Görüş Bildir
Haberler
U2 Fanlarına Kötü Haber

U2 Fanlarına Kötü Haber

Onedio Medya
02.01.2015 - 14:41 Son Güncelleme: 31.05.2022 - 15:38

İrlandalı ünlü U2 grubunun solisti Bono Kasım ayında New York’ta geçirdiği ve kolunu altı yerden kırdığı bisiklet kazasının ardından bir daha hiç gitar çalamayabileceğini söyledi. Grubun internet sitesinde 2014′ü değerlendiren bir yazı yayınlayan Bono, “korkunç kaza” olarak tanımladığı olaydan bu yana rahat hareket edemediğini söyledi. Bono bununla birlikte U2′nun 2015 turnesi öncesinde tam olarak iyileşmek için elinden geleni yaptığını belirtti.

54 yaşındaki İrlandalı sanatçı kazada hem kolunu kırmış; hem de el tarak kemiğini, kürek kemiğini ve göz çukurunu çatlatmıştı. Bono hayranlarına hitaben yazdığı yazıda, “Artık dirseğim titanyumdan” dedi.

TAHMİN ETTİĞİMDEN DAHA ZOR

İyileşme sürecinin Tahmin ettiğinden daha zor geçtiğini belirten Bono, “Size bu satırları yazarken bir daha gitar çalıp çalamayacağımı bilmiyorum” ifadelerini kullandı. Kazanın ardından Bono’nun yatırıldığı hastaneden “Çok yüksek hızla giderken başka bir bisikletliyle çarpışmış” açıklaması gelmişti. Bono iyileşmeye odaklanabilmek için 2015′in ilk yarısı için planlanan tüm etkinlik katılımlarını iptal ettiğini açıkladı ve “Zamanı kendi kendime şarkılar mırıldanarak geçireceğim” dedi.

Kaynak: http://sozcu.com.tr/2015/dunya-bunu-k...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın