Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı... 23 Kasım Sayısal Loto Sorgulama Sayfası...

0PAYLAŞIM

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da 23 Kasım çekiliş sonuçları açıklandı. Bugünün şanslı rakamları 8, 22, 42, 52, 55, 71 Joker: 49  oldu. Geçtiğimiz hafta devreden Sayısal Loto'da bu hafta da devretti. İşte, Sayısal Loto sorgulama sayfası....

ılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 82 milyon 975 bin 445 TL. Bu çekilişte de 6 bilen olmadı ve ikramiye devretti.

Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.  Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Sayısal Loto Nereden Oynanır?

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsiniz. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir