Bayramda Evinde Kalacaklar İçin Televizyonda Ne Var Ne Yok Söylüyoruz!

138PAYLAŞIM

Ramazan Bayramı'nda herkesin tatile gitme fırsatı olmuyor ya da herkes tatile çıkmak istemiyor. Hafta içine de pek denk gelmeyince evinde televizyon izleyecek epey kişi olacak. Biz de o kanaldan o kanala zaplayıp "Televizyonda da hiçbir şey yokmuş" demeyin diye ne var ne yok topladık, önerdik.

Bayramın ilk günü en zoru olacak dostlar. Herkes tatilde, cuma akşamı ve evdesiniz. Seçenekleri sunalım, hiç zap yapmayın.

1. FIFA Dünya Kupası maçları gün boyu TRT1'de. Futbolseverler tatilde de bu maçları izleyecekler zaten. Siz evde 4K izleyin temiz temiz.

TRT1: 

15.00: Mısır-Uruguay

17.00: Fas-İran

21.00: Portekiz-İspanya

2. TLC'nin özel programlarını izlemek için bir fırsat da olabilir. Beyaz yakalı ve bol maaşlı biri olmasına rağmen restoranlardan artık yemekleri isteyecek kadar pintilerin programı 'Aşırı Pintiler'i izleyebilirsiniz.

TLC: 8.40 ve 17.15'te iki kez yayınlanıyor.

3. Animasyon film sevenler için ATV, Frozen (Karlar Ülkesi) filmini yayınlayacak.

20.00 - ATV

Krallık, Karlar Kraliçesi (Snow Queen)'nin laneti sonrasında ebediyen sürecek bir kış mevsimine mahkum edilmiştir. Bu krallıkta yaşamakta olan maceracı ve iyi kalpli Anna, Karlar Kraliçesi'ni bulup laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğu çıkan Anna'nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff'tur. Başarıya ulaşmaları için Karlar Kraliçesi'ni görüp tanıyabilmeleri gerekmektedir. Görünürde basit olan bu plan, izbe dağdaki yolculuk ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Mitolojik yaratıklar ve ürkütücü büyüler eşliğinde süren yolculuğun her dönemecinde ayrı bir tehlike ortaya çıkar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir.

4. Yine ATV hemen ardından Fokus filmini ilk kez ekrana getirecek. Will Smith ve Margot Robbie var, izlenir!

22.00 - ATV

Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır.

5. Demet Akbağ var, ünlüler var, her daim parlayan ünlülerin korkulu ve sinirli anları var. Şaka programı 'Demet Akbağ ile Çok Aramızda' güzel bir seçenek olabilir.

23.30 - Show Tv

6. Çarkıfelek biraz sıradan olabilir ama ilk kez sunuculuğunu Emre Karayel, hostesliğini Emel Özkızıltaş yapacak. Emel'i de özlemiştik, fena olmaz:)

20.00 - Kanal D

7. Yaparsın Aşkım yapaaaaaağrsın bayram özel bölümü ile mutlaka yüzünüzde gülümseme yaratır. Tabii o sırada Instagram hikayelerine dalmazsanız.

20.00 - Fox Tv

8. Survivor 2018 hafta 7 günse 11 gün yayınlanıyor zaten. Bayramda da aynen devam. Hiç izlememiş bile olsanız yarışları izlerken stres atarsınız. Ya da belki daha çok sinirlenirsiniz...

20.00 - Kanal D 

9. Eğer yeteri kadar Güldür Güldür izlemediğinizi düşünüyorsanız tekrarını Show Tv'de bulabilirsiniz.

20.00 - Show Tv

10. Ve gerçek bir bayram eğlencesi yaşamak isteyenler Flash Tv'nin Bayram Özel programına koşsun! Sinir stres kalmaz o saatten sonra.

20.00 - Flash Tv

Cumartesi ve Pazar da muhteşem halay devam ediyor!

