Yine Bir Estetik Sorunu: Dolgu Yaptıran Barbie Özentisi Kadının Dudakları Adeta Çiğ Ete Dönüştü!

-

Barbie bebeklere benzemeye çalışan bir kadın, acemice yapılan dudak dolgusundan sonra çiğ et gibi görünen dudaklarla baş başa kaldı. Talihsiz kadının başına gelen kötü olayı Unilad'ten sizler için derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/news/mother-lip...

Essex'te yaşayan 35 yaşındaki anne Kerry Miles, 2016 yılında 1700 TL ödeyerek dudak dolgusu yaptırdı.

Ortaya çıkan sonuçtan dolayı dolguların bebek yağı ile karıştırıldığını iddia etti.

Geçirdiği yarım saatlik operasyondan sonra kabaran dudaklarının iyileşmesi için 2 yıl bekledi.

Kerry için tehlike çanları ilk kez dudak dolgusu için gittiği güzellik uzmanının hijyenik olmayan ofisinde çalmıştı.

Kerry, ismi bilinmeyen klinik hakkında olumlu yorumlar duyduğu için oraya gitmişti.

''Saygın bir kliniğe gitmiştim fakat oraya girmem ile birlikte içimde bir şüphe oluştu. Klinik yıkık dökük ve pis vaziyetteydi. Etrafta bir köpek koşturuyordu. Hijyenik görünmüyordu fakat dudaklarımın işini bir an önce halletmek istiyordum ve burası olumlu yorumlara sahipti. Önümde dolgu maddesi karıştırıldı ve eminim bir çeşit ev yağı kullanıldı. Daha önce dolguya hiç tepki vermedim ama bu gerçekten korkunçtu.''

Kerry'nin ağrısı günlerce devam etti. Durumu güzellik uzmanına bildirdiğinde daha fazla sıvı içmesi ve doğru şeklin elde edilmesi için dudaklarına masaj yapması gerektiğini söyledi.

Kerry, topaklanan dolgu maddelerini daha fazla dolgu maddesi enjeksiyonu ile gizlemeye çalıştı fakat dudaklarındaki madde çözülmez bir karışım olduğu için fayda etmedi.

Kerry'nin dudaklarının olması gerektiğinden iki kat büyümesine sebep olan korkunç neden dudaklarındaki dolgu maddeleri çıkarıldıktan sonra ortaya çıktı.

Dolguları çıkaran doktor, dudaklarındaki dolgunun bebek yağı gibi bir madde ile karıştırıldığını söyledi.

Kerry, kişisel Instagram adresi üzerinden açıklamalarda bulundu:

''Yıllar önce beceriksiz biçimde yapılan dudağımdaki dolgu çıkarıldı. Dolguyu kaybetmekten korkuyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yıllar önce nitelikli olmayan birine gitmiş olmam bana iyi bir ders oldu. Senelerce bu şekilde yaşadım.''

Dudak dolgusu yaptırmaktan vazgeçmeyen Kerry, Mail Online'a yaptığı açıklamalarda, dudak dolgusu yaptırmadan önce kapsamlı araştırma yapılması gerektiğini söylüyor ve bu konuda herkesi uyarıyor.

''İnsanlara dudak dolgusu yaptırmayın demiyorum ama öncesinde titiz bir araştırma yapmalarını öneriyorum. Benimki bir fekaletle sonuçlandı. Artık temkinli davranıyorum. Klinikler hakkında geçmiş sorgulaması yapıyorum. O kliniğe gittiğimde temiz olmamasına dikkat edip içgüdülerime güvenmeliydim. Kötü tecrübe edinmiş oldum. Umarım diğer insanlar benim hatalarımdan dikkatli olmaları gerektiğini öğrenebilirler.''

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

mallığın da böylesi...

chuck-berry

Et ete değecek lafını çok yanlış anlamış :D lol

suspicious

allah başka zeval vermesin, çok üzüldüm.

wellington

mal..

Görüş Bildir