Görüş Bildir

etiket Berfin Özek, Yüzüne Kezzap Atan Sevgilisiyle Evlendi

Anasayfa > Gündem

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, kezzaplı saldırı sonucu gözünü ve yüzünün bir kısmını kaybeden Berfin Özek, kendisine tüm bunları yaşatan Ozan Çeltik ile dünya evine girdi. Daha önce de, yüzüne asit döken eski sevgilisini adli işlemlerin ardından affeden ve şikayetinden vazgeçen Berfin Özek, bu kararını intikam alma duygusu ile aldığını açıklamıştı.

Berfin Özek, 12 Aralık 2021 tarihinde, yüzüne kezzap atan sevgilisi Ozan Çeltik ile evlendi.

Neler olmuştu?

Neler olmuştu?

15 Ocak 2019'da dershaneden evine giden Berfin Özek'in eski sevgilisi önünü kesip, yüzüne asit atmıştı. Özek, yaşadığı vahşetin ardından 13 yıl hapis cezası alan eski erkek arkadaşını affetmiş ve 4 ay onun ailesi ile beraber yaşamıştı. Aldığı kararla gündem olan Özek, katılığı bir programda 'Ondan intikam alacağım dedim. Cesaretimi toplayarak aynısını yapmayı düşünüyordum. O zamanlarda aynaya bakamaz haldeydim, insanların yüzüne bakamaz haldeydim ve insanlar bana acıyarak bakıyordu. Çocuklar da benden kaçıyordu. Sanki dipsiz kuyunun dibine düşmüşüm ve çırpınıyordum. Elimi de tutan yoktu. Çok çaresizdim. Affetmek kesinlikle mümkün değil. Çünkü ben annemin acısını ve gözyaşlarını unutamıyorum. Onun üzülmesi benim kahrolmam demek. Benim o zamanlar kaybedecek hiçbir şeyim yoktu.' ifadelerini kullanmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
285
262
171
66
35
18
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
sensizsinema

Ah Berfin, ah güzel kızım ya... Ben onun bu kararı, başka kimsenin onu bu şekilde sevmeyeceğini düşündüğü için aldığına inanıyorum. 20 yaşında falandı bu kız... Devamını Gör

Metin

Ben de aynı fikirdeyim, çaresizlikten gibi, diğer seçeneği yalnız kalmak olacaktı. Saygı duymak lazım empati yapmak mümkün değil. Umarım mutlu olur.

Bendiss

Kimse kusura bakmasın yarın öbürgün kocası tarafından öldürüldü haberini gördüğümde diğer cinayetlere üzüldüğüm kadar üzülmem. Bile bile ölüme yürümek bu.

Nazlı Esen

bunu dedikten sonra kadınları desteklediğinizi, yanlarında olduğunuzu söyleyemezsiniz o zaman. bu kadının neler yaşadığını hayal edebiliyor musunuz? kendiniz... Devamını Gör

frenuzumu

Gercekten bilincim kaniyor bu ulkedeki kafa yapisi yuzunden