The Office'in Efsane Çalışanları 15 Yılda Nasıl Yaşlandılar, Şimdi Ne Yapıyorlar?

43PAYLAŞIM

Zaman çok zalim değil mi? 2005'te başlayan ve 2013'te biten dizinin üzerinden yıllar geçti. Tabii ki bir kısmı diziden sonra da yürüdü devam etti, bir kısmı ise birkaç yan rolle kaldı. Bizim gibi çok özlediyseniz ve şu an ne yaptıklarını merak ediyorsanız, buyrun zaman tüneline.

1. Michael Scott - Steve Carell

Steve Carell dizi başladığında 43 yaşında idi, şimdi ise 58 yaşında. Yaş aldıkça çok daha hoş biri olduğu kesin. The Office'ten sonra sayısız filmde rol aldı ve son olarak da Space Force ve The Morning Show isimli dijital yapımlarda başrolü üstlendi. Hala da The Office castının bugün bile süren sataşmalarına dahil olup yüzümüzü güldürüyor.

John Krasinski ile yaptığı yayını izlemek hem eğlenceli hem de duygusaldı. Reunion işlerine bayılırız...

2. Jim Halpert - John Krasinski

Hey gidi romantik ve komik Jim... Öncelikle söyleyelim, hala çok komik! Dizi başladığında 26 yaşında idi, bugün 41 yaşında. Güzel oyuncu Emily Blunt ile evli ve iki kız çocuğu var. Genelde kült olmuş yapımların oyuncuları nedense sadece bu dizi ile anılır, kendileri de aradıklarını bulamazlar. Steve Carell ve John Krasinski için durum hiç böyle olmadı. Tom Clancy's Jack Ryan isimli dizisinde de karizma ve seksi bir adam olarak hayatına devam ediyor.

Dizide aşık olduğu Pam'in nişanlısı karakterini canlandıran David Denman ile şu an çok samimi.

3. Dwight Schrute - Rainn Wilson

Rainn Wilson dizi başladığında 39 yaşındaymış, şimdi 54 yaşında. Görünümü ise çok daha karizmatik diyebiliriz. O da ara ara trollemelere katılıyor ve açıkçası Dwight'a benzeyen yönleri de var. Instagram hesabında çeşitli video yayınları yapıyor, oyunculuğun yanı sıra birçok yapıma da sesiyle can veriyor.

"Aman tanrım, Dwight benim arkadaşım!"

4. Pam Beesly - Jenna Fischer

Jenna Fischer dizi başladığında 31 yaşındaydı, bugün 46 yaşında. The Office'ın en çok ekmeğini yiyen oyuncusu olabilir. Hala atışmalarına, trollemelerine devam etmesi de biz hayranları mutlu ediyor. Hatta dizide Angela karakterini canlandıran Angela Kinsey ile çok popüler bir podcast yayını var. Yayında The Office'ın kamera arkasını, aralarındaki muhabbetleri anlatarak hayranlığımızı diri tutuyor. Bu arada 2 evlilik yaptı, şu anki eşi Lee Kirk'ten 2 güzel çocuğu var.

5. Angela Martin - Angela Kinsey

Dizi başladığında 34 yaşında olan oyuncu, şu an 49 yaşında. Yaş aldığı yüzünden belli olsa da enerjisini görünce çok şaşırıyorsunuz. Yayınları dinleyenler kendisini çok daha fazla sevecek. Eski eşinden bir çocuğu var, şu anda da yakışıklı oyuncu Joshua Snyde ile evli.

Office Ladies podcast yayını.

6. Andy Bernard - Ed Helms

Dizinin şapşalı Andy'yi canlandıran Ed Helms, zaman geçtikçe çok karizmatik bir hal aldı. Onu Hangover filmindeki talihsiz Stu karakterinde de gördünüz. Yıllardır sayısız yapımda yer aldı ve listedeki birçok oyuncunun aksine aslında The Office'i aştı. Dizi başladığında 34 yaşındaydı, şimdi ise 46 yaşında. Çok daha iyi görünüyor diyebiliriz değil mi? Bir ara Demi Moore ile de aralarında bir aşk dedikodusu vardı. Nerdeeeen nereye:)

7. Meredith Palmer - Kate Flannery

Meredith ayaklı zührevi hastalık gibi dolanıyordu ama aslında Kate Flannery çok güzel, harika bir kadın. Dizi başladığında 41 yaşındaydı, şu an 56 yaşında.Hala çok hoş, çok güzel bir kadın. Hiç evlenmedi, 14 yıldır Chris Haston ile bir ilişki yaşıyor. Yıllar içinde birçok yapımda yer aldı ama en çok da video oyunlarının sesi olarak karşımıza çıktı. Bilinen son işlerinden biri de Young Sheldon'daki rolü.

