Görüş Bildir

Dondurma İnsanı mısın Kurabiye İnsanı mı?

Haberler
> Test
> Dondurma İnsanı mısın Kurabiye İnsanı mı?

Kurabiye misin yoksa dondurma mı diye soracak olursak senin buna cevabın ne olurdu, bize göre sen dondurma insanı mısın yoksa kurabiye insanı mı onu biz seçeceğiz. Hadi bakalım.

Testi çöz ve öğren!

1. Damla çikolata hakkında ne düşünüyorsun?

2. Tatlıyla aran nasıl?

3. Dolarla aran nasıl?

4. Yedek flört tutuyor musun?

5. Arkadaşının sevgilisinden hoşlanmaya başladın ve engel olamıyorsun, ne yapardın?

5. Arkadaşının sevgilisinden hoşlanmaya başladın ve engel olamıyorsun, ne yapardın?

6. İnsan ilişkilerinde olmazsa olmazın nedir?

7. Evinde bir hayvan beslesen hangisi olmasını isterdin?

8. Kepekli ekmek konusunda ne düşünüyorsun?

Kurabiye canavarı!

Sen tam bir kurabiyecisin. Hatırlarsın kurabiye canavarı vardı. Sen tam bir kurabiye canavarısın. Kurabiye gerçekten çeşit çeşit olabilir. Sen parçacıklı kurabiye de olabilirsin, kuru meyveli kurabiye de. Hangisi olursan ol sen harika bir kurabiyesin. Kurabiye olmak bu hayatta kolay değil. Malzemelerin çok özenle olmalı. Seni yoğuran kişinin içine sevgi, mutluluk katması çok önemli. Sen kurabiyecisin. Dondurma sana her mevsim yenebilen bir şey gibi gelmiyor. Fakat kurabiye öyle mi? Hem sıcacık yapısıyla hem kokusuyla seni cezbediyor. Kurabiyeyi sevmek öyle kolay değil.

Çılgın dondurmacı!

Dondurma delisi olduğun çok ötelerden belli oluyor. Kalbini dondurmaya kaptırmışsın ve vazgeçesin yok. Dondurma sevgisi sende ezelden var. Daha bebekken dondurmayı elinden zor alıyorlarmış. Belki de mutluluğun sırrı senin için dondurmadır. Dondurma mutluluğu düşündükçe seni çok mutlu ediyor. Neyli dondurma dersen o senin ruh haline bağlı biraz. Daha mutluysan ve eğlence arıyorsan daha orman meyveli, vişneli olabilir. Biraz daha mutsuzsan ve umudunu kaybetmiş gibi davranıyorsan kakaolu ve vanilyalı dondurma tercih ediyorsun. Dondurma senin için hayat tarzı olmuş. Dondurma sevmek diğerlerini sevmeye benzemez. Dondurmayı sev o seni üzmez, o seni kırmaz ve mutsuz etmez. Dondurmayı sev o seni aldatmaz. Dondurmayı sevmeye devam!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
211
128
103
58
27
18
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Deniz Tan

dondurma

Damla Akçay

kurabiye insanıymışım ama asla kurabiye yemedim

Çiğdem Pala

Dondurma