Yemek Olsan Türün Ne Olurdu?

Yemek Testleri-

Çöz ve öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini söyle bakalım.

2. Yaşını da seç.

3. Türkiye’de dünyaya gelmeseydin kesin nereli olurdun?

Çin
Japonya
Meksika
İtalya
Fransa
Amerika

4. Kendini bir hayvana benzetecek olsan, bu hangisi olurdu?

Aslan
Yunus
Fil
Baykuş
Kurt
Tembel Hayvan

5. İlkokulda/Lisede sınıfta şu aşağıdaki karakterlerden hangisi sendin?

Ödevlerini günü gününe yapan
Sürekli ödev yapmamak için bahane bulan
Ortalığı birbirine karıştıran
Bütün spor aktivitelerine katılan
Öğretmene her şeyi ispiyonlayan
Herkesin gözde öğrencisi

6. Peki daha önce çok sevdiğin bir insanın ihanetine uğradığın oldu mu?

7. Son olarak, mutfakla aran nasıl desek?

Hiç girmem!
Makarna, tost, yumurta yapmayı biliyorum.
Arada bir bir şeyler yaparım.
Mükemmel!

Fast food!

Yeni neslin aşık olduğu fast food gibi biraz tez canlısın. Her şeyden hemencecik sıkılıyorsun. Sürekli aynı ve monoton şeyler yapmak hiç sana göre değil. Bu nedenle tam bir sosyal kelebeksin diyebiliriz. Sosyal hayatın ve arkadaş çevren o kadar geniş ki... Ortamların aranan insanısın! İnsanlar eğlenmek istediğinde kesinlikle sana ulaşıyorlar!

Sulu yemek!

Senin sulu yemek gibi içi ısıtan bir halin var. Tıpkı sulu yemeğin anne evinde verdiği mutluluğu veriyorsun çevrene. İnsanlar her ihtiyacı olduğunda seni arıyor, sen de onları asla yüz üstü bırakmadan yardımlarına koşuyorsun! Senin gibi iyilik meleği anaç/babacan bir insanı yanlarından ayırmak istememelerine şaşmamak lazım. Kim ne derse desin, herkesin vazgeçemediği sulu yemek gibi kimse senden vazgeçemez!

Kebap!

Sen kebap gibi biraz ağır abi/ablasın. Çevrendekilere göre biraz sert bir mizacın var. Ciddi konular senin uzmanlık alanına giriyor. Bir sıkıntı olduğunda da deneyimlerinle her şeyi bir çırpıda çözebiliyorsun. Bol acılı adananın verdiği mutlulukla seninki bir. O nasıl acısıyla mutlu ediyorsa senin de sert tavrın insanların hoşuna gidiyor. Hem bu sert halinin altında yufka bir yüreğin var, kimseciklere kıyamıyorsun, sadece laçkalıktan hoşlanmıyorsun o kadar.

Zeytinyağlı!!

Sen hafif zeytinyağlı gibi narin ve sofistikesin. Zeytinyağlıları bazıları yemekten saymaz, bazıları ise değerini çok iyi bilir. İşte senin için de hayat böyle: Değerini bilen insanlar var çevrende. Onlar da senin gibi sofistike ve özel, zaten senin de geri kalanına ihtiyacın yok. Sen senin kıymetini bilenlerle gayet mutlusun. Tıpkı zeytinyağlının hafif tadı gibi sen de fazlasıyla kırılgan ve narinsin. Her şeyden çabucak alınabiliyorsun. Bu durumda sık sık üzülüyorsun. Aman seni üzenlerden uzak dur!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efecan32

Fast Food :)

utku-zayim

kebap :SAD:SA:D:SAD:ASD:AS:

mrt-ozn

Sulu yemek!

Gizli Kullanıcı

Zeytinyağlı!! Sen hafif zeytinyağlı gibi narin ve sofistikesin. Zeytinyağlıları bazıları yemekten saymaz, bazıları ise değerini çok iyi bilir. İşte senin için de hayat böyle: Değerini bilen insanlar var çevrende. Onlar da senin gibi sofistike ve özel, zaten senin de geri kalanına ihtiyacın yok. Sen senin kıymetini bilenlerle gayet mutlusun. Tıpkı zeytinyağlının hafif tadı gibi sen de fazlasıyla kırılgan ve narinsin. Her şeyden çabucak alınabiliyorsun. Bu durumda sık sık üzülüyorsun. Aman seni üzenlerden uzak dur!dogru valla,taze fasulye de çok severim😍

Gizli Kullanıcı

bi şık degiştirince de;Kebap! çıktı,kebab en sevdigim yemektir aslında. Sen kebap gibi biraz ağır abi/ablasın. Çevrendekilere göre biraz sert bir mizacın var. Ciddi konular senin uzmanlık alanına giriyor. Bir sıkıntı olduğunda da deneyimlerinle her şeyi bir çırpıda çözebiliyorsun. Bol acılı adananın verdiği mutlulukla seninki bir. O nasıl acısıyla mutlu ediyorsa senin de sert tavrın insanların hoşuna gidiyor. Hem bu sert halinin altında yufka bir yüreğin var, kimseciklere kıyamıyorsun, sadece laçkalıktan hoşlanmıyorsun o kadar.bu da uyuyo.

Gizli Kullanıcı

bi şık daha degiştirince;Sulu yemek! .p Senin sulu yemek gibi içi ısıtan bir halin var. Tıpkı sulu yemeğin anne evinde verdiği mutluluğu veriyorsun çevrene. İnsanlar her ihtiyacı olduğunda seni arıyor, sen de onları asla yüz üstü bırakmadan yardımlarına koşuyorsun! Senin gibi iyilik meleği anaç/babacan bir insanı yanlarından ayırmak istememelerine şaşmamak lazım. Kim ne derse desin, herkesin vazgeçemediği sulu yemek gibi kimse senden vazgeçemez!bu da uyuyo.p

gzm-ynklr

Fast food sevmem Onedio.Zararlı.

Görüş Bildir