Bir Kez Daha mı Kandırıldık? Duygu Özaslan'ın Yeni Tatil Fotoğraflarına Sosyal Medya Kullanıcıları Kayıtsız Kalamadı

441PAYLAŞIM

O olduğuna hala inanamıyorum.

Son dönemde sıkça gündem olmayı başaran YouTuber Duygu Özaslan, şu sıralar Bodrum'da tatilde.

Tatil fotoğraflarını düzenli olarak Instagram'da paylaşan Duygu Özaslan'ın bir magazin haberinde paylaşılan fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü.

İlk bakışta oldukça normal bir genç kadın fotoğrafı olsa da, söz konusu Duygu Özaslan olunca işler değişiyor haliyle.

Son dönemde aldığı kiloları inkar etmeyen, hatta bununla övünen YouTuber'ın Instagram'daki haliyle gerçek hali arasında uçurum olması şok etkisi yarattı.

Sosyal medyada bu tezat duruma tepkiler gecikmedi.

İnsan bir gün arayla çekilen iki fotoğrafta bu kadar farklı görünebilir mi?

Normalde fotoğraflarını abartılı şekilde photoshopladığını düşünerek düzenleyenler de oldu.

Kısa sürede her türden yorum yağmaya başladı.

"Sonuçta herkes photoshop yapıyor, ne var bunda?" diyenlerle gençlere gerçek dışı bir beden algısı empoze ettikleri için tepki gösterilmesi gerektiğini düşünenler karşı karşıya geldi.

Bu konunun sadece kadın bedeni üzerinden tartışılması biraz kötü, sonuçta günümüzde herkes sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara özen gösteriyor. Pek çoğu da bu mecralarda gerçek halinden farklı görünüyor.

Reynmen'in iki gün önceki farklı görüntüsü de konuşulmuş ancak etkisi bu kadar olmamıştı.

Öte yandan sosyal medyadaki bu algı bozukluğu durumuna da tepki göstermek çok doğal.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gozdepercin

lan bacaklari da kisacikmis 😂 bi de utanmadan "fotograflarda bacak boyu nasil uzun cikar " diye video cekmisti 😂 seni basti bacak seni

tulay-ustun-tetik

Ayrıca bu kadar güzellik algısı yaratıyorsun madem,tatilden önce 5 seans solaryuma gir bari,siyah sade tek parça bir mayo giy,ayağındaki o takozları çıkart daha zarif bir sandalet giy,bu görüntüden daha iyi olacağına eminim.

aghokty

amına kodunuz ortalığın, Popüler kültürünüze de sizede...

flipflop

İğrenç olan bedeni değil, sahtekarlık yapıp kendini farklı göstererek tüm hayatını buradan kazanırken, bu ortaya çıkınca utanmadan kendi şişman halini övmesidir. Ayrıca bedeni iğrenç değil ama net olarak çirkin. Kimse kimseyi ve kendini kandırmasın.

nevisahsinamunhasirkadin

Ya uzun zamandır bu tür insanların haberlerine bir göz gezdiriyorum ve rahatsız olduğum konuları yazmak istiyorum. Öncelikle sosyal medya kullanmıyorum bu türler yüzünden fakat, öyle bir gözümüze sokuyorsunuz ki malesef bunların haberlerini zihnimize işliyoruz. Duygu bu saçma sapan sektörün en ufak bir parçası sadece, Duygu gibiler gittikçe çoğalacak gibi. Kadın vücudu üzerinden yapılan haberler/espriler gittikçe mide bulandırıcı olmaya başladı, Onedio'da muhakkak her gün bir göt göbek haberi yapılıyor zaten, kadın vücudu üstünden derken, bunu en fazla yine hemcinslerimin yaptığını gözlemliyorum. Kadınlar/kızlar resmen birbirleriyle yarışıyorlar, benim götüm daha güzel, benim ölçülerim altın oranda, en yumuşak saçlar benim, en mükemmel tırnaklar bende var, abs'lerim muhteşem... Bu liste uzar gider, sonra da vay selülitlerim göründü, vay göbeğim çok çıktı diye türlü türlü maymunluk yapıyorsunuz. YAPMAYIN.

nevisahsinamunhasirkadin

Bir salın artık kendinizi ya, insanız lan biz İNSAN. Kılımız tüyümüz de çıkar, göbeğimiz de çıkar, kilo da alırız, kilo da veririz, selülitlerimiz de olur, saçlarımız keçe gibi de olabilir, dişlerimiz çarpık da olabilir... Eleştirilerinizi yanlış yere yapıyorsunuz, yaratıcıya yapmanız lazım, çamur değiliz ki annemiz bize şekil versin. Sürekli bir şeyler almaya zorluyorsunuz insanları, yok çatlak kremi, yok göt kremi, yok at kılı fırçası. MÜKEMMEL GÖRÜNMEK ZORUNDA DEĞİL KİMSE. GÖRÜNTÜM ÜZERİNE BİRİ ELEŞTİRİ YAPSA İTİN GÖTÜNE SOKARIM KARŞIMDAKİNİ KİM OLURSA OLSUN HİÇ FARK ETMEZ. Bırakın artık şu güzellik standartlarını, her yerde aynı fabrikadan çıkmış insanlar var görmüyor musunuz? İnsanları diğer insanlardan ayıran fiziki özellikler yok artık, herkes aynı görünüyor, zorunda bırakılıyor. Çıkın bakın dışarı, kızları erkekleri gözlemleyin, aynı yüzler, aynı burunlar, aynı fizikler, aynı kıyafetler. Herkes aynı olmak zorunda değil, o küçük beyinlerinize sokun bunu.

Görüş Bildir