Görüş Bildir
Haberler
Demet Akalın'ın Montunun Fiyatı Dudak Uçuklattı! Montuna Ne Kadar Ödedi?

Demet Akalın'ın Montunun Fiyatı Dudak Uçuklattı! Montuna Ne Kadar Ödedi?

Şarkıcı Demet Akalın, cilt bakımı yaptırmak için Nişantaşı'na giderken klinik çıkışı objektiflere yakalanmamak için trafiğini felç etti. Ancak kameralardan kaçamayan ünlü şarkıcının giydiği kaplan işlemeli kuş tüyü montun fiyatını duyanlar kulaklarına inanamadı. Peki Demet Akalın montuna ne kadar ödedi? İşte Demet Akalın'ın servet ödediği montu..

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Demet Akalın, önceki gün müdavimi olduğu cilt bakım kliniğinde rutin bakımını yaptırdı. İçeride yaklaşık üç saat kalan Akalın, çıkışta basın mensuplarına görüntü vermek istemedi. Ancak yağmurlu havada kaçamadı. Demet Akalın'ın üzerine giydiği montun fiyatı ise akıllara durgunluk verdi. Demet Akalın montuna servet ödedi.

Arabasını Ters Trafikten Yanına Getirtti

Arabasını Ters Trafikten Yanına Getirtti

Hemen valeleri arayan şarkıcı, kliniğe 20 metre uzaklıktaki cipine yürümek yerine aracının trafiğin akışının tersine doğru geriye doğru gelmesini isteyerek kapıya yanaştırttı. Bu isteğiyle hem işini yapan valeleri hem de trafiği zora sokan Akalın, görüntülenmekten kurtulamazken, basın mensuplarının sorularına ise ilginç cevaplar verdi. Hızlı adımlarla koşarak cipinin direksiyonuna geçen şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları ise 'Arkadaşlar lütfen hava yağmurlu, kapımı kapatayım. Bu şekilde beni taciz etmeyin. Röportaj yapmak için sözleştik mi ki?' diyerek yanıtsız bıraktı.

Demet Akalın Montuna Ne Kadar Ödedi?

Demet Akalın Montuna Ne Kadar Ödedi?

Dünyaca ünlü giyim markalarına düşkünlüğüyle bilinen Akalın'ın üzerindeki servet değerindeki montu gözlerden kaçmadı. Bir markanın 2018 yılında çıkardığı üzeri kaplan işlemeli kuş tüyü montunun fiyatının yaklaşık 69 bin TL (4 bin 200 dolar) olduğu ortaya çıktı.

Demet Akalın'ın Montu Hangi Marka

Demet Akalın'ın Montu Hangi Marka

Demet Akalın, dünyaca ünlü İtalyan marka Valentino'dan 4 bin 200 dolara mont satın aldı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın