Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tuğba Özay, Eğlence İçin Çekilen Videoyu Paylaşıp 'Fuhuşa Sürükleniyorlar' Dedi: 'Başıma Bir Şey Gelirse...'

49PAYLAŞIM

Tuğba Özay son günlerde bir şekilde gündem olmayı başarıyor...

Magazin gündeminde adını sıkça duymadığımız anca bir şekilde, bir şeyler yaparak gündem olmayı başaran Tuğba Özay bu sefer de bir gencin eğlence için çektiği videoyu paylaşarak gündem oldu.

Daha dün bir Instagram paylaşımı yaparak homofobik ifadeler kullanan Tuğba Özay, o olaydan sonra da bir gencin videosunu paylaştı ve 'Fuhuşa sürükleniyorlar' dedi.

Tuğba Özay, dün 'Kadın kadın gibi, adam adam gibi olsun' diyerek bir paylaşım yapmış ve çokça tepki çekmişti.

"Kadın kadın gibi, adam adam gibi olsun ! Dekolte, makyaj vs gibi şeyler kadına yakışıyor! Erkekleri şu sosyal medya denen platformda kadın gibi giyinip, makyaj yapıp, kırıtık hallerde görmek istemiyoruz ...! Fabrika ayarlarına geri dön sevgili ülkem gittikçe yozlaşıyorsun ..! #tuğbaözay"

O paylaşımdan sonra ise gelen mesajlardan paylaşımlar yapan Tuğba Özay, bir gencin yıllar önce çektiği eğlence içerikli videoyu paylaştı.

O paylaşıma ise, 'Türkiye bu görüntüleri savunuyor olamaz ..!!! Yüzlerce mesaj yağıyor sizlerden ... Hepinize binlerce teşekkür ederi .. Anlayan anladı sözlerimi ! Bu çocukların geleceğini elbirliğiyle karartıyorsunuz ..!! Bu çocuklar fuhuşa , maddeye , intihara sürükleniyor ve kendini bilmezler beni linç ediyor ..! Eee ayaklar baş başar ayak olursa normaldir linç edilmem ..!!!' dedi.

O homofobik ifadelere gelen tepkilere ait içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz: 👇

Tuğba Özay, Paylaştığı Dekolteli Fotoğrafı ve Altına Yazdığı Homofobik Açıklamasıyla Tepkilerin Odağında - onedio.com
Tuğba Özay, Paylaştığı Dekolteli Fotoğrafı ve Altına Yazdığı Homofobik Açıklamasıyla Tepkilerin Odağında - onedio.com

İşte Tuğba Özay'ın o paylaşımı: 👇

O paylaşımdan sonra görüntülerin eğlence amacıyla çekildiğini söyleyen Tuncay Demir isimli YouTuber, "Başıma bir şey gelirse sorumlusu Tuğba Özay'dır." dedi.

twitter.com

Tuğba Özay'ın hedef gösterdiği Tuncay Demir, 'Bu Instagram storylerini akrabalarım ve tüm çevrem gördü. Bir kaç ay öncesinde ise beğenip takip ediyordu beni. Şimdi ise akrabalarımdan ve birçok insandan tehdit mesajları alıyorum! Bana bir şey olursa sorumlusu TUĞBA ÖZAY’dır!' dedi.

Tuğba Özay, Tuncay Demir'i daha öncesinde takip ediyor, paylaşımlarını da beğeniyormuş: 👇

Tuncay Demir, YouTube'da makyaj videoları paylaşıyor ve bu olaydan sonra da Instagram adresini kapattı.

Tuğba Özay'ın bir genci hedef göstermesinden sonra ise tepkiler gecikmedi: 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ben-de-sasirdim

Erken menopoz ya da erken değil.

yagizalp-turker

Tuğba Özay kadın odun ve kadın kronun tanımıdır.

bir-gun...mutlaka...

Şu şöyle giyinsin bu böyle giyinmesin! Kim ne giyerse giyer nasıl görünmek istiyorsa öyle görünür götlük yapmaya gerek yok! Milletin nasıl göründüğüyle değil de aç mı tok mu onunla ilgilense mesela bu haspam! Ama pardon oradan polemik çıkmaz dimi. Rezilsiniz rezil

dunecka

Bu çocuklar fuhuşa, maddeye, intihara sürükleniyor- sa makyaj yapıp, eğlenmek için çektiği videolarla değil; ağır hayat şartlarından sürüklenirler. hayat herkese aynı mı?

tayconot

Bir sktrigit buruşuk . Hedef gösteriyor bir de .

Görüş Bildir