Görüş Bildir

Yunanistan'a Apple Kıyağı

Anasayfa > Gündem

Ekonomik olarak zor günler geçiren hatta iflasın eşiğinde olan komşu ülkemiz Yunanistan’a bir destek de Apple firmasından geldi. Amerikalı şirket Yunan vatandaşlarına katkı sağlamak amacıyla iCloud uygulamasını 1 ay ücretsiz olarak sunacak.

Bir süredir ekonomik krizle boğuşan Yunan halkına kendi ölçülerinde bir jest yapmak isteyen Apple, iCloud servisinden gelecek ay boyunca ücret almayacağını açıklayan bir mesaj yayınladı.

Yunanistan’daki kullanıcılarının iCloud hesaplarını yenileme konusunda ödeme sıkıntıları yaşadığının farkında olduğunu açıklayan Apple, kullanıcı hesaplarının ödeme yapamadıkları gelecek bir ay boyunca korunacağına ve ek bir ücret talep etmeyeceğine dair güvence verdi.

Ülkenin finansal durumu nedeniyle iCloud kullanıcılarının kredi kartı üzerinden para transferi yapamaması nedeniyle bu çözümü sunan Apple, bu süre boyunca kullanıcılarının depolama limitinin 5 GB ile sınırlanacağını belirtti. Apple iCloud servisi için normal şartlar altında 20 GB depolama alanı için 0,99 euro ücret alıyor.

Bilgi Çağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kenan Çakır

Gerçekten ekmek peynir gibi ihtiyaçları vardı. Yoksa öleceklerdi.! Resmen dalga konusudur.

Cihan Civosky

Daha kimse tutamaz Yunanistan dünyanın yeni Süper Gücü olur bu yardımla..

Enes Şimşek

He he yardım tabii.Adamlar yardım ederken bile sömürüyor hahah.