Görüş Bildir
Haberler
Yazın Tüm Enerjisini ve Coşkusunu Dibine Kadar Yaşamak İçin Vakkorama Powerful Festivalde Buluşuyoruz!

Yazın Tüm Enerjisini ve Coşkusunu Dibine Kadar Yaşamak İçin Vakkorama Powerful Festivalde Buluşuyoruz!

egeboi
04.08.2017 - 11:54

Yeni müzik akımının dünyadaki öncüleri 5-6 Ağustos’ta Bodrum Yalıkavak Xuma Village’da sevenleriyle buluşacak. Vakkorama ve Power FM’in düzenlediği 'Vakkorama PowerFul Festival' ile dünyaca ünlü grup ve DJ’ler Bodrum’da müziğin sınırlarını zorlayacak!

Hayallerin ötesinde bir performansa sen de ortak ol!

Günde 12 saat aralıksız performansların 2 ayrı sahnede buluşacağı ve sürpriz etkinliklerle renklenecek festivalde, dünyada hızla yayılan yeni müzik akımının öncüleri Timboletti, Dest, Estray ve daha fazlası sıcak yaz günlerinin enerjisini daha da arttıracak.

Enerjini Vakkorama Powerful Festival ile yenile!

5- 6 Ağustos Bodrum Yalıkavak XumaVillage’da sınırsız eğlence ve müzik ile eşsiz bir bir deneyim seni bekliyor. Vakkorama Powerful Festival biletleri ise Mobilet’de! Şimdiden yerini ayırt, yazın tüm enerji ve coşkusunu hissettirecek bu muhteşem festivali kaçırma!

Müzikle zamanda sınırsız yolculuk!

2 gün sürecek festivalde; Vibes On a Summer Days, The Nova Jazz&Blues Night gibi ünlü festivallerde sahne alan Mo’Horızons Soundsystem, Amerika, Arjantin, İspanya, başta olmak üzere birçok ülkede geniş hayran kitlesi bulunan Mateo Kingman özgün performanslarıyla festival alanını canlandıracak. Ünlü Dj Estray etnik, spiritüel elektronik müziği ile herkesi büyülerken, elektronik müziğin cesur ismi, hip hop, reggae, drum’nbass ve house müzik ile tanınan Alman Timboletti ile Dest, Laroz Camel Rıder da performanslarıyla Vakkorama PowerFul Festival’de seninle!

Festivale katılacak efsane isimleri merak ediyor gibisin o yüzden seni şöyle alalım. Aa bi de biletini almayı sakın unutma!

Festivale katılacak efsane isimleri merak ediyor gibisin o yüzden seni şöyle alalım. Aa bi de biletini almayı sakın unutma!

Deep, Afro müziğin ünlü ismi DJ Pappa dikkat çekici dinamik müziğiyle, Stavroz, Deeperıse FT. Jabbar, Kerala Dust, P.Brothers, Dandara, KMLN ve Jhon Montoya gibi isimler Vakkorama Powerful Festival süresince hafızalardan silinmeyecek performanslara imza atacak.

Vakkorama Powerful Festival Programı:

5 Ağustos Cumartesi

12:00 Dest

13:30 Estray

15:00 Timboletii

16:30 Dandara/Live

18:00 KMLN/Live

19:30 P. Brothers/Live

21:00 MO’ Horizons Soundsystem/Live

22:30 Stavroz/Live

6 Ağustos Pazar

12:00 Estray

13:30 Dest

16:30 DJ Pappa/Live

18:00 Laroz Camel Rider

19:30 Mateo Kingman/Live

21:00 Jhon Montoya/Live

22:00 Deeprise ft. Jabbar/Live

22:30 Kerala Dust/Live

Biletler için Mobilet'i ziyaret etmeyi sakın unutma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
4
2
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın