetdartanyan

Chuka Umunna'yı teke tekte yerim

moki85

bizdede sebahat tuncel var amk

Görüş Bildir