Yüksek Grafikleriyle Sizi Adeta Gerçek Bir Dünyanın İçine Davet Eden Sistem Zorlayıcı 8 Oyun

0PAYLAŞIM

Teknoloji ilerledikçe oyunların gerçekliği de aynı hızda
artıyor. Gittikçe daha gerçekçi grafiklerle karşılaşıp, kendimizi daha da
oyunun içinde hissedebiliyoruz. Sizin için grafikleriyle sizi büyüleyecek 8
oyun listeledik.

8. Battlefield 1

2016’da çıkan Battlefield 1, aradan 5 yıl geçmesine rağmen hala FPS severlerin gözdelerinden. Çıktığı günden beri sayısız ödül alan Battlefield 1’de çevredeki detaylar, sesler ve ışıklar sayesinde savaş atmosferini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

7. Red Dead Redemption 2

Oyun oynayan herkes Red Dead Redemption’ı duymuştur. Oyunun kusursuz hikayesi bir yana, NPC’lerin, hatta etraftaki hayvanların ve bitkilerin gerçek hayata birebir paralel olması oyunu mükemmelleştiren detaylar. Örneğin bir NPC’yi yaraladığınızda, onu oyunun ilerleyen kısımlarında yaranın etrafında bir bandajla görebilirsiniz.

6. Call of Duty, Black Ops Cold War

Bir diğer FPS efsanesi. 2020 yılında çıkan Call of Duty, Black Ops Cold War’da hikayemiz 1980lerde geçiyor. SSCB’yle mücadele eden bir CIA ajanını canlandırdığımız bu oyunda, özellikle gece görevlerinde kendinizi oyunun içinde bulmanız işten bile değil.

5. Gran Turismo 7

Henüz yayınlanmamasına rağmen, internette dolaşan videolarıyla oyunseverlerin beğenisini alan bir diğer efsane seri. Gran Turismo 7’nin ışıklar, yansımalar, gölgeler ve gerçek dünya hissiyle, yapımcılarının işi bir adım daha ileriye götürdüğünü görebiliyoruz.

4. The Last Of Us Part II

Serinin ikinci oyununda, yine inanılmaz grafiklerle kendimizi bir bilim-kurgu filminin içinde buluyoruz. İnsanlığın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu kıyamet sonrası evrende, geriye kalan insanların birbiriyle olan mücadeleleri anlatılıyor.

3. Microsoft Flight Simulator

Simülasyon teknolojilerinin ilerlemesiyle gittikçe daha gerçekçi simülasyon oyunlarıyla karşılaşıyoruz. Flight Simulator da onlardan biri. Çoğumuz hayatımız boyunca bir kokpite giremeyecek olsak bile, Flight Simulator ile buna en yakın deneyimi yaşayabilirsiniz.

2. Watch Dogs: Legion

Serinin son oyununda bizi yine sürprizler bekliyor. Serinin en farklı oyununda Londra’dayız, bu yüzden ilk başta trafiğin ters oluşu dikkat çekiyor. Oyunun hikayesine gelmek gerekirse, büyük bir patlama sonucu, distopik bir Londra’da sırları çözmeye çalışıyoruz.

1. Assassin's Creed Valhalla

Yine bir efsaneyle sizinleyiz. Assassin’s Creed serisinin son oyununda, korkusuz bir Viking savaşçısı olarak yetiştirilen Eivor rolündeyiz. Ordumuzla beraber Kuzey Buz Denizi’ni geçip, İngiltere topraklarını ele geçirmeye çalışıyoruz.

Herkes için daha akıllı teknolojiler Lenovo’da!

Lenovo, onsuz olmuyo…

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir