Birileri Yurt Dışında Eğitim mi Dedi? Akare Sizi İstediğiniz Yerde Eğitime Götürüyor

-

Akare Yurt Dışı Eğitim Fuarları 17 yıldır olduğu gibi bu yıl da dünyanın en seçkin lise, üniversite ve dil okullarını ayağınıza getiriyor. 150’den fazla yabancı okul yetkilisi, eğitim danışmanları ve staj yetkilileri yurt dışında okuma hayalleri kuranların hayallerini gerçeğe çevirmek için 12-19 Ekim tarihlerinde sizleri bekliyor.

Gelin hep birlikte bu avantajlara göz atalım!

Amerika’dan İngiltere’ye, Fransa’dan Hollanda’ya, Avustralya’dan Güney Afrika’ya kadar yüzlerce okulun temsilcisi bu fuarda seninle olacak.

Fuar boyunca aklına takılan ne varsa dilediğin gibi sorabilir, okul kabul şartlarını öğrenebilir, fuara özel indirim ve burs imkanlarından yararlanabilirsin. “Param yeter mi”, “İngilizcem yeter mi?”, “O ülke beni kabul eder mi?” gibi sorunlar bu fuardan sonra sorun olmaktan çıkacak.

Fuar süresince konsolosluk yetkilileri, kariyer danışmanları ve eğitim danışmanlarının ücretsiz seminerlerine katılarak, yurt dışına en kolay ve az maliyetle gitmenin de püf noktalarını öğrenebilirsin.

Her bütçe ve eğitim seviyesine göre binlerce eğitim alternatifinin tanıtılacağı fuarlarda “Yurt Dışında Eğitim ve Kariyer Yapmak” isteyen tüm gençleri hayalleriyle buluşturuyor.

Fuara katılan öğrencilerin de desteğiyle her yıl Türkiye’de bir köy okuluna kütüphane kuran Akare Fuarları’na giderken yanına bir kitap almayı ve fuar alanındaki kitap bağış kutusuna bırakmayı lütfen unutma!

2017 Yılı Akare Türkiye Fuarları Takvimi ise şöyle:

12 Ekim İstanbul Bostancı Dedeman Hotel

14 Ekim İstanbul Harbiye Hilton Hotel

15 Ekim İstanbul Harbiye Hilton Hotel

17 Ekim Ankara Sheraton Hotel

19 Ekim İzmir Hilton Hotel

Fuarla ilgili daha fazla bilgi almak ve ücretsiz online davetiye almak için: Home | Akare International Education Fairs

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
notprincess

İstanbul Ankara İzmir üçlüsü dışında yaşayanlar insan değil zaten

Görüş Bildir