Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece Yağmurlu Günlerde Görülebilen 7 Sokak Sanatı Örneği

 > 
47PAYLAŞIM

Yeni moda olan görünmez mürekkep gibi, süper hidrofobik kaplamalar da ıslanana kadar sokaklarda görünmez kalabilir. Peregrine Chuch, Seattle'da yetişmiş bir sanatçı. Kendisi ''Rainworks'' diye adlandırdığı halka açık yerlerde sokak sanatını icra etmekte. Bunu da gerçekleştirirken, Almanya'da ''sokağa idrarını yapma'' ile mücadele için duvarlarda kullanılan süper hidrofobik kaplamalarla yapıyor.

Chuch sanatını, istediği zaman yapıyor, çünkü yaptığı şey aslında belediye tarafından yasal olarak onaylanmış, sonuçta sanatı kimyasal ve kalıcı değil hatta sadece bazı zamanlarda ortaya çıkıyor. Ayrıca yaptığı resimler herhangi bir reklam içermiyor. Kendisi sanatının görünürlük süresinin ne kadar büyüklükte kaldırımın ya da duvarın kullanıldığına göre değiştiğini söylüyor. Genellikle 1 yıl 4 ay gibi bir süreden bahsediyor. Chuch'ın yaptığı çizimler çok çeşitli, sanatsal olanlarla birlikte bazıları eğlence amaçlı yapılmış ve sokakları süsleyen birer sokak harikası olmuşlar.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/super-hydropho...

1. 

2. 

3. 

Dışarda ''kuru'' durun.

4. 

5. 

6. 

Hata 404. Güneş Bulunamadı.

7. 

Yağışlı olduğum için gururluyum.

8. Daha fazlası için:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
norway

NeverWet mucizesi.Ama pahalı yah bir kutusu 99 tl

eeeaaabim

Sanatın yansımaları. Gayet başarılı olmuş

Gizli Kullanıcı

6 :D

zeymey

o değil de dry kuru demek :(

Görüş Bildir