Görüş Bildir

Sıradışı Bir Ofis Komedisi: 'BLAM!'

Anasayfa > Gündem

Çalışma hayatının sıradanlığında boğulan dört memurun, sınırsız hayal güçleriyle bambaşka bir dünyaya dönüştürdükleri ofislerinde geçen, komedi ve aksiyonu akrobasi ve sözsüz tiyatro ile birleştiren BLAM!, 29 Kasım-7 Aralık tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez Zorlu sahnesine konuk olacak.

Sıradan bir ofis, olağanüstü bir dünyaya dönüşürse

Dört dahiyane memur, sabahtan akşama kadar süren dayanılmaz sıkıcı mesai saatlerinden bir kaçış yolu ararken gündelik hayatın sil baştan oluşturulduğu, hayal ürünü bir oyun yaratır. Bu ilginç fikirden doğan kahkaha ve enerji dolu BLAM!'de sıradan bir işyeri, çalışanların sevdikleri filmlerden sahneler canlandırdıkları, uzaylılar, süper kahramanlar ve beyaz perdenin klasikleşmiş kötü adamlarının işgal ettiği bir dünyaya dönüşüyor. Kalemler, defterler, not kağıtları havada uçuşuyor, BLAM! ile izleyicileri, adrenalinin doruğa çıktığı, heyecan ve kahkaha dolu bir performans bekliyor.

Komedi, aksiyon ve akrobasi bir arada!

Tüm yaş aralığındaki tiyatroseverlere yepyeni bir gösteri deneyimi sunan BLAM!, yaratıcıları Neander ekibi tarafından “Die Hard'ın The Office ile kesişimi” olarak tarif ediliyor. Komedi ve aksiyonu akrobasi ve sözsüz tiyatro ile birleştiren BLAM!, 29 Kasım-7Aralık tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak.

Tarih: 29 Kasım - 7 Aralık Hafta içi ve Cmt. Saat: 21:00 Pazar: 19:30

Mekan: Zorlu Center, Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi

  • Gecce
Kaynak: http://gecce.com/kultur-sanat/haber/s...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?