Görüş Bildir

Süleyman Soylu, TÜİK'e Giden Kılıçdaroğlu'nu Hedef Aldı: 'PKK'ya Özenip Mekan Bastı'

Anasayfa > Gündem

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye İstatistik Kurumu'na (TÜİK) bilgi almaya giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı. Soylu, Kılıçdaroğlu'nun 'mekan bastığını' savundu.

Enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından TÜİK'e ziyarette bulunacağını duyuran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyete TÜİK'in kapıları randevuları olmadığı gerekçesiyle açılmadı. TÜİK'in önünde açıklama yapan Kılıçdaroğlu, 'TÜİK, bir devlet kurumu olmaktan çıkmış bir saray kurumu haline dönüşmüştür. Burası artık bir devlet kurumu değildir' dedi.

Kılıçdaroğlu'nun TÜİK'e gitmesini 'mekan basmak' olarak niteleyen Süleyman Soylu'nun açıklamaları şöyle:

Kılıçdaroğlu'nun TÜİK'e gitmesini 'mekan basmak' olarak niteleyen Süleyman Soylu'nun açıklamaları şöyle:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
38
31
9
7
4
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Anadolu1923

10.000 Dolar rüşvet alan siyasetçi kimdi? Unuttum da... Afedersin ya, Sn. İçişleri Bakanı bunu toplumla ve mahkemelerle paylaşmamıştı değil mi? Ayrıca Sedat ... Devamını Gör

iki çocuk babası

niye? mafyaya özenip mekana çökerken randevu mu isteniyor? dün küfür ettiğine bugün biat edene bak hele. sen mi ehliyetten bahsediyorsun?

Filter

Mekan diyor :D Orası kahvehane mi yoksa devlet kurumu mu? Konuşsun ama hep iyi oy kaybettiriyor. Ayrıca kendisinin Tüik ve Erdoğan hakkında bir zamanlar söyl... Devamını Gör