Görüş Bildir
Haberler
Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
05.04.2021 - 23:51

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda;  Akgün babasına elindeki eski bir fotoğrafı gösterip fotoğrafta babasının yanında olan çocuğu sorar. Babası inkar ederken Akgün'ün ısrarı sonrası oldukça öfkelenir. Akgün Yağmur ve Kaan'ın fotoğrafını görünce Yağmur'a hesap sorar. öfkelenince ağzına geleni söyleyen Akgün Yağmur tarafından terslenir. Öte yandan Selçuk'un Savcı'ya 'Oğlanın bir abisi var.' sözleri şok etkisi bırakır. İşte Son Yaz 15. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Selim, Yağmur ile Akgün'ü aynı odada el ele gördükten sonra Akgün'e keseceği ceza bu defa daha farklı olacaktır. Akgün'ü babasıyla görüştürüp gitmeye ikna olmasını sağlamak ister. Selim'in asıl derdi aslında Yağmur'ladır. Yağmur'un Akgün'ün peşinde dolaşması Canan ve Selim'in de arasını bozacaktır.

Akgün'e kurulan komplo hayata geçmiştir. Selim'in infazı için düğmeye basılır. Akgün'ün silahı ile Savcı Selim Kara vurulacak ve delillerle olay savcı ile husumeti var gibi görünen Akgün'e yıkılacaktır. Akgün kendisine kurulan komployu çözer, Selim'in hayatının tehlikede olduğunu anlar. Selim'i kurtarmak için yanına geldiğinde artık çok geçtir.

Akgün bu komplonun peşini bırakmaz, olayın Halil Sadi'ye uzandığını bildiği için kendi yöntemleri ile üzerine gitmeye kalkar. Fakat olaylar Akgün'ün planladığı gibi gitmeyecek, başına daha da büyük bir bela örülecektir. Yağmur Akgün'ün büyük bir yanlışa düşmesini engelleyebilecek midir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın