Düğünlerinde Nedimeliğini Yapmış! En Yakın Arkadaşı Hayatını Kaybedince Kocası ile Evlenen Kadın

52PAYLAŞIM

Hikaye tam beyinlerimizi yakmaya yönelik...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/111837...

Katrina Hawes ve Kelly Velt birbirlerinin nedimesi olacak kadar yakın arkadaşlardı, hatta eşleri Corey ve Nathan ile sürekli ikili buluşmalar ayarlıyorlardı.

Fakat Corey ve Kelly 18 ay içerisinde kanser nedeniyle hayatlarını kaybettiler ve eşleri Katrina ve Nathan ise birbirlerini hep teselli ettiler.

Corey hayatını kaybettikten bir yıl sonra sevgili oldular ve şu anda evliler, 4 çocukları var.

Katrina, en yakın arkadaşı Kelly'nin eşi Nathan ile evlendiği için birçok kişi tarafından olumsuz karşılansa da yaşananları şöyle anlatıyor;

"Kelly benim en yakın arkadaşımdı. Evlendiğim zaman nedimem oldu, 2 yıl sonra da o Nathan ile evlendi ve ben de onun düğününde hep yanındaydım."

"O kadar yakın arkadaştık ki çocuklarımız bile neredeyse aynı zamanlarda doğdu. Bir gün Kelly geçmeyen baş ağrıları olduğunu fark etti ve hastaneye gitti."

"Beyin tümörü olduğunu öğrendi, daha 29 yaşındaydı ve küçücük çocukları vardı."

"Ağlayarak bununla savaşabileceğini söyledim. Doktorlar ameliyat etti ama tümör büyümeye devam etti. Kelly sürekli tek isteğinin Nathan ve çocuklarının mutlu olması olduğunu söylüyordu."

Daha sonra Kelly hayatını kaybediyor. Tabii Nathan ve çocuklar yalnız kaldığı için Katrina onlara destek oluyor.

Cenazeden bir hafta sonra Katrina'nın eşi Corey doktora gidiyor ve kanser olduğunu öğreniyor.

Corey çocuklarını ve eşini bırakmak istemediği için Almanya'ya tedaviye gidiyor. Fakat orada kanserin beklenenden daha fazla ilerlediğini öğreniyor.

Tabii bu sırada Nathan da Katrina'ya çok destek oluyor. Kısa bir süre sonra da Corey hayatını kaybediyor.

Nathan ile daha sık görüşmeye başlıyorlar çünkü ikisi de eşlerini kaybettiği için birbirlerine destek oluyorlar.  Çocukları da iyi anlaşınca, her şey daha kolay oluyor.

"Bir gün çok ağlıyordum, Nathan beni kollarının arasına aldı. Uzaklaştım ve gözlerine baktım, o sırada Nathan beni öptü ben de karşılık verdim. Çok garip bir durumdu, biz arkadaştık sonuçta."

Bir süre sonra da evlenmeye karar veren Katrina ve Nathan kimsenin ne düşündüğüne aldırmadan evlenmişler.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ordekkac

Nasıl tesadüf ya?

bookworm

Geçen sene Belgrad havalimanında Türk bir dayı ile karşılaştım, kendisi yıllardır sıkıldıkça dünyayı geziyormuş, bir ayağı da aksıyordu, eğlenceli bir tipti yardımcı olmak için onu aldım havaalanından şehre bıraktım yol boyunca da sohbet ettik. Sohbetin bir kısmında ikinci defa evlendiğini söyledi, buraya kadar her şey normal ama ikinci eşinin en yakın arkadaşının eski karısı olduğunu, arkadaşı ölünce de onunla evlendiğini söyledi. Kendinden o kadar emindi ki şu cümle ile tamamladı ''Arkadaşımın emanetiydi, sahip çıktım.''

okabe-rintarou

Miras yedi

minik-su-boregi

En korktuğum insan tiplerinden.

bulut.hanim

Romantik dram amerikan filmi gibi. İki tarafın da eşleri yakın zamanlarda kanser olup ölüyorlar ve kalanlar birbirlerine destek çıkıp aşık olduktan sonra evleniyorlar. Kocaman büyük bi aile oluyorlar. Mutlu son.

Görüş Bildir