Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgililerin Senin En Çok Hangi Özelliğinden Nefret Ediyor?

-

Sen kusursuz olduğunu düşünsen bile sevgiline sorsak kesin sevmediği huyların çıkacaktır. Hem de bir sürü! Bunlardan en baskın olanı hangisi öğrenmek istiyorsan seni teste alalım. Sevgilinin en nefret ettiği huyunu öğrenirsen belki değiştirmek için çaba harcar ve ilişkini daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsin. Neden olmasın?

1. Öğrenmemiz gereken ilk şey tabii ki hangisinden hoşlandığın?

Fark etmez
Kadın
Erkek

2. Önce bize rüyanda bunlardan hangisini daha çok gördüğünü söylemen lazım?

Merdiven
Yatak
Gökyüzü
Duvar
Ağaç
Koltuk

3. Sevgilinle evde oturmuş film izliyorsunuz. Bir kaç kere kendi kedine "Çok susadım" dedi. Ne yaparsın?

Hiç bir şey yapmam.
Filmi durdurur, gider su getiririm.
"Getireyim mi?" diye sorarım.
"Ben de susadım, gelirken bana da getirsene" derim.
Filmin içine ettin diye kızarım.

4. Sevgilinin seni aldattığını öğrendin ve bir arkadaşınla dertleşiyorsun. Şu cümlelerden hangisini söyleme ihtimalin daha yüksek.

Kendi kaybeder.
Tahmin ediyordum.
Çok da umursamadım.
Beni kaybettiği için pişman olacak.
Bana sevgili mi yok?
Ona gününü göstereceğim.

5. Sence sevgilin seni hak ediyor mu?

6. Peki daha iyisini bulsan?

Bir dakika durmam.
Bir düşünürüm.
O zaten en iyisi!

7. Seni üzdüğünde ne yaparsın?

Beni kimse üzemez.
Oturur ağlarım.
Ben de onu üzerim.
Özür dileyip gönlümü alması lazım.
Unuturum gider.
Bıktırana kadar söylenirim.

8. Sevgilinin yanında hangisine dönüşüyorsun?

Kuş
Aslan
Çakal
Tilki
Kedi
Kurt

9. Az kaldı. Evlilik konuları açılınca tepkini hangisi daha iyi anlatıyor?

10. Sevgilinle aşkınızı bize tanımla ve testi bitirelim artık.

Kıskançlığın!

Sevgililerin senin en çok kıskanç olmadan nefret ediyor! Kıskançlığı abartmak ilişkinde ciddi sıkıntılar yaşamana sebep olabilir. Kıskançlık sende artık baskın bir karakter özelliği haline gelmiş ve bunu bir nebze olsun aşmak için çaba göstermen gerekiyor. Sevgililerin bu özelliğinden yaka silkmiş durumda, biraz kendine çeki düzen vermelisin.

Ukalalığın!

Sevgililerin senin en çok ukala olmandan nefret ediyor. Tamam çok biliyor olabilirsin, öngörülerin isabetli, tespitlerin oldukça başarılı olabilir ama her şeyin en doğrusunu sen biliyor olmazsın değil mi? Bu huyunu biraz törpülemeye çalışmalısın ki seni zaman zaman çekici kılan bu özelliğin artık bir nefret sebebi olmaya başlamasın.

Kindarlığın!

Sevgililerin senin en çok kindar olmandan nefret ediyor. Hiçbir şeyi unutmuyor, her şeyin hesabını, kitabını tutuyor ve yeri geldiğinde ortaya seriyorsun. Bazen kimi şeyleri unutmamak iyi olsa da bu kadar kin tutup kendini doldurmak çoğu zaman sana zarar veren sonuçlar doğuruyor. Sana yapılan kötülükleri unutma ama ufak şeyler için de rövanş alma gayretinde olma ki daha sağlıklı ilişkiler yaşayabil.

Kibirliliğin!

Sevgililerin senin en çok kibirli olmandan nefret ediyor. Başkalarını küçük görmen en azından bir ilişkide biraz ket vurman gereken bir özellik. Kendinin pek çok konuda mükemmel olduğunu düşünüp onları küçümsüyorsan bile bunu içinde tutman senin için daha iyi olacaktır. Biraz tevazu sahibi olsan bir şey kaybetmezsin. Gerçekten iyiysen zaten onlar bunu bir şekilde görecektir. İlişkilerini zora sokmak istemiyorsan bu huyunu en azından görünürde biraz kenara bırakman gerekiyor.

Tembelliğin!

Sevgililerin senin en çok tembel olmandan nefret ediyor. Evde tek başınayken yemek yemeye bile üşeniyor olabilirsin ama sevgilin için gerektiğinde dağları dahi delmelisin. Öyle uyuşuk, her şeye üşenen, pek çok şeyi gözünde büyüten birisiyle beraber olmak bir süre sonra sıkıcı hale gelebilir. Sevilmeyen huylarının çoğunu değiştirmek zor olsa da tembellik biraz çaba ile en azından onun yanındayken ortadan kaldırabileceğin bir durum. Biraz özen lütfen.

Bencilliğin!

Sevgililerin senin en çok bencil olmandan nefret ediyor. Çok benmerkezcisin ve kendini herkesin önünde koyuyorsun ama ilişki dediğin şey maalesef böyle yürümez. Bencilliğini dizginleyemezsen bir süre sonra ilişkilerinde sorunlar yaşamama ihtimalin yok. Sen dünyanın merkezindeymiş gibi yaşamak istiyor olabilirsin ama sevgilin sana ne kadar aşık olursa olsun bunu çok uzun süre tolere edemez. Bencilliğini en azından ilişkin içinde biraz dizginlemen lazım.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
senez

Kendim evde yatarken sevgilim için niye dağları delmeye hazır olmam gerekiyor aq kalksın yapsın, hizmetçi miyim ben? Ooh biz yapıcaz sevgilimiz kurulacak oraya neymiş tembellik yapmamalıymışız dağları delicez daha. Testteki soruya kıl oldum zaten. Film izlerken defalarca susadım diyosa gidip kalksın alsın kardeşim, eli ayağı yok mu bu insanın?

ahmet-yaman3

evet Tembelliğimden

queen-of-the-alaska

SEVGİLİLERİM peki

secil.aktan

demek kıskançlığım :D

zeso

Kindarlığın!----Sevgililerin senin en çok kindar olmandan nefret ediyor. Hiçbir şeyi unutmuyor, her şeyin hesabını, kitabını tutuyor ve yeri geldiğinde ortaya seriyorsun. Bazen kimi şeyleri unutmamak iyi olsa da bu kadar kin tutup kendini doldurmak çoğu zaman sana zarar veren sonuçlar doğuruyor. Sana yapılan kötülükleri unutma ama ufak şeyler için de rövanş alma gayretinde olma ki daha sağlıklı ilişkiler yaşayabil.

Görüş Bildir