Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aynı Anda Bin Tane Şeyle Uğraşan İşkoliklerin Hayatını Kolaylaştıracak 14 Uygulama

-
Abone ol

Arkadaşınızdan gelen "Eee, neler yapıyorsun?" sorusuna, nereden başlayacağınızı bilemeyip derin bir nefes alıyorsanız, aynı anda bin tane şey yapanlardansınız ve hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamalara göz atmanız gerek demektir.

1. Get Started in Asana

Proje yönetimi için web tabanlı bir uygulama olan Asana, kişisel amaçlı da kullanılabileceği gibi gelişmiş özellikleriyle ekip çalışmalarının önemli olduğu işler veya projeler için en ideal uygulama.

2. Hootsuite - Empower Your Business with Social

Sosyal medyayı gerek iş gerek özel hayatınızda sık kullananlardansanız ve bir yandan da çok fazla zaman harcamaktan şikayetçiyseniz, tüm sosyal medya hesaplarını tek yerden kontrol etmeye yarayan Hootsuite tam size göre.

3. Trello. Organize anything, together.

Sade ama kullanışlı bir To-Do-List arıyorsanız, Trello kişisel işlerinizden ekiple beraber yürüttüğünüz projelere kadar tüm ihtiyaçlarınızı görecek bir uygulama.

4. Way of Life

Hayatını değiştirmek istiyorsan alışkanlıklarını değiştir" diye boşuna dememişler. Hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek istiyorsanız ama bunları günlük bazda düzene sokamıyorsanız bu uygulama size epey yardımcı olacak.

5. hiTask Introduction

"Görev adamıyım" diyenlerdenseniz hiTask rengarenk arayüzüyle tüm yapılacaklar listenizi birer oyuna çevirecek.

6. Introducing RescueTime.com - Time management made easy

Zaman su gibi akıp gidiyor. Onu biraz daha kontrol altında tutmak neye, ne kadar zaman harcadığınızı öncelikle bilmekten ve kontrol etmekten geçiyor. Bu program size her ikisi için de yardımcı olacak.

7. What is Zapier?

Farklı hesaplar ve uygulamalar arası kendinize özel senaryolar oluşturup işleri hızlandırmak ve kolaylaştırmak istiyorsanız Zapier'i mutlaka denemelisiniz.

8. Feedly

Tüm güncellemelerinden haberdar olmak istediğiniz internet siteleri varsa Feedly'de farklı kategoriler oluşturarak tüm yazı ve haberleri tek yerden takip edebilirsiniz. Bilgi oburları için kaçırılmaz bir uygulama.

9. Evernote Overview - LEARN MORE BELOW!

Bilgisayar veya cep telefonundaki not defterlerini unutun. Pek çok ek özelliği ve internet hesabınızla senkronize olabilmesiyle Evernote tüm notlarınızı tek yerde toplayacak.

10. Introducing Flipboard for the Web

Sadece ilgilendiğiniz konularla ilgili kişisel bir online derginiz olsun ister miydiniz? Flipboard, şahane arayüzü ve onlarca farklı konuda seçtiğiniz konu başlıkları ile tam olarak bunu yapıyor!

11. Sleep Cycle Alarm Clock

Hayatta pek çok şeyi yapmamıza engel olan şeylerden biri de zaman ve enerjimizin kısıtlı olması. Bu iki öğede daha verimli olmak için uykunuz üzerine çalışan, kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir iPhone uygulaması Sleep Cycle.

12. Wally

Kişisel harcamalar ve iş harcamaları arasında, ay sonunda neyi, nereye verdiğinizden, maddi olarak ne durumda olduğunuzdan haberdar değilseniz cep telefonunuza bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu kullanışlı uygulamayla tüm gelir ve harcamalarınızı düzene sokabilir, nelere, ne kadar para harcadığınızı görüp fazlasıyla şaşırabilirsiniz.

13. Dragon

Olmadık yerlerde aklınıza gelen fikirleri o an not alamadığınız için unutmaktan şikayetçiyseniz cep telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama ile sesli notlarınızı yazıya çevirebilirsiniz.

14. Air Transfer

Cep telefonu ve bilgisayarınız arasında dosyaları aktarmayla kaybettiğiniz zamandan yorulduysanız, her tür dosya için ortak bir wifi hızlıca aktarım yapabileceğiniz bu ufak uygulama emin olun sık kullanılanlarınızdan olacak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir