Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vodafone Arena'nın Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan Yapacak

Anasayfa > Spor

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena yarın saat 17.00'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmen açılacak.

zete.com

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

'Hasret Bitiyor... Beşiktaşımız yeni yuvasına kavuşuyor... 

Nice zaferler yaşayacağımız, nice anılar biriktireceğimiz yeni evimiz Vodafone Arena'yı açıyoruz...

Şanlı, Şerefli ve Eşsiz tarihimizin en önemli günlerinden birisine daha şahitlik edeceğiz...

Beşiktaşımızın nice kupalar kaldıracağı yeni yuvamız Vodafona Arena'nın resmi açılışı törenle gerçekleştirilecek... 

Stadımızın yapımına destek veren Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu açılış töreninde yer alacak. Açılışta çok sayıda davetli de Vodafone Arena'yı ilk kez görmenin heyecanını yaşayacak.

zete.com

Başkanımız Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulumuzun ev sahipliğinde, Divan Kurulu Üyelerimizin de yer alacağı açılışta, davetliler saat 15.30'da stadyuma giriş yapmaya başlayacak.

Oluşturulan tören alanına saat 16.30 sıralarında geçiş yapılacak ve saat 17.00'de ise Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan'ın teşrifleriyle açılış töreni başlayacak. 

Başkanımız Sayın Fikret Orman'ın konuşmasıyla başlayacak olan açılış töreninde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, camiamıza ve ülkemize mesajlarını Vodafone Arena'dan iletecek. 

Stadımızın video gösteriminin yapılmasının ardından Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan, Başkanımız Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyelerimizin eşliğinde stadımızı gezecek. 

Açılış töreni hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erecek. '

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
6
6
3
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?