8. Stanley Hudson - Leslie David Baker

Adam Benjamin Button çıktı, giderek gençleşiyor! Dizi başladığında 47 yaşındaydı, şu an 62 yaşında. Özel hayatına dair bir şey öğrenmemize izin vermiyor. Karısının ismini bile bilmiyoruz! Yıllar içinde birçok yapımda yer aldı ama biz en çok dizide Phyllis karakterini canlandıran Phyllis Smith ile beraber katıldığı gala için heyecanlandık.

9. Phyllis Vance - Phyllis Smith

Inside Out isimli harika animasyon filmin 'Sad' sesi onundu, biliyor muydunuz? Son olarak The OA dizisinde karşımıza çıktı. Yaşına göre de hala genç duruyor. Dizi başladığında 54 yaşındaydı, şimdi ise 69 yaşında.

İşte The OA yapımının galası. İki eski toprak satışçı bir arada:)

10. Kelly Kapoor - Mindy Kaling

Dizi başladığında sadece 26 yaşında idi, şimdi ise 41 yaşında. Yıllar içinde biraz kilo aldı ama çok daha seksi bir hale büründü. Şu an daha çok yazar kimliği ile ön planda. Steve Carell'in de rol aldığı The Morning Show'da oynadı, adına The Mindy Project isimli bir sit-com dizisi bile yapıldı. Kariyeri en başarılı ofis üyelerinden biri olduğu söylenebilir. 2 de kız çocuğu var.

11. Ryan Howard - B. J. Novak

Dizide master yapmasıyla ön plana çıkıyordu, gerçekte de Harvard Üniversitesi mezunu olarak epey sükseli. Diziye başladığında Mindy gibi 26 yaşındaydı, şimdi ise 41 yaşında. The NewsroomInglourious Basterds gibi önemli yapımlar rol aldı ve yazarlık kariyerini ileriye taşıdı. Ayrıca The Mindy Project'te oynadı. Mindy ile arkadaşlıkları da hala devam ediyor.

Adam kaç yıl olmuş hala kurtulamamış Kelly'den :)

12. Oscar Martinez - Oscar Nunez

Muhasebeci Oscar zerre kadar değişmemiş. Ama sizin için ilginçleşecek kısmı, ne dizide ne de şimdi yaşını hiç göstermemesi. Dizi başladığında 47, şu an ise 62 yaşında. Küba kökenli oyuncu diziden sonra da birçok yapımda yer aldı. Belki Brooklyn Nine-Nine, Shameless and American Housewife dizilerinde görüşmüş olabilirsiniz. Karısı ve kızıyla çok mutlu:)

13. Kevin Malone - Brian Baumgartner

Canımız minnoşumuz Kevin'ı canlandıran Brian Baumgartner'ın yaşına şok olacaksınız. Dizi başladığında sadece 33 yaşındaydı, inanabiliyor musunuz! Şimdi ise 48 yaşında. Aslında diziden sonra kariyeri birkaç konuk oyunculuktan öteye gidemedi. Güzel eşi ve çocuğuyla çok şirin bir hayatı var.

14. Toby Flenderson - Paul Lieberstein

Dizide ne kadar itici ve mıymıy bir tip ise, gerçekte de o kadar komik ve eğlenceli bir adam. Aslında biz onu dizinin insan kaynakları çalışanı olarak biliyoruz ama yazar ekibinden yapıma, hatta yönetmenliğine kadar işin her aşamasında olduğunu biliyor muydunuz? Hatta daha sonra ekipten Kelly ve Ryan ile yapılan The Mindy Project dizisi de onun. The Newsroom isimli harika haber bülteni işi de... İlk kez öğrenenler biraz ekrana bakadursun.

Diziye başladığında 38 yaşındaymış, şimdi ise 53 yaşında.

15. Roy Anderson - David Denman

O hımbıl Roy zaman ilerledikçe ultra karizma bir adam haline geldi. Şimdi karantinada biraz salmış ama epey hoş bir adam. Dizi başladığında 32 yaşındaymış, şimdi ise 47 yaşında. Kariyerini yönetme konusunda iyi aksiyonlar aldığını söyleyebiliriz.

Evli, bir de minik oğlu var.

16. Erin Hannon - Ellie Kemper

Ellie Kemper, diziden çıkıp en başarılı şekilde kariyerinde ilerleyenlerden. Kendi dizisi Unbreakable Kimmy Schmidt'ten bahsetmiyoruz bile. Hala çok genç. Dizi başladığında 30 yaşındaydı, şimdi 40 yaşında. Evli, 2 çocuk annesi ve hala neşe pınarı.

17. Jan Levinson - Melora Hardin

Ah yıllar ah... Jan kadar seksi çok az kadın görmüşüzdür. Dizi başladığında 38 yaşında seksi ve çekici bir kadındı, şimdi 53'ünde. Tam 23 yıldır İngiliz yazar ve oyuncu Gildart Jackson ile evli ve bu evliliğinden 2 çocuğu var.

18. David Wallace - Andy Buckley

Dizinin en seksi adamı David Wallace olabilir. Diziye 41 yaşında iken başladı, şimdi 55 yaşında orta yaşlı bir adam. Açıkçası diğer aktörlere göre daha fazla yaşlanmış gibi gözüküyor desek yalan olmaz. Yıllar içinde birçok yapımda yer aldı, en çok da Shameless'taki Randy rolü ile hatırlayabilirsiniz.

19. Creed Bratton - Creed Bratton

Garip adam işte, dizideki ismi ile gerçekteki ismi aynı. Asıl işi müzisyenlik diyebiliriz. The Grass Roots isimli eski rock grubunun da bir üyesiymiş. Dizi başladığında 62 yaşındaymış, şimdi 77 yaşında. Michael haklıymış, epey yaşı var yani:)  Harika bir oyunculuk kariyeri olduğunu söyleyemeyiz, birçok küçük rol dışında pek bir yerde görünmemiş.

20. Holly Flax - Amy Ryan

Holly, çatlak Holly... Diziye başladığında 40 yaşında idi, şimdi 52 yaşında. Geçen yıllar beyaz tenli de olmasından dolayı onu epey değiştirmiş. Ama yeteneği ile bizi büyülemeye devam ediyor. Birçok yapımda yer aldı ama biz onu son olarak Lost Girls'ten hatırlıyoruz.

21. Darryl Philbin - Craig Robinson

Gelelim son olarak adamın hammadesi Darryl'e. Dizi onun yıldızı parlattı ve Hollywood dünyasının kapısını aralardı. Knocked Up, Pineapple Express, This Is The End gibi çok izlenen komedi filmlerinin yıldızı oldu, birçok animasyonda sesiyle karakterlere can verdi. Bunun yanında birçok dizide de yıldızını daha da parlatma imkanı oldu. Brooklyn Nine-Nine'daki Doug Judy karakterini unutmak ise imkansız. Bu arada dizi başladığında 34 yaşındaydı, şimdi ise 49 yaşında. Peki yaşını gösteriyor mu? Asla!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

The Office'in Benzersiz Arkadaşlığı: Jim'in Dwight'a Yaptığı Birbirinden Acımasız ve Komik Şakalar - onedio.com
The Office'in Benzersiz Arkadaşlığı: Jim'in Dwight'a Yaptığı Birbirinden Acımasız ve Komik Şakalar - onedio.com
Kameraya Tuhaf Bakışıyla Kalbimizi Kazanmış, Dizi Tarihinin En Efendi Erkeği: Jim Halpert - onedio.com
Kameraya Tuhaf Bakışıyla Kalbimizi Kazanmış, Dizi Tarihinin En Efendi Erkeği: Jim Halpert - onedio.com
Sıkıntılı Günlerinize Güneş Gibi Doğarak Yüzünüzü Güldürecek 18 Komedi Dizisi - onedio.com
Sıkıntılı Günlerinize Güneş Gibi Doğarak Yüzünüzü Güldürecek 18 Komedi Dizisi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir