Görüş Bildir
Haberler
Son Yaz 14. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 14. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
29.03.2021 - 23:40

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Akgün Yağmur'a 'İnsan ilk defa yaşadığı şeylerde çocuk gibi hissediyormuş.' diye hislerini açarken Yağmur ise 'Ben insanlar abartıyor sanıyordum bu aşkı ama değilmiş.' diyerek aşkını itiraf eder. Selçuk Selim'e hayırlı bir iş için gelen Akgün'ü anlatmaya çalışırken bir anda camlar patlar. Fakat olaylar karışsa da Akgün savcıdan kızını istemekten vazgeçmez. İşte Son Yaz 14. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Akgün aklanmıştır. Ve artık onun için yeni bir hayat başlıyordur. Selim ve Selçuk Taşkın’a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray’la ortak olduğu mekânı canlandırmaya karar verir. İstanbul’dan tanıdığı sürpriz bir sanatçıyla irtibata geçer ve onu mekânlarında konser vermesi için ikna eder.

Yağmur, Akgün’ün başı beladan kurtulduğu için çok mutludur. Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün’den uzak durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya pek niyeti yoktur. Diğer taraftan Akgün, Selim’le aynı çatı altında yaşarken, Yağmur’a yaklaşamayacağını bilir ancak kendisine hâkim olmakta zorlanır. Akgün, aşkına karşı koyamayacağını anladığında ciddi bir karar alması gerekecektir.

Selim ise Akgün’le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal’i yakalar. Selim’in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır ve süregelen soruşması kapsamında bu olayı da araştırması için bir muhakkik atanır. Canan, Selim’in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçer.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın