Dünyada Senin En Çok Mutlu Olacağın Yeri Söylüyoruz!

-
Abone ol

Yaşadığın yerden mutlu değilsen ve mutlu olacağın bir yer arıyorsan bu test tam sana göre. Seni mutlu edecek yeri söylüyoruz! 

Hadi çöz ve öğren! 

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Yaşın kaç bakalım?

3. Sevmediğin insanları da gerçek hayatta engellemek ister miydin? Seni ne görecekler ne de duyacaklar...

4. Eğer istediğin işe kabul edilmen için elinden gelen her şeyi yapmazsan bir daha iş bulmayacaksın. Ve bu işe kabul edilmen için de birkaç kişiyi çiğnemen gerekiyor. Ne yaparsın?

Ekmek parası değil mi her şeyi yaparım.
Hayır kimseyi çiğnemem.

5. Bu fotoğrafta ne görüyorsun?

16
Hiçbir şey
12
78

6. Dünyanın en kötü kasabasına hayatının mahvolacağını bile bile sırf sevdiğin insan için gider misin?

Sevdiğim için her yere giderim.
Neden bir insan için hayatımı bitireyim?
O kadar kötü bir yer mi ya?

7. Üniversiteyi aileden ayrı bir yerde mi okudun?

Evet ayrı bir şehirde okudum.
Hayır üniversite hayatım boyunca ailemle yaşadım.
Üniversite okumadım.

8. Bu ünlülerden hangisiyle 1 yıl boyunca ıssız bir adada kalırdın?

Turabi
Alişan
Nihat Doğan
Seren Serengil
Seda Sayan
Gülben Ergen

9. Son olarak, hayatından bir insanı yok etmen karşılığında tüm insanlık kanser hastalığından kurtulacak bu kim olurdu?

Anne
Baba
Kardeş
En yakın arkadaş
Sevgili

Roma!

Seni ancak ve ancak tarih mutlu edebilir. Bu nedenle de sana uygun olan ve ömür boyu mutlu olacağın yer olarak İtalya'nın başkenti Roma'yı seçtik. 2800 yıllık bir tarih seni bekliyor. Her attığın adımda şaşıracak, her köşesinde bir tarihle karşılaşacaksın.

Paris!

Mutlu olacağın bir yer aradığını biliyoruz fakat artık aramana gerek yok çünkü biz senin için seçtik. Senin mutlu olacağın yer kesinlikle Fransa'nın başkenti Paris! Biliyorsun ki Paris dünyanın en romantik şehirlerinden biri. E sana da bu şehirde yaşamak yakışırdı.

Amsterdam!

Senin mutlu olmak için eğlenmeye ihtiyacın var ve bu nedenle de sana en uygun şehrin Amsterdam olduğunu düşündük. Çok kalabalık bir şehir olmadığından burada rahat edebilirsin. Ha unutmadan biraz pahalıymış. E pahalı olması senin mutluluğundan daha mı önemli? Hayır, elbette ki değil. Hadi bakalım. Oralara yolun düşecek mi görelim.

New York!

Mutlu olacağın bir yer arıyorsan şu an senin için belirlediğimiz New York şehrine kesinlikle gitmelisin. Her giden insanda bağımlılık etkisi yaratan bir şehir. E sen de kalabalığı seven bir insan olduğun için bu şehir tam sana göre! Belki seni maddi açıdan zorlayabilir fakat mutlu olman için bu şehirde yaşamaya değer.

Artvin!

Seni ancak ve ancak doğa mutlu edebilir. Artvin'in yaylalarına seni şöyle bir gezintiye çıkaralım! Sen kesinlikle mutlu olacağın bir yer arıyorsan orası tam da burası! Temiz hava belki ilk seferinde seni çarpabilir fakat Artvin'in huzuruna erdin mi değmesin kimse keyfine...

İstanbul!

Çoğu insan yaşamak için İstanbul'un uygun bir şehir olmadığını söylese de aslında bazı insanlar bu şehirden vazgeçemiyor. Senin ruh haline uygun, seni en çok mutlu edecek şehir İstanbul! Sen kalabalığı seviyorsun ve burada huzur buluyorsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
king_of_sparta

Paris! Mutlu olacağın bir yer aradığını biliyoruz fakat artık aramana gerek yok çünkü biz senin için seçtik. Senin mutlu olacağın yer kesinlikle Fransa'nın başkenti Paris! Biliyorsun ki Paris dünyanın en romantik şehirlerinden biri. E sana da bu şehirde yaşamak yakışırdı.

elif-isler3

istanbul

nesli-araci

Dünyada en çok mutlu olacağım yer Artvin'miş. 💕💕💕💕Senin canını yerim editör kardeş, Artvinliyim zatenn. Kurban olduğumun memleketi. 😍😍😍😍

simple-aydan

Ya son soru çok zordu ya.Kimi seçtiğimi söylemiyeceğim

simple-aydan

Roma! Seni ancak ve ancak tarih mutlu edebilir. Bu nedenle de sana uygun olan ve ömür boyu mutlu olacağın yer olarak İtalya'nın başkenti Roma'yı seçtik. 2800 yıllık bir tarih seni bekliyor. Her attığın adımda şaşıracak, her köşesinde bir tarihle karşılaşacaksın. Çok doğru söyledi ya.Sevdiğimin ülkelerden biride İtalya zaten

Görüş Bildir