Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünlülerin Benzerlerini Kullanarak Çektiği Fotoğraflarla Kraliyetten Siyasete Herkesle Dalga Geçen Fotoğrafçı

-
Abone ol

Alison Jackson isimli bir fotoğrafçı birebir benzerlerini kullanarak ünlülerle dalga geçtiği fotoğraflar çekmeye başlamış. Kraliyet ailesinden, Trump'a kadar herkese bir bir değinen Alison'un birbirinden eğlenceli fotoğrafları için içeriğimize bir göz atın deriz.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Alison Jackson isimli bir fotoğrafçı, ünlülerin benzerlerini kullanarak onlarla dalga geçmeye başlamış ve ortaya birbirinden eğlenceli fotoğraflar çıkmış.

Kraliyet bebeği söz konusu olunca yaşanan gelişmeler de herkesten bir sır gibi saklanıyor. Peki saklanmasaydı ne olurdu? Alison Jackson, Meghan Markle ve Prens Harry'nin hamilelik maceralarını, benzerlerini kullanarak gün yüzüne çıkarmış. Mesela burada bebekleri için kıyafet seçiyorlar.

Tipik Amerikan isimleri bulunan tahtada Meghan ve Prens Harry, Meghan'ın babasının ismi olan Thomas'ı çoktan elemişler bile.

Ayrıca "eltisinin" adı olan Kate'in yanına da kocaman bir "HAYIR"konmuş. Alison Jackson, iki kraliyet gelini arasındaki çekişmeye böyle bir yorum katmış.

Prens bile olsan hamile eşinle ilgileneceksin.

Hatta ona hamile yogası bile yaptıracaksın.

Meghan Markle'ın yogayı çok sevmesi ile de bu şekilde dalga geçilmiş.

Çabuk Meghan görmeden...

Şunu da yiyeyim, Meghan gelince vegan olurum.

Fotoğraflar her ne kadar eğlenceli olsa da, Alison'ın başı zaman zaman belaya girmiş.

Küçük eleştirileriyle ünlülerle dalga geçen Alison; "Sürekli bunları yapmalı mıyım yoksa yapmamalı mıyım diye düşünüyorum. Son derece dikkatliyim" diyor.

Kraliyet ailesi öz çekimi.

Birbirinden yaratıcı fotoğrafları ile ünlülerle dalga geçen Alison Jackson'ın, fotoğraflarını yayınladığı bir internet sitesi mevcut.

Aynı zamanda bu işi daha da ileri götürüp, ünlülerin birebir benzerleri ile bir gösteri de yapacak. Alison'un internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Gelin fotoğrafların birkaçına göz atalım.

Alison, diğer kraliyet üyelerine de değinmekten kaçınmamış.

Prens William ve Kate Middleton.

Sanatçının en çok değindiği isimlerden bir tanesi de Trump'ın ta kendisi.

Kraliçe çok sevdiği köpeklerini gezdiriyor...

... Katy Perry, kendisini daha iyi hissedebilmek için kişisel gelişim kitabı okuyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sokaktayurumeyisevmeyenbiradam

ya ahahahah ne kadar komik çıldırdım şuan buna gülüyonuz mu olum siz

Görüş Bildir