Görüş Bildir
Haberler
Akrep 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Akrep 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
30.04.2021 - 00:43

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ahmet ile otel odasında olan Duru Ahmet'e 'Hadi bir an önce bitsin de gidelim.' diyerek Ahmet'in karşısında üstünü çıkarmaya başlar. Perihan herkesten bir şeyler saklarken Merve anlaştığı kişinin düğünü iptal etme fikrine sıcak bakar. Öte yandan Merve'nin anlaştığı kişi Ferda'ya Ahmet'in onu aldattığı otel odasını söyler. Her şeyin ortaya çıkmasıyla otel odasında Ahmet'le buluşan Duru Perihan'dan tokat yer. İşte Akrep 21. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Akrep Son Bölüm Özeti

Akrep Son Bölüm Özeti

Perihan, son zamanlarda yaşadığı stresin de etkisiyle bayılır ve hastaneye kaldırılır. Yapılan tetkiklerden sonra Perihan’a kanser teşhisi konur. Üstelik kanserin son safhasında olduğunu, az bir ömrü kaldığını öğrenince Perihan’ın dünyası başına yıkılır. Aldığı kötü haberi sevdiklerinden saklayarak hastalıkla savaşmaya karar verir. 

Ayşem, Ferda’nın Gevher İlaç’ın yönetim kuruluna Perihan’ı tehdit ederek girdiğini öğrenince şirketin çıkarlarını Ahmet ve Ferda’dan korumak için avukat olarak göreve başlar. Artık Perihan’ın safında yer alan Ayşem, anne ve babasına resmen savaş ilan eder. Ferda ve Ahmet, hiç beklemedikleri bu hamleye hazırlıksız yakalanırlar. Öte yandan Ayşem, Şahin’i cezaevinden çıkarmak için kolları sıvar.

Ahmet her yerde karış karış Aras’ı aratmaktadır. Aras’ı bulmak için Duru’nun karşısına çıkar ve onu tehdit eder. Duru, Aras’a zarar vermemesi için Ahmet’in emirlerine uymak zorunda kalırken, Efe, dostu Aras’ı korumayı başarabilecek mi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın