Ünlülerin Çok Merak Ettiğiniz, Medyada Pek Görünmeyen Eşlerini Bulduk!

2.4bPAYLAŞIM

Bazı ünlüler aile hayatlarıyla çok fazla ortalarda görünmeyi sevmiyorlar. Ancak bu, onların eşlerini merak etmemize engel değil tabii ki. Biz de oturduk, en merak ettiğimiz ünlülerin eşlerini bulduk.

1. Hayko Cepkin - Aslı Kula

Geçtiğimiz yaz evlenen çift aslında 15 yıldır birlikte. Aslı Kula aikido hocalığı yapıyor. Epey güzel bir çift bizce <3

2. Ayhan - Zeynep Sicimoğlu

Siz Ayhan Bey'i bekar sanmıştınız değil mi? Ama maalesef onun kalbi 30 yıldan beri aynı kişiye, eşi Zeynep Hanım'a ait. Zeynep Hanım da çok göz önünde olmayı sevenlerden değil zaten.

3. Vedat - Linda Milor

Vedat Bey'in programlarında ara ara eşini ve kızı Ceylan'ı görmüşlüğümüz vardı. Tanımayanlar için söyleyelim, Prof.Dr. Linda Milor, Georgia Üniversitesi'nde ve elektrik mühendisliği alanında öğretim görevlisi.

4. Derya Karadaş - Haki Biçici

İnsanların hala kendisini "Zerrin" olarak tanıdığı Derya Karadaş, geçtiğimiz sene oyuncu Haki Biçici ile evlendi ama onların kimle evli olduğunu bilmeyen çok insan var.

5. Demet Akbağ - Zafer Çika

İzmirli yapımcı Zafer Çika, Demet Akbağ ile "Otogargara" oyununun İzmir turnesi esnasında tanışmış ve ardından Milano'da evlenmişler. Çiftin şu an Ali Çika adında çocukları var.

6. Ali Koç - Nevbahar Demirağ Koç

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Hanım da uzun süre Amerika'da eğitim görüp Türkiye'ye dönmüş. 2005 yılında evlenen çiftin şimdi üç tane çocukları var.

7. Petek Dinçöz - Serkan Kodaloğlu

2014 yılında 2 aylık bir flörtten sonra evlendi Petek Dinçöz. Serkan Bey ile aynı binada oturan iki komşu olarak tanışmışlar. Serkan Kodaloğlu, İrfan Home isimli mobilya zincirinin sahibi.

8. Ferhan Şensoy - Elif Durdu

Yaklaşık 12 yıldır gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Ferhan Şensoy ve Elif Durdu, birkaç yıl önce gizlice evlendi. Her iki oyuncu da aynı tiyatroda yer alıyor.

9. Demir Demirkan - Seda İnce

Birbirlerinin lise aşkı olan ikili, yıllar sonra bir araya gelip evlendiler. Kendi deyimleriyle "tamamen şans eseri" olan oğulları Atlas da şu an 3 yaşına girmek üzere.

10. Uğur Dündar - Yasemin Baradan

Bir dönemin ünlü mankenlerindendi Yasemin Baradan. 1993 yılında Uğur Dündar ile evlenince mesleğini bırakıp evine yöneldi. Çiftin Damla, Bartu ve Bora adında üç tane çocukları var.

11. Gökhan Özoğuz - Melis Ülken

Kendisini ekranlarda gördüğümüz kadar eşini pek göremediğimiz bir ünlü Gökhan Özoğuz. Aile olarak çok fazla göz önünde olmayı sevmediklerini biliyoruz. Çiftin üç tane dünya tatlısı çocuğu var.

12. Mehmet Günsür - Katerina Mongio

Katerina Mongio, İtalyan bir film yönetmeni. Zaten Mehmet Günsür de İtalya ve Türkiye arasında mekik dokuyor çünkü ailesi ve üç çocuğuyla birlikte İtalya'da yaşıyorlar.

13. Özkan Uğur - Aysun Uğur

Aysun Aslan Uğur, dansçı koreograf, resim yapıyor, mücevher tasarlıyor ve şarkı sözü de yazıyor. Oğulları Alişan Uğur ise öğrenimine İngiltere'de devam ediyor.

14. Fedon - Eda Kalyoncu

Fedon, yaklaşık 50 yıldır Eda Kalyoncu ile evli. Büyükada'da yaşayan çiftin iki tane yetişkin çocukları var.

15. Canan Karatay - Ali Başak Karatay

Çift aslında görücü usulü tanışmış ancak Canan Karatay her seferinde eşine ne kadar aşık olduğunu anlatır.  Bu arada çiftin 35 yaşında Mehmet Rahmi Karatay isimli bir de çocukları var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
boyle

Milor'un en sevdiği tatlı sorulduğunda ''Eşimin dudakları'' deyişi aklıma geldi.

birinci-tekil-birey

Canan Karatay ve kocası birbirlerine benziyo :)

colombian

yılların kuralıdır..fedon denize düştüğü an sezon açılmış demektir..herifi bir kere beyaz görmedim 7/24 ıstakoz gibi geziyor maşallah

Gizli Kullanıcı

Siz ne adi insanlarsınız be! utanın reziller!! siz neye benziyorsunuz acaba??

berkology

İtalya vatandaşlığı bu kadar mı lazımdı yaw bi şekilde hallederdik Mehmet kardeşim.

looktothetabela

bana hallet.

Görüş Bildir