Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevdiğin Kişiden Ne Kadar Ayrı Kalabiliyorsun?

İlişki Testleri
25PAYLAŞIM

Uzak ilişki yürütenlerin uzak durması gereken test. Bakalım sevgilinden ne kadar ayrı kalabiliyorsun?

1. Çok susadın ve sevgilinden su isteyeceksin, nasıl istersin?

Parmağımı kaldırırım ve 'Pardon su rica edebilir miyim?' derim.
'Su ver tırrek.' derim.
Hayatım, su getirir misin?
'Evcil hayvanlarınız için kapının önüne 1 bardak su koyar mısınız?' derim.

2. En unutulmaz ilişkin nasıl sonlandı?

Hâlâ sürüyor.
İki medeni ve yaratıcı insan gibi ayrıldık.
Ters takla atarak ayrıldık.
Bilmiyorum.

3. Siz hangi mevsimin çiftisiniz?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

4. Gece dışarı çıktı ve uzun süre ondan haber alamadın?

Arkadaşlarını ararım hemen telefonunu açmasını söylerim.
Çıkabilir beni mutlaka arar zaten rahatsız etmeye gerek yok.
Ayrılırım, uzun süre telefonunu açmamazlık yapamaz.
Bilmiyorum.

5. Birlikte evde yaşamak konusunda ne düşünüyorsun?

Tavsiye etmiyorum, bence sevgiliyle aynı evde yaşanmamalı.
Kesinlikle aynı evde yaşamalısınız, gerçekten en iyi ev arkadaşı sevgiliniz.
Bilmiyorum denemeden anlayamayız.
Yaşamam ben.

6. Daha önce sevgilini aldattın mı?

Evet aldattım ve haberi yok.
Hayır daha önce aldatmadım.
Bakışmak aldatmak oluyor mu?
Bilmiyorum, hatırlamıyorum.

7. Sevgilinle samimiyet anlayışın nedir?

Yanında osurmak.
Yanında soslu makarna yiyebilirim.
Ona sormadan onu öpebilirim.
Yanında burnuma boncuk kaçırabilirim.
Bilmiyorum.

8. Sihirli bir değnek verseler sevgilinde neyi değiştirmek isterdin?

Komple kendisini.
Kafasını değiştirsek yeter.
Burnu çok acayip. Tanımlanamayan bir cisim gibi.
Bilmiyorum.
Değiştirmem onu öyle seviyorum.

9. 1 hafta ayrı kalabiliyorsun!

Sevgilinden en fazla 1 hafta ayrı kalabiliyorsun. Sonra onu çok özlüyorsun. Senin için yıllar geçmiş gibi oluyor. Hemen koşup ona sarılmak istiyorsun ama onun soğuk duvar gibi suratıyla karşılaşabiliyorsun. Çünkü 1 hafta olmuş. Hadi sen zor dayandın o ne yapsın? Senden uzak kalmaya asla dayanamıyor. Seni çok seviyor. Sen ise günleri sayıyorsun buluşmak için. Birbirinizden bu kadar ayrı kalmayın yoksa ilişkinizin arasına mesafe girer. Hem daha samimi olmak ve hayatı daha uzun süre paylaşmak gerekir. 

Sen en fazla 1 hafta sevgilinden ayrı kalabiliyorsun, sonra gözlerin doluyor ve ellerin titremeye başlıyor. Senin en uzun süren ayrılığın 1 hafta. Sakın ondan fazla uzak kalma, yoksa hastalanıp yataklara düşebilirsin. Yine senin sabrın iyi. Sevgilin senden 1 saat ayrı kalmaya dayanamıyor. Bu konuyu iyice konuşmanız ve çözmeniz lazım. Sen sevgilinsiz en fazla 1 hafta kalabiliyorsun.

1 gün ayrı kalabiliyorsun!

Sen sevgilisizliğe en fazla 24 saat katlanabiliyorsun. Sonra çok özlüyorsun hemen görmek istiyorsun. Koşup koşup atlıyorsun üzerine. Onunla şımarmayı ve kedi köpek gibi kavga etmeyi çok seviyorsun. Sonra onu öperek barışmayı çok seviyorsun. Senin hakkında her şeyi çok iyi biliyor. Nelerden hoşlandığını ve nelerden hoşlanmadığını. Ona söyleyebileceğin cümleleri bile önceden tahmin edebiliyor. Kendini ona çok benzetiyorsun. Siz hem arkadaş hem sevgili gibisiniz. Birbirinizin dertlerine çözüm bulmak konusunda çok yardımcısınız.

En fazla 24 saat sonra onu görmek için evinin kapısına dayanabilecek durumda oluyorsun. Temel ihtiyacın gibi olmuş. O olmadan kurumaya başlıyorsun. Fotosentez yapamaz hale geliyorsun. Sen onu çok seviyorsun ve 1 gün görmesen özlüyorsun. Bu şekilde devam edin. Eminiz ileride daha mutlu günleriniz olacak.

1 ay ayrı kalabilirsin!

Sizin öyle güzel, öyle seviyeli bir ilişkiniz var ki sevgililiğin her dakika yan yana olmadan da olabileceğinin en büyük ispatısınız. Hayatlarınıza saygı duymayı iyi biliyorsunuz. Evet birbirinizi çok seviyorsunuz fakat sevgililik her zaman mıç mıç ya da öpüşmek değildir. Tabii 1 ayın sonunda içinde öyle bir özlem oluyor ki, onsuz duramaz hale geliyorsun. Hemen yanına gidiyorsun veya o senin yanına geliyor. Çok özlüyorsunuz birbirinizi fakat hayat şartları nedeniyle bazı zamanlar uzak kalabiliyorsunuz. Bu birbirinizi sevmediğiniz veya aldattığınız anlamına gelmiyor. Güzel ve düzeyli bir ilişkiniz var. Birlikte 1 hafta üst üste vakit geçirmeye ihtiyacınız var. O zaman çok daha iyi tanıyacaksınız. Uzaktan uzağa biraz zor oluyor gibi. Yan yana kavga bile etmiyorsunuz. Birbirinize güveniniz tam ve asla zora sokmuyorsunuz. Bu şekilde devam ama tabii 1 aydan fazla sakın ayrı kalmayın. Zaten sen kalsan bile o sabredemez bizce sensizliğe.

1 saat ayrı kalabiliyorsun!

1 saat ne demek? 59 dakika ve 59 dakika boyunca sevgilinden ayrı kalmak ne demek senin için gerçekten tarif edilemez. Sen sevgilinsiz 1 saat duramıyorsun. Ona o kadar alışmışsın ki onsuz olmuyor gibi geliyor sana. Sevgilini çok seviyorsun ve ona hemen sarılmak istiyorsun. Hayatın boyunca sevgiline sarılabilirsin. O da seni çok seviyor fakat bu 1 saat meselesi onun canını baya sıkıyor gibi. Evet 1 saat ayrı kalabiliyorsun fakat onu hiç düşündün mü? Sıkılır mı, başka bir hayatı yok mu, diğer arkadaşlarıyla vakit geçirmeli mi? Biraz bu konuda bencilce davranıyor olabilir misin? 'Sevgilim tabii bencil olacağım, ondan ayrı olmaz!' diye düşünüyorsun fakat o biraz sıkılmış gibi haberin olsun. Sonra neden kaybettim diye düşünme. Seni çok seviyor orası tartışılamaz ama biraz rahat mı bıraksan?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir