Görüş Bildir
Haberler
Ankara'da Doktoru Bıçaklayan Saldırgana 16 Yıl Hapis

Ankara'da Doktoru Bıçaklayan Saldırgana 16 Yıl Hapis

Batuhan
21.01.2022 - 13:26

Ankara'da asistan hekim Ertan İskender'i bıçaklayan Bayram Nargüner 16 yıl 2 ay hapis cezası aldı. Nargüner'in saldırısı sonrası İskender istifa ettiğini açıklamıştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli asistan hekim Ertan İskender'i bıçakla yaralayan sanık Bayram Nargüner, 16 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli asistan hekim Ertan İskender'i bıçakla yaralayan sanık Bayram Nargüner, 16 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Doktor istifa etmişti

Doktor istifa etmişti

Saldırının ardından İskender, hekimliğin çok zor bir meslek olduğunu söyleyerek istifa etmişti. İskender istifasının ardından şunları söyledi: 'Hastalarıma potansiyel bir tehlike gözüyle bakarak bu işi devam ettiremezdim. Bir insan potansiyel bir tehlike olarak görürseniz nasıl tedavi edebilirsiniz? Mesleki şartların hekimler açısından düzeltilmesi gerekiyor. Dilerim ki artık hekimlere karşı işlenen saldırılara karşı önlemler alınsın. Özellikle hayatımızı etkileyecek, fiziken bir yaralanmaya neden olacak saldırılara maruz kalmayız.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
46
19
7
4
4
4
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
kusuratialinmayanpi

Eee azmettiricisine de ceza verilecek mi? Hani meydanlarda halkı doktorlara karşı kışkırtan kişiye.

Filizim

birkaç yıl yatar çıkar. üçte biri muhabbeti falan.

Söyledim gitti

Ama bu haberin böyle hastane duvarlarına falan asılması lazım. Böyle tiplerin biraz gözü korkmalım. Ne yapsam yanıma kalıyor dünyasındalar bir çoğu maalesef.