Bugünlerde Can Sıkıntınıza Çare Olacak Birbirinden Eğlenceli En İyi Mobil Strateji Oyunları

10PAYLAŞIM

Bugünlerde sevdiklerimizi ve kendimizi korumak için hepimiz izole olmuş durumda evde oturuyoruz. Can sıkıntımıza iyi gelecek ve vaktimizi keyifli geçirmemizi sağlayacak birbirinden keyifli Android ve IOS mobil oyunlarını, herkesin çoktan bilip oynadıklarını göz ardı etmeye çalışarak, sizin için derledik.

1. Top War: Battle Game: 4.6⭐️

Top War: Battle Game, şimdiye kadarki ilk strateji birleştirme oyunudur! Geleneksel strateji oyunlarının öğrenilmesi daha zordur! Fakat Top War'da birleşmeyi, öğrenmesi kolay bir oyun ile hırslı oyuncuların sahip olması gereken stratejiyi birleştirdik! Herkes temel kuralları 1 dakika içinde öğrenebilir, sadece dokun ve kaydır, işte bu kadar! Ama asker tipi, ralli oyunları ve daha pek çok şey hakkında tecrübe kazanmak biraz zaman alabilir! Bunun ötesinde, kilidini açmanı bekleyen düzinelerce birlik, bina ve teknoloji var!

2. Crazy Chef Cooking Game: 4.6⭐️

Bazıları restoran oyunlarını çok sıkıcı ve basit bulurken bazısı da hep daha iyisini ve zorunu ister. Cooking Chef hem eğlenceli hem fazlasıyla stratejiye dayalı hem de restoran oyunlarını basit bulanların beklentisinin çok üzerinde. 

3. Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu: 4.0⭐️

League of Legends'ın yapımcısı Riot Games'in geliştirdiği stratejiye dayalı PVP otomatik savaş oyunu Teamfight Tactics'de en sevdiğin şampiyonlardan oluşan takımını kur.

Ayakta kalmak için mücadele ettiğin tur tabanlı Teamfight Tactics'de çeşitli League of Legends şampiyonlarını takımına kat, savaşa sür ve geliştir. İblislerle korku saç, gözü dönmüşlerle rakiplerini patakla veya gardiyanlarla takımını savun. Kullanacağın strateji sana kalmış.

4. Badland Brawl: 4.3⭐️

Çok oyunculu savaş oyunu, oynaması kolay ustalaşması zor, fizik tabanlı destansı aksiyon: Klonlarını savaş alanına fırlat! Zamanlamanı ve nişancılığını geliştir ve çılgın taktikler, yıkıcı kombinasyonlar yarat! Düzinelerce klonu mükemmel bir taktik saldırıda bir araya getir ve rakibinin kulesini yık! Aynı zamanda arkadaşların ve dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı savaş!

5. Megapolis: 4.5⭐️

Uzun süredir devam eden bir şehir inşa etme stratejisi oyunu olan Megapolis’e Hoş Geldiniz! Megapolis sadece piyasa kurallarına dayanan gerçek bir ekonomik oyun değil, hayallerindeki metropolü inşa etmek için de mükemmel bir şanstır.

Bu oyunda asla sıkılmayacaksın, Megapolis’te gelişmek için birçok fırsat var: Mükemmel bir kentsel altyapı inşa et, bir araştırma merkezi oluşturarak bilimi ilerlet, doğal kaynaklar için madencilik endüstrisini genişlet veya gerçek bir petrol kralı ol. İstediğin gibi oynayabilirsin.

6. Supermarket Mania Yolculuğu: 4.4 ⭐️

Bir market zinciri işletmek çok eğlenceli olabilir! Aşırı derecede tutkunluk yaratan zaman yönetimi oyunu Supermarket Mania'nın içine dalarak her saniye hop oturup hop kalkmaya hazır olun. Nikki'nin halihazırdaki milyonlarca hayran oyuncusunun arasına katılın!

7. Forge of Empires: 4.4 ⭐️

Şehrini kur ve büyük bir imparatorluğun ilk adımlarını at. Birbirinden farklı çağları tecrübe ederken yeni teknolojiler geliştir, imparatorluğunu genişlet ve kendi destansı hikayeni yaz. Diğer oyuncularla savaş ve liderlik yeteneklerini kanıtla.

8. SimCity BuildIt: 4.4 ⭐️

Hoş geldin, Başkan! Harika, kıpır kıpır bir metropol tasarlayıp yaratarak kendi şehrinizin kahramanı olun. Şehriniz büyüyüp karmaşıklaşırken bütün kararlar sizin. Vatandaşlarınızı mutlu etmek, şehrinizin siluetini sürekli büyütmek için akıllı seçimler yapın. Sonra diğer Başkanlarla ticaret yapın, konuşun, yarışın ve kulüplere katılın. Mobildeki en popüler şehir kurucu ile olağanüstüne doğru yola koyulun!

9. Road to Valor: World War II - 4.6 ⭐️

Tarihin en büyük savaşı olan 2. Dünya Savaşı'nda general ol ve kendi zaferini kazan. Küresel oyuncularla gerçek zamanlı olarak rekabet edebilir, dünyanın yöneticisi olmak için herkese meydan okuyabilirsin.

10. Oyna Kazan - Kazandıran Bilgi Yarışması

Türkiye'nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan'da para ödülleri her gün dağılmaya devam ediyor. Oyna Kazan'da sadece bir kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular aşamasına geldiğimizde, yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Üstelik ödüller, doğru yanıt verdikçe katlanarak artıyor. Yarışmada kalan son 1 kişi ise, kazandığı ortak ödüllerin yanında, birincilik ödülünün de sahibi oluyor. Üstelik kazanacağınız para ödülü kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lira ile ölçülüyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mahmut-enes-kamis

POLİTİKACI - Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Tavsiye ederim sıkılmadan oynayabileceğiniz bir strateji oyunu

makinistfanlari

Şehir kurma oyunu istiyorsanız ne facebook oyunu gibi olan megapolisi ne de 83763 saat bekleten simcityi oynayın. Theotown indirin keyfinize bakın mobildeki en iyi şehir kurma oyunu olabilir.

kaan-bozkurt3

hemen bakıyorum . çivi üreticem de sandalye yapıcam diye götüm çıktı.

Gizli Kullanıcı

Mobil oyun ușturucudur, oyun dediğin bilgisayarda, konsolda oynanır. Pokémon go gibi ișleyiși olanları hariç tutuyorum.Strateji de olsa, aksiyon da olsa mobile oynamak saçma. Yılların CS cisi olarak PubG yi ilk gördüğümde hakarete uğratmıș hissettim. :D

alphebia

Eee herkesin oyun kaldırabilen süper bilgisayarları mı var. Napalım mobil saçma pc kaldırmıyor oynamayalım mı

Gizli Kullanıcı

Șimdi konsolun da yoktur senin fakir șey. :)) șaka yaa istediğin yerde oyna bana mı soracan? :) ama Mobil oyunun da adamı müptezel yaptığı bir gerçek. Kendini sakınabiliyorsan bașka.

Gizli Kullanıcı

Bana kalırsa oyunun geleceği de mobil sektörde olacak, ileri ki zamanlarda akıllı telefonların daha da gelişmesiyle oyunlar da gelişecek ki zaten büyük oyun şirketleri son 5 senedir mobile çok önemli yatırımlar yapıyor...

alestatorni

Zhed oynayın, kuralları çok basit hemen kaparsınız mantığı :D

Görüş Bildir