Artık bayramın 2. günü. Arifeyi de sayarsak üçüncü boşa giden gün... Ama tatil bitmek üzere olduğu için artık yola çıkmak da saçma. Bakalım televizyonda neler var?

1. FIFA Dünya Kupası gün boyu TRT1'de yine. Merak etmeyin kızlar, o tatile giden diğer kızların sevgilileri de günü zehir etti onlara.

TRT1: 

13.00: Fransa - Avustralya

16.00: Arjantin - İzlanda

19.00: Peru - Danimarka

22.00: Hırvatistan-Nijerya

2. Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde desek keyfin yerine gelir mi? Yaparsın Aşkım'ı yayınladıktan hemen sonra bu filmi veriyor Fox Tv.

20.00 - Yaparsın Aşkım (Fox)

23.15 - Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde (Fox)

İÖ 50 yılı Sezar savaşa susamış, mükemmel lejyon ordusuyla dünyanın sınırlarındaki adayı, Britanya'yı fethetmeye karar verir. Zafer çabuk alınmıştır fakat küçük bir Britanya köyü onlara direnir. Britanya'nın kraliçesi Cordelia en sadık çalışanı Jolitorax'ı Romalılara karşı direnişleriyle ünlü başka bir küçük köyün yakınlarına Gaule'den yardım istemeye gönderir, Gaulois köyünde Asteriks ve Oburiks oldukça meşguldür. Şef, yeğeni Kuduriks'i onlara emanet etmiştir. Antikloraks yardım istemeye geldiğinde, ona büyülü iksirden bir ton emanet etmeye karar verirler ve yanında da Asteriks ve Oburiks'i gönderirler tabii eğitimini tamamlaması için iyi bir fırsat yakalayan Kuduriks de onlarla gidecektir. Ama hiçbir şey planlandığı gibi gitmez!

3. Listenin en iyi parçalarından: Hababam Sınıfı Güle Güle. Farklı farklı kanallar o gün ellerindeki eski filmleri bir bir dökecek, bir tanesi de Hababam Sınıfı klasiği.

17.30 - Tv8

4. Kanal D de Çarkıfelek programını bayrama yaymış. Cumartesi günü program sonrası ABD - Tayland ortak yapımı iyi bir aksiyon filmi veriyor: Sıcak Takip.

20.00-Çarkıfelek (Kanal D)

22.45-Sıcak Takip (Kanal D)Uluslararası çıkarlar yüzünden ailesi bir Sırp gangster tarafından öldürülünce, New York Polis Departmanından detektif Nick; güneydoğu Asya’ya gider ve Taylandlı detektifle ortaklaşa çalışarak intikam almak ve insan ticareti yapan çeteyi çökertmek için çalışır.

5. Animasyon film izletmeye yemin etmiş ATV, Home (Evim) filmi yayınlayacak. Bayramda misafirler geldiğinde de çocukları oyalayacak bir şey olur hem...

20.00 - ATV

Kendi halkı tarafından kovalanan ve peşindeki düşmanlardan kurtulabilmek için Dünya'da bir yerlerde saklanmaya karar veren Of, bu gezegende güvende olacağına inanmaktadır. Fakat Of, peşindeki düşmanlara yanlışlıkla saklandıkları yeri ifşa edince büyük bir karmaşa başlar ve sevimli uzaylı dostumuz tek çareyi bir genç kızdan yardım almakta bulur. Şimdi her ikisini de, dünyanın etrafında dolaşacakları son derece eğlenceli ve renkli bir yolculuk beklemektedir.Hem Of hem de kısa sürede kendisiyle dostluk kuran Lüle;farklı olmanın ve hatalar yapmanın insanlığın bir parçası olduğunu anlayacaklardır. Her ikisi de kendi dünyalarına ait olmayan yabancılar konumuna düştükten sonra, kendilerini biraz daha tanıma ve yüzleşme fırsatı bulurlar.

6. Derseniz ki gece gece aklıma vampir düştü, 'Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1' gece yarısı tv'de.

