Görüş Bildir
Haberler
Beren Saat'in Canlandırdığı Hangi Dizi Karakterisin?

Beren Saat'in Canlandırdığı Hangi Dizi Karakterisin?

Kusursuz güzelliği ile Türk kadın oyuncu denilince hemen aklımıza gelen Beren Saat, yer aldığı her projenin fazlasıyla hakkını verdi. Her yıl izlemekten bıkmadığımız Bihter'imiz ile hafızalarımızda kalıcı repliklere neden oldu. Senin seçimlerine göre Beren Saat'in canlandırdığı hangi karakter olduğunu söylüyoruz. (Bihter çıkmak için testi birden fazla çözeceğini biliyoruz.)

Hazırsan başlayalım.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seç.

2. Şimdi de yaşını seç.

3. Söyle bakalım, hiç imkansız birine aşık oldun mu?

3. Söyle bakalım, hiç imkansız birine aşık oldun mu?

4. Peki sevgilini seni aldatırken yakaladın mı?

4. Peki sevgilini seni aldatırken yakaladın mı?

5. Sen bunlardan hangisisin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki sen şu an birine aşık mısın?

6. Peki sen şu an birine aşık mısın?

7. Bize bir çift seç.

8. Yakın arkadaş sayını da öğrenelim.

9. Peki Muhteşem Yüzyıl sultanlarından birini seç.

10. Son olarak sevmediğin bir özelliğini seç.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bihter Ziyagil

Sen tabii ki yılların eskitemediği dizi Aşk-ı Memnu'dan Bihter Ziyagil'sin. Gözlerindeki aynı hırs, aynı ihtiras, aynı öfke... Sen her şeye karşı sağlam duran birisin. Kolay kolay pes etmeyen ve başarısızlıklar karşısında yılmayan birisin. Her zaman kendin için ikinci bir planın vardır. Düşünmeden ve yarınını sağlama almadan hareket etmezsin. Seni kendinden geçirecek veya bambaşka biri olmanı sağlayacak bir şey varsa o da aşktır. Aşık olunca bambaşka birine dönüşüp, kendin gibi olmuyorsun. İsteklerin, istemediklerin her şeyin değişiyor bir anda. Kendini sevdiğin kişiye göre ayarlıyorsun. O ne severse onu seviyorsun. Kısaca kendini unutuyorsun. Onun için her şeyi yapabileceğine emin olduğun an da hata yaptığını fark ediyorsun. Unutma böyle ilişkilerin sonu her zaman daha çok sevenin canını yakar. Sevgili Fridevs Yöreoğlu'nun da dediği gibi 'Sen Bihter Ziyagil'sin aptallık etme'.

Fatmagül

Sen Beren Saat'in canlandırdığı karakterlerden Fatmagül'sün. Hayatı pek umursamadığın ve pembe dizi tadında hayallerine daldığın bir hayatın var. Kurduğun hayaller herkese sıradan gelse de senin için çok kıymetli. Mutlu olmak için geldiğin hayatta tek amacın da bu zaten. İnsanların ne dediği ne yaptığıyla asla ilgilenmiyorsun. Senin ihtiyacın olan şey sonsuz denize bakan bir yerde, uzun uzun oturmak ve yine hayal kurmak. Kendinde sevmediğin bir özelliğin varsa o da çok çabuk insanlara güvenmek olur. Herkesin her dediğine inanan birisin. Çünkü insanların yalan söylemek için bir nedeni olduğunu düşünmüyorsun. Sonucunda ise seni büyük bir hayal kırıklığıyla bekliyorlar. Onlara harcadığın zamanın boşa gitmiş olduğunu görüyorsun. Kurduğun hayallerde yaşamaktan biraz çıkıp, onları gerçekleştirmek için çabalamalısın.

Kösem Sultan

Sen tabii ki Kösem Sultan'sın. O ihtişam ve sultanlık ancak sana layık olabilirdi. Sen bir orduyla baş edebilecek güçte birisin. Sürekli temkinli hareket eder ve her şeyi planlarsın. Hayatında vereceğin önemli kararları birilerine danışmak yerine uzun uzun düşünüp kendin karar verirsin. Yani yaşayacaklarını kimsenin eline bırakmazsın. Sorumluluk sahibi birisin. Kararlarının arkasında durup, sonuçlarına katlanırsın. Üzücü şeyler karşısında oturup sızlanmak yerine direkt olarak harekete geçip, bu durumdan nasıl kurtulabileceğini düşünürsün. Tam bir sultan gibi sürekli arkanı kollar ve kimseye kolay kolay güvenmezsin. Herkesin her şeyi yapabileceğini düşünüyorsun. Çünkü daha önce yaşadığın olaylar senin insanlara olan güvenini kırmış. Sen de insanlara güvenmek yerine kendine güvenmeyi tercih etmişsin. Kösem Sultan gibi bazı ilklerin başlangıcı olan birisin adımlarını dikkatli atta sonunuz benzemesin.

Yasemin

Sen Hatırla Sevgili dizisindeki Yasemin karakterisin. Bir yanın her zaman çocuk kalmış. Zorlu süreçlerden geçsen de yarınına her zaman umutla bakmışsın. Tek dayanağın yıllar boyu süren aşkın olmuş. İçinde büyüttüğün saf aşkın ile hayatına devam etmişsin. Bu uğurda büyük fedakarlıklar yapabilecek birisin. Sen aşık olmayı ve o duyguyu sonuna kadar yaşamayı hak eden birisin. Çünkü aşık olunca hayatın daha bir anlamlı hale geldiğini düşünüyorsun. Hiç hissetmediğin duyguları hissetmek ve ömür boyu o duyguları hissedecek olduğunu bilmek bile senin için her şey demek. Duygularını dışa vurmaktan çekinmeyen birisin. Her ne kadar naif ve güçsüz gözüksen de üstesinden geldiğin şeyler hiç de az şeyler değil. İnsanlar bunun farkında olmadan seni yargılayabiliyorlar. Sen o insanları kafana takacak kadar umursamıyorsun bile. Önem verdiğin şeyler Yasemin gibi sadece ailen ve aşkın.

Bu içerikler de ilgini çekebilir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
135
52
32
28
9
9
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?