Görüş Bildir
Haberler
Son Yaz 16. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 16. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
13.04.2021 - 00:42

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Akgün cezaevinde Canan ile görüşür. Canan Akgün'e  Akgün'ün geçmişini de işin içine katarak bir şeyler söyler ve sonunda 'Biz seni sen olduğun için seviyoruz bütün yanlışlarınla.' diyerek Akgün'e duygulandırır. Yağmur ve Selim'de bu durumdan canı sıkkınken Canan'ın 'Kara ailesi seni yalnız bırakmaz.' sözleri Akgün'ü mutlu eder. İşte Son Yaz 16. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Akgün ve Yağmur ayrılık sonrası yeni duruma alışmaya çalışmaktadırlar ama ikisi de acı çekmektedir. Akgün eline geçen fotoğrafın arkasında yatan hikâyenin peşine düşer ve ilk olarak Selim’i babasıyla görüşmek için ikna eder. Ama Selçuk Taşkın’ın fotoğrafa verdiği tepki çok sert olur. Akgün’ün içindeki şüphe artar.

Kaan, Yağmur ve Akgün’ün ayrıldığını duyunca bu fırsatı kaçırmaz ve Yağmur’a yakınlaşmaya çalışır. Kaan’ın bu hamlesini öğrenen Akgün hesabını sormak üzere soluğu Kaan’ın yanında alır. Kaan ve Akgün arasında çıkan kavga; Fatih, Serap, Canan ve Selim’in de bulaşmasıyla adli bir vakaya dönüşür. Kavgayı fırsata çeviren Fatih, Akgün’ü mahkemeye verir. Selim ve Canan, Akgün’ü tutuklanmadan kurtarmak için birlikte harekete geçerler. Akgün’ün avukatlığını Canan üstlenir. Bu arada Selçuk Taşkın’ın Halil Sadi’yi aradığını öğrenen Selim bunun hesabını sormak için Selçuk’a gittiğinde sürpriz bir gerçeği öğrenecektir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın