Zihninin En Gizli Köşelerini Aydınlatan Bu Testle Ruhunun Hangi Renk Olduğunu Söylüyoruz!

-

Bir çok şeyin tanımında kullanılan renkler aslında ruh halimizin ve zihnimizin de ne tür olduğunu en güzel anlatan şeylerden biri. Peki ya senin ruhun hangi renk hiç düşündün mü?

Cevabını merak ediyorsan, haydi teste!

1. İlk olarak ne tarz romanlar okumayı seversin?

2. Yağmur yağdığında genelde nasıl hissedersin?

3. Sence bu seçeneklerdeki hangi şey diğerlerinden daha tatlı?

Yavru kediler
Yavru köpekler
Yaşlı çiftler
Minik Bebekler

4. Aşağıdakilerden hangisi en büyük korkun olabilir?

5. Aşağıdaki cümlelerden hangisi seni daha iyi anlatıyor?

Güçlü, kararlı ve girişkenim. Düşsem de kalkar yoluma devam ederim.
Hayata renk katarak eğlenmeye çalışırım ve herkesi mutlu etmeye çalışırım.
Huzuru ve sakinliği sever kavga gürültüden pek hoşlanmam. İşlerimde ise kolay yolu seçerim.
İlişkilerimde saygılı ve mesafeli olmaya çalışırım. Her şeyim mükemmel ve kusursuz olması için uğraşırım.

6. Genellikle hangi tempoda ve nasıl konuşursun?

7. Bir işe motive olmanı sağlayan en önemli unsur nedir?

8. Bir öğrenci olsan ve öğretmenin sınav kağıdınızı ikinci defa incelediğinde puanını arttırdığını söylese nasıl bir tepki verirsin?

Bunu zaten hak ettiğimi düşünürüm.
Çok sevinirim ve sevincimi belli ederim.
Hocama teşekkür eder ve saygı duyarım.
Hocamın nerede hata yaptığını merak eder, kağıdımı görmek isterim.

9. Hangisi senin için daha önemli?

Özgürlük
Aşk
Mutluluk
Doğa
İyilik ve paylaşım
Dostluk

Enerjik sarı!

Senin kesinlikle karizmatik bir auran var doğal olarak bu da sana farklı bir karizma katıyor. İçindeki hiç büyümeyen çocuk sayesinde sürekli kıpır kıpır ve enerjiksin. Her yerde, her ortamda nasıl oluyorsa bir şekilde insanları güldürmeyi başarabiliyorsun. Aynı zamanda hiç tanımadığın kişilerle bile kolayca iletişim kurabiliyor, hiç yabancılık çekmiyorsun. Uçsuz bucaksız bir hayal gücün var bu da seni cesur ve girişimci bir insan yapıyor. Mutluluk ve enerji yayan bir yapın var ancak bir o kadar da dikkatsizsin.

Tutkulu kırmızı!

Senin gerçekten hem güçlü hem de kararlı bir yapın var. Olaylara gerçekten farklı bir açıdan bakıp, pratik sonuçlar geliştiriyorsun ancak en büyük handikapın; herkesin senin gibi düşünmesini beklemen. Hayatta her zaman hedeflerini büyük tutuyorsun ancak bunları oluştururken gerçeklikten de ödün vermiyorsun. Tüm bunların yanı sıra eleştiriden hoşlanmayan ve bağımsızlığına düşkün bir yapın var. Ani kararlar vermekten kaçınmıyorsun ancak bunların çoğunluğu da hep doru çıkıyor ve çievrendekileri şaşırtıyor. Sana söyleyebileceğimiz son özelliğin ise; yüksek özgüvenin sayesinde doğuştan gelişen liderlik özelliğin.

Mükemmeliyetçi mavi!

Sen; duruşun, kıyafetin, tavırların kısacası her şeyinle adeta bir düzenlilik timsalisin. Kurallara çok bağlısın  belki de bu yüzden çalışma ya da yaşam alanın daima derli toplu olmalı gibi hissediyorsun. Çok fazla ayrıntıcı olduğun için bunlarla boğulup, karar vermede zorlanıyorsun. Mantık ağırlıklı biri olduğun içinse duyguları saklamaktan hatta bastırmaktan geri durmuyorsun. Hayata karşı gardını sonuna kadar almışsın ve değişimden pek de hoşlanmıyorsun. Özetle sen; ciddi ve ağırbaşlı, standartları yüksek, yetenekli birisin.

