Görüş Bildir
Haberler
Altın ve Para Piyasaları Uzmanından Kritik Uyarı! Altın Yükselecek mi? Neye Yatırım Yapılmalı?

Altın ve Para Piyasaları Uzmanından Kritik Uyarı! Altın Yükselecek mi? Neye Yatırım Yapılmalı?

Müge Kakşi
13.01.2022 - 19:36

2021 yılı sonunda altın fiyatlarında hızlı yükseliş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının ardından büyük bir ivme ile yönünü aşağı çevirdi. 1000 lira seviyelerine kadar çıkan gram altın son günlerde 780 lira civarında hareket ediyor. Yatırım ve birikimlerini altın ile değerlendirmek isteyen vatandaşlar altının geleceğini merak ediyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten 2022 yılına dair önemli açıklamalar geldi. Peki altın ne kadar olacak? Altın yükselecek mi? Neye yatırım yapmalı? İşte 2022 yılına dair İslam Memiş'ten uyarılar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

İslam Memiş'ten Dikkat Çeken Açıklamalar

İslam Memiş'ten Dikkat Çeken Açıklamalar

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş merak edilen soruları bir bir yanıtladı. İslam Memiş'in açıklamalarına göre; altın tarihten bugüne kadar hiçbir zaman yatırımcısını üzmedi.

"Gümüşe Yatırım Yapın"

"Gümüşe Yatırım Yapın"

'Gümüşe yatırım yapın tavsiyesini devam ettiriyorum. 2022 yılı içerisinde gümüşün gramının 20 lira seviyesine çıkacağını göreceğiz…' diyen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Memiş'in 2022 yılına ilişkin öngörüleri...

Altın Yükselecek mi? Gram Altın Ne Kadar Olacak?

Altın Yükselecek mi? Gram Altın Ne Kadar Olacak?
  • 2021 yılında altının ons tarafı çok kötüydü. 2022 yılında FED ile altın arasında bir savaş başlayacak.

  • Enflasyonu fiyatlamak isteyen bir ons altın olacak…

  • Yatırımcı sürekli altın almak isteyece, çünkü enflasyonun sürekli yükseldiğini görecek.

  • FED’de altını baskılamak için sürekli faiz artırım politikası uygulayacak. Altın ile dolar arasında böyle bir savaş olacak. Ben 2022 yılı içerisinde altının ons fiyatının 1960 hatta 2000 dolar seviyelerini test edilme ihtimalini çok kuvvetli görüyorum.

  • 1960 hatta 2000 dolar seviyesindeki ons altın ve FED’in faiz kararıyla tüm dünyada doların değer kazanacak olması nedeniyle gram altın fiyatı üzerinde yaptığım çalışma bana yıl içinde gram altının 1450 lirayı göreceğini ziyaret ediyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın