Tatil Sezonu Tam Gaz Devam Ediyor: Bu Yaz İddialı Pozlarıyla Instagram'ı Sallayan 12 Türk Ünlü ve Fenomen

1PAYLAŞIM

Instagram yine alev alev.  🔥

1. Duygu Özaslan'ın her yaz paylaşımları çok konuşulur. Bu yaz da öyle oldu.

Bu kez öncekilerden farklı olarak kendi paylaşımlarıyla magazinde yer alan fotoğrafları arasındaki fark gündem oldu.

👇

Bir Kez Daha mı Kandırıldık? Duygu Özaslan'ın Yeni Tatil Fotoğraflarına Sosyal Medya Kullanıcıları Kayıtsız Kalamadı - onedio.com
Bir Kez Daha mı Kandırıldık? Duygu Özaslan'ın Yeni Tatil Fotoğraflarına Sosyal Medya Kullanıcıları Kayıtsız Kalamadı - onedio.com

2. Danla Bilic de yasaklar kalkar kalkmaz soluğu tatilde alan isimlerden.

3. Tatilden fotoğraf paylaşan Aleyna Tilki'nin fotoğrafı photoshop tartışmalarına konu oldu.

4. Didem Soydan, ev çekimleri ile iddiasını ortaya koydu.

Modelin bu fotoğrafları epey konuşulmuştu.

5. Bu yaz plaj görüntüsü en çok konuşulan isimlerden biri Hilal Altınbilek.

6. Çağla Şıkel, yaz ve tatil denince akla gelen ilk isimlerden.

7. Fenomen Ezgi Fındık, farklı plaj stilleriyle tatiline devam ediyor.

Uzun süredir spor yapan YouTuber, şimdi istediği vücuda kavuşmuş görünüyor.

8. Ebru Şahin, tatilden paylaşımlarına devam ediyor.

9. Ünlü YouTuber Gökçe Yıldırım da tatil paylaşımlarını seviyor.

10. Şeyma Subaşı olmadan olur mu?

Her paylaşımı olay olan Şeyma Subaşı, hayatı tatil tadında yaşamayı sürdürüyor.

11. Exatlon Challenge yarışmacısı fenomen Buse Plan, Dominik sonrası da tatillerine devam ediyor.

12. Şeyda Erdoğan'ın bu fotoğrafı, onu böyle görmeye alışkın olmayanlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Olumsuz yorumlara takılmayan YouTuber paylaşımlarına devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
necip-siret-ozer

ziyan...

merkev

'Kadınları cinsel obje gibi gösteriyorsunuz'cu geldi. Merak ettiğim matematik ile ilgili içeriklerin altına '2+2=4 çüler gelmeden' yazıyor musunuz? Biriniz bana söyler misiniz seksi, güzel/yakışıklı olmak kime ne katıyor? Verilebilecek tek cevap: "Bana mutluluk katıyor." Mutluluğu güzel/yakışıklı ve seksi olmakta aramak işte tüm mesele, bu mesele kuyumuzu kazmakta. Hepimizin. Ahlaksızlık olduğu için değil, ki ahlaksızlık da değil zaten. Bu bildiğin aptallık, aptallık olduğu için kuyumuzu kazıyor. Özgürlük sanıyorsunuz bunları, özgürlük istediğini yapmak değil, neden istediğini bilmektir. Söyleyin, bana değil, kendinize, "Neden istiyorum bedenimle ilgi çekmeyi?"

Gizli Kullanıcı

Bunu ben de hep düşünürüm ama sonra, bu onların kararı amaaaan banane, diyip kendi hayatıma dönüyorum. Sonuçta sizin yazdıklarınızı düşünememişlerse, daha doğrusu neden böyle yaptıklarını sorgulamamışlarsa; onlara karşı yaptığım bu beyin fırtınasına gerek de yoktur, değmez zaten, diye düşünüyorum.

merkev

Herkes mutlu olmanın yolunun arar, bu insanlar da mutluluğu ilgi çekmekte bulmuş sıkıntı yok, belki aralarından bazıları bunu sorgulamıştır fakat yine de böyle olmak istiyordur. O zaman ne ala, amacım da zaten insanların sorgulamasını sağlamak. Sorguladıktan sonra başkasına zararı dokunmadıkça ne istiyorsa yapsın. Çünkü sorgulamak algıyı değil olguyu gösterir ve mühim olan da olgudur. Kadın cinayetlerindeki artışın bir sebebi de ne yazık ki sorgulamadan yapılan eş seçimleri. Düşünmediği zaman insan, içgüdülerine kurban olur. İçgüdüler orman kanunlarına göre seçer. Yani en hayvani olanı. Mesele bu. Erkekler de kadınlar da içgüdülerinin hakimiyeti altında, günümüzde. Biri öldürüyor diğeri öldüreni seçiyor. Sorgulamayı bilmeden bu iş çözülemez. Amacım bu.

Gizli Kullanıcı

Anlıyorum sizi. Sorgulayarak bir şeyleri anlar, fark eder, çözer insan. Fakat ne yazık ki görmek istemeyen, görmez. Bazı insanlar siz ne kadar onları sorgulamaya iterseniz itin, işlerine gelmedikçe sorgulamazlar. Bunun nedeni dediğiniz gibi mutluluğu bulma çabası olabilir. Belki küçükken yaşadığı ilgisizlik ya da insanlar tarafından onaylanmama hali; sonrasında kendini bu şekilde göstermeye itmiştir. Tüm insanlara, aslında bakmaya değer olduğunu göstermek istemiştir. Belki içindeki özgüvensizliği böyle tatmin ediyordur. Fakat siz ne kadar zorlarsanız zorlayın, insan kendisi istemedikçe bir şeyleri, yapmaz.

merkev

Amacım zorlamak değil, ki sizin de o mana ile söylemediğinizi biliyorum. Bir kişiyi bile sorgulatabilmişsem yeter. Çünkü o da başka birini sorgulatır ve böyle devam eder. Er yada geç her şey çok güzel olur zaten. Hayatta da hiçbir zaman iyi veya kötü diye bir seçim yapmayız. Kötü olaylar huzursuzdur ama bizim sorgulamamızı sağlar ve gidişatı hızlandırır. İyi olaylar ise huzurludur ama sorgulamamızı engeller ve gidişatı yavaşlatır. Er ya da geç her şey güzel olur. Ben ise insanın bilincini kullanarak hem hızlı hem huzurlu olabileceğini söylemeye çalışıyorum. Yaptığım huzursuz olmasın da gerekirse yavaş olsun. ;)

osnapitzaari

didem soydanın çekimlerini beğeniyorum ben

sezen_kose

bende diyorum niye sevgilim yok üğüğüüğü hepsi bunlarda üğüğüğüğüüüğüğğü

renginibelliet

şu dünyada kadın vücudu kadar çok ilgi çeken bir şey yok herhalde yaa

Görüş Bildir