Görüş Bildir

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 58 Temizlik Görevlisi Alacak! İşte Başvuru Şartları...

Haberler
> Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 58 Temizlik Görevlisi Alacak! İşte Başvuru Şartları...

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından Resmi Gazete'de yayınlanan ilana göre belirsiz süreli 58 temizlik görevlisi alımı yapılacak. Alım ile ilgili ilan Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yayımlandı. İşte Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü personel alım başvuru şartları ve tüm detaylar...

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İzmir/Menemen R Tipi ve Elazığ R Tipi Ceza İnfaz Kurumları ile Ankara, Denizli, İstanbul ve Kahramanmaraş Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Eğitim Merkezleri'nde istihdam edilmek üzere 58 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 04/03/2021 / 08/03/2021 tarihleri arasında online olarak yapılacak.

Her bir aday İŞKUR'un internet sitesinde yayınlanan listedeki sadece bir işyeri (İl) için başvuru yapabilecek. Birden fazla işyeri (İl) için başvuru yapıldığının tespi edilmesi halinde adayın hiçbir başvurusu kabul edilmeyecek.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alım Başvuru Şartları İçin Tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?