00.15 - Show Tv

Bella Swan ve Edward Cullen arasında yaşanan epik aşk hikayesinde sonun başlangıcına geliyoruz. Stephenie Meyer'ın çok satan ve şimdiden kültleşen Alacakaranlık roman serisinden uyarlanan son filmin ilk bölümünde Bella ve Edward her güçlüğe karşı durarak evleniyorlar. 

Rüya gibi başlayan günlerden sonra işler Bella'nın hamile olduğunu fark etmesiyle farklı bir yön alıyor. İçinde henüz doğmamış bebek (ya da yaratık) hem kurtları peşlerine takıyor hem de vampir akdini tehlikeye sokuyor...

7. Yaza girerken o misafirlikteki baklavaları kadayıfları yemek istediğine emin misin? Ağır Yaşamlar'ı izle, belki fikrini değiştirirsin.

20.35 - TLC

8. Mimar Selim bey ve nişleri kadar olmasa da bu programdaki çift, vasat evleri alıp muhteşem yerlere dönüştürüyor. 'Hayalimdeki Ev' rahatlatıcı bir program, mis gibi seçenek.

19.35 - TLC

Bayramın üçüncü ve son günü. Zaten birçok tatilci döndü bile. Artık o kadar acıtmıyor.

1. FIFA Dünya Kupası maçları devam ediyor. Hem de Almanya ve Brezilya gibi dev takımların maçları da bugün.

TRT1: 

15.00: Kosta Rika - Sırbistan

17.00: Almanya - Meksika

21.00: Brezilya - İsviçre

2. TV8 Yeşilçam filmleri yayınlamaya devam ediyor: Hababam Sınıfı Uyanıyor. Ardından da yine Survivor klasiği.

17.30 - Hababam Sınıfı Uyanıyor (TV8)

20.00 - Survivor Panaroma (TV8)

3. Yine güzel bir film var, The Tourist (Turist) filminin başrollerinde Angelina Jolie ve Johnny Depp var.

20.00 - Çarkıfelek (Kanal D)

22.45 - The Tourist (Kanal D)

4. Sinirini stresini dövüş filmleriyle atmak isteyenler için Show Tv'de önce Karate Kid sonra da Ejderin Öpücüğü var.

20.00 - Karate Kid (Show Tv)

22.45 - Ejderin Öpücüğü (Show Tv)

5. Bir gün önce Alacakaranlık'a dadanmış olanlar, filmin ikinci partını da pazar gece yarısı izleyebilir: 'Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2'

00.45  - Show Tv

Bella and Edward'ın kızı olan Renesmee'nin doğumundan sonra Cullen'ler diğer vampir klanlarını da bir araya getirmek için harekete geçerler. Zira Renesmee'yi Volturi'ye karşı en küçük bir iddia ve yalan ithamlardan korumaları gerekir. Ama bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır...

6. Yine orijinal bir şeyler izlemek isteyenleri TLC'ye davet ediyoruz. 'Temizlik Bağımlıları' programında köpek bağlasan durmaz evler en kısa sürede çılgınca temizleniyor.

18.35 - TLC

Televizyona bağlı olmak istemeyenler için de bir listemiz var!

Bayram Tatilini Evinde Geçirecek Olanlara İlaç Gibi Gelecek 50 Yabancı Dizi ve Film - onedio.com
Bayram Tatilini Evinde Geçirecek Olanlara İlaç Gibi Gelecek 50 Yabancı Dizi ve Film - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

valla tlc olsaydı izlerdim de olmadığı için karlar ülkesi,alacakaranlık,turist ve ejderin öpücüğüne bakarım

oykunun.oykusu

Moskovalı Putinden ‘Moskovanın Bağları’ nedir arkadaşlar :( Flash tv kendine gel diyeceğim, kendin olunca daha bi sapıtıyorsun. Bu kanal kimin yaa

gzm-ynklr

♥ ♥ ♥

Görüş Bildir