Görüş Bildir
Haberler
AKP Kongresinde İl Başkanlığı Kavgası: 'Parti Zenginler Kulübü Haline Geldi'

etiket AKP Kongresinde İl Başkanlığı Kavgası: 'Parti Zenginler Kulübü Haline Geldi'

AKP Konya İl Kongresi’nde gergin anlar yaşandı. AKP Konya İl Başkan Adaylığı için Divan’a listesini sunan Müşerref Özden’in adaylığı kabul edilmeyince duruma tepki gösterdi. Özden, “Maalesef AK Parti kalesi Konya’da kaybediyor. Sözde Ömer gibi olanlar, Ömer gibi olanlara savaş açıyorlar. Parti zenginler kulübü haline geldi” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sözcü gazetesinden Müslüm Evci'nin haberine göre, AKP Konya İl Teşkilatının 7. Olağan Kongresi Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda yapıldı. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ında video konferans aracılığıyla katılım sağladığı kongrede gerginler anlar yaşandı.

Adaylığı kabul edilmedi

Adaylığı kabul edilmedi

AKP Konya İl Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Müşerref Özden'in adaylığı Divan'da kabul edilmedi. Bunun üzerine Müşerref Özden duruma tepki gösterdi. Polisler tarafından engellenen Özden daha sonra kongre salonunu terk etti.

'Salona girmeye çalışırken beni engellediler'

'Burada yapılan demokrasiden çok uzak şeyler'

'Burada yapılan demokrasiden çok uzak şeyler'

Kongre’nin demokrasiden uzak bir şekilde yapıldığını ifade eden Özden açıklamalarını şöyle sürdürdü:

'Ben yıllardır AK Parti davasının bir neferiyim. Cumhurbaşkanımızın izinden ayrılmadım, ayrılmam da. Ancak burada yapılan demokrasiden çok uzak şeyler. Maalesef AK Parti kendi kalesinde kaybediyor. Sözde Ömer gibi olanlar, Ömer gibi olanlara savaş açıyorlar. Parti zenginler kulübü haline geldi. Burada yaşananlar ve adaylığımla ilgili süreç için suç duyurusunda bulunacağım.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
426
73
27
13
5
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Halil Değerli

Herkes ayağına basılınca ağlıyor... ....... Bu ülke sizler yüzünden yıllardır kan ağlıyor.... .... 🤪😡🤪😡🤪

rbt rbt

sen yıllardır akp nın içindesin ve biat kültürü içinde demokrasi mi arıyorsun?senden daha iyi biat eden kazanmış biraz çabala belki sıra sana da gelir

Umur Dışı

Yiyin birbirinizi. Memleketin .mına kodunuz şimdi birbirinizi s.kin piçler