Sakin yeşil!

Senin en büyük özelliğin; uyumlu biri olman! Nerede ve hangi şartlar altında olursan ol her zaman mutlu olabilecek bir şey bulabiliyorsun. Barışçılsın, fedakar ve sabırlısın bu yüzden dışarıdan hemen anlaşılabilen biri olarak görülsen de aslında sen içinde çok karmaşık ve çözülmesi zor birisin. En büyük handikapın ise; kimseye hayır diyememen. Duygularını dolu dolu yaşayıp hayatını heyecan içinde yaşamayı seviyorsun ancak bunları yaparken çevrenin sana saygı duymasını da bekliyor ve buna gerçekten önem veriyorsun. Rahat ve kendisiyle barışık bir kişiliğin var ayrıca çevrende yakın veya uzak herkese karşı ince ve düşünceli davranmaya çalışıyorsun. Bu da seni gerçekten sevilen ve daima ortamlarda aranılan biri haline getiriyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecemp

Sakin yeşil! Senin en büyük özelliğin; uyumlu biri olman! Nerede ve hangi şartlar altında olursan ol her zaman mutlu olabilecek bir şey bulabiliyorsun. Barışçılsın, fedakar ve sabırlısın bu yüzden dışarıdan hemen anlaşılabilen biri olarak görülsen de aslında sen içinde çok karmaşık ve çözülmesi zor birisin. En büyük handikapın ise; kimseye hayır diyememen. Duygularını dolu dolu yaşayıp hayatını heyecan içinde yaşamayı seviyorsun ancak bunları yaparken çevrenin sana saygı duymasını da bekliyor ve buna gerçekten önem veriyorsun. Rahat ve kendisiyle barışık bir kişiliğin var ayrıca çevrende yakın veya uzak herkese karşı ince ve düşünceli davranmaya çalışıyorsun. Bu da seni gerçekten sevilen ve daima ortamlarda aranılan biri haline getiriyor!

cookie-ice-cream

Enerjik sarı

real-muslim

Tutkulu kırmızı! Senin gerçekten hem güçlü hem de kararlı bir yapın var. Olaylara gerçekten farklı bir açıdan bakıp, pratik sonuçlar geliştiriyorsun ancak en büyük handikapın; herkesin senin gibi düşünmesini beklemen. Hayatta her zaman hedeflerini büyük tutuyorsun ancak bunları oluştururken gerçeklikten de ödün vermiyorsun. Tüm bunların yanı sıra eleştiriden hoşlanmayan ve bağımsızlığına düşkün bir yapın var. Ani kararlar vermekten kaçınmıyorsun ancak bunların çoğunluğu da hep doru çıkıyor ve çievrendekileri şaşırtıyor. Sana söyleyebileceğimiz son özelliğin ise; yüksek özgüvenin sayesinde doğuştan gelişen liderlik özelliğin.

tugay-keles1

bir tek benim mi test sonuçlarımın üstünde reklam var ?

pedro-pascal

Sakin yeşil! Senin en büyük özelliğin; uyumlu biri olman! Nerede ve hangi şartlar altında olursan ol her zaman mutlu olabilecek bir şey bulabiliyorsun. Barışçılsın, fedakar ve sabırlısın bu yüzden dışarıdan hemen anlaşılabilen biri olarak görülsen de aslında sen içinde çok karmaşık ve çözülmesi zor birisin. En büyük handikapın ise; kimseye hayır diyememen. Duygularını dolu dolu yaşayıp hayatını heyecan içinde yaşamayı seviyorsun ancak bunları yaparken çevrenin sana saygı duymasını da bekliyor ve buna gerçekten önem veriyorsun. Rahat ve kendisiyle barışık bir kişiliğin var ayrıca çevrende yakın veya uzak herkese karşı ince ve düşünceli davranmaya çalışıyorsun. Bu da seni gerçekten sevilen ve daima ortamlarda aranılan biri haline getiriyor!evet mavi ve yeşili severim

Görüş Bildir