Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İlişkide Ne Kadar Renklisin?

132PAYLAŞIM

İlişkilerinde hayatına renk katmayı biliyor musun veya ilişkilerinde ne kadar renklisin? Gündeme aldığın konular sıkıcı mı yoksa insanlar yaptığın esprilere gülüyorlar mı? Bizce renklilik her zaman yenilikten geçer. Kendini yenileyen birisi misin?

Hadi teste başla!

#1

İnsanlara gülümserim
Gereksiz konuşmam
Kendimi hep savunmaya alırım
Her yerde sevgili potansiyeli olacak bir kişi ararım

#2

Kocaman bir dondurmaya
Seksi bir sevgiliye
Cam bir kaba
Lüks bir arabaya

#3

Birçok
Vuu saymadım
Az biraz
Hiç bilmem

#4

Hobbit
Harry Potter
Hiçbiri
İkisi de

#5

Evet bu çok güzel
Hayır bu çok saçma
Neden böyle bir şey yapayım?
Neden böyle bir şey yapmayayım?

#6

Hande Yener
Hayır Hande Yener değil
Demet Akalın da değil
Demet Akalın olabilir

#7

Hmm...
Playstation'ı sevgilimle mi oynayacağım?
Olur aşkım
Alışverişe çıkalım mı?

#8

Çıkarır mıyım, ben?
Evet çok tatlı konuşurum, yılaaaaaağn
Hayır ben uğraşamam
Üff sanane be

Çok renklisin!

Bazen her şey sararıp solar fakat sen hep rengarenk. Sen ilişkilerinde çok renklisin. Senden hayatı gökkuşağına boyamanı falan bekliyorlar. Senin kadar farklı ve renkli bir ilişki dünyası olanı görmedik biz. Resmen renkler ve eğlence üzerine kurulu bir ilişkin var. Rengarenk olmak gerçekten her yiğidin harcı değil. Seni tanımak istiyoruz yiğidim... Bütün renkler sana ait gibi sanki. Hepsini üzerinde barındırmak istiyorsun. Hayatın renkli ve bu seni çok mutlu ediyor. Soluk renkleri sevmiyorsun. Hayat senin için heyecanlı ve yaşanılması gereken bir yer. Renkli ve enerjinle daima kal. İlişkinin solmasına izin verme. İlişkilerinde renklerini kullanman gerçekten çok cazibeli ve heyecan verici.

Renklisin!

Renklilik konusunda sınır tanımıyorsun. Farklılık ve renk dünyası üzerine kurulmuş bir hayatın var. Özgürlük ve renklerin bu hayattaki temsilcisisin. İlişkinde bu renkleri barındırıyor her renge bir ilişki arıyorsun. Yeşil ve tonlarını unutmuyorsun. Senin için bir ilişkinin renkliliği ne kadar çoksa o kadar mutlu olunur. Siyah beyaz ilişkiler mazide kaldı. Dünya artık çok renkli ve sen olmasa bile onu renkli hale getirebilecek renklilik zirvesindesin. İlişkide renklisin ve sana ulaşabilecek renkte insanlar çok az. Kendine göre birisini bulduğunda dünyayı birlikte harika bir gökkuşağına çevirebilirsiniz.

Renkli sayılırsın!

Renkli sayılmayan ilişki hayatını biraz daha renkli hale getirmek senin elinde. Renklilik gereken bu hayatında bazı değişiklilere ihtiyacın var. İlişkinin bu denli monoton ve renksiz gitmesinin sebebi tabii ki sen değilsin. Fakat karşı taraftan bir atak görsen sende de bir şeyler yok değil. Bence az kalmış. Renkli bir bekleyişle senin de güneşin doğacak. Renksiz ilişki hayatın için birçok öneride bulunabiliriz tabii fakat bazı durumları değiştirmen gerekiyor. Özgür ve mutlu hissetmek senin elinde. Biraz daha çaba ve renk ile senin de renkli bir ilişki hayatın olacak. Biraz daha renk ve güneş...

Renkli sayılmazsın!

İlişkilerinde renkli sayılmazsın. Siyah beyaz ilişki modellerini benimsemişsin ve pek tabularının dışına çıkmıyorsun. Hayatta hep siyah ve beyazdan oluşan bir yapın olmuş ve kimsenin de bunun içerisine girmesine izin vermemişsin. Az biraz renklensen fena olmaz. Kırmızının da varlığını kabul etmen ve ilişkinde bunu da görmen gerekiyor. Çevir dünyayı tersine dönsün ve bırak ilişkin biraz renklensin. Aş kendini ve ilişkilerini özgür bırak yoksa renksiz bir ilişkide saplanıp kalacaksın. Biraz daha renklenmeye ve hayatın tadını çıkarmaya bak. Bak dışarıda güneş doğuyor ve her gün daha da renkli... :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Renkli sayılırsın! Renkli sayılmayan ilişki hayatını biraz daha renkli hale getirmek senin elinde. Renklilik gereken bu hayatında bazı değişiklilere ihtiyacın var. İlişkinin bu denli monoton ve renksiz gitmesinin sebebi tabii ki sen değilsin. Fakat karşı taraftan bir atak görsen sende de bir şeyler yok değil. Bence az kalmış. Renkli bir bekleyişle senin de güneşin doğacak. Renksiz ilişki hayatın için birçok öneride bulunabiliriz tabii fakat bazı durumları değiştirmen gerekiyor. Özgür ve mutlu hissetmek senin elinde. Biraz daha çaba ve renk ile senin de renkli bir ilişki hayatın olacak. Biraz daha renk ve güneş...

eylulecemkok

Çok renklisin!

simple-aydan

Çok renklisin! Bazen her şey sararıp solar fakat sen hep rengarenk. Sen ilişkilerinde çok renklisin. Senden hayatı gökkuşağına boyamanı falan bekliyorlar. Senin kadar farklı ve renkli bir ilişki dünyası olanı görmedik biz. Resmen renkler ve eğlence üzerine kurulu bir ilişkin var. Rengarenk olmak gerçekten her yiğidin harcı değil. Seni tanımak istiyoruz yiğidim... Bütün renkler sana ait gibi sanki. Hepsini üzerinde barındırmak istiyorsun. Hayatın renkli ve bu seni çok mutlu ediyor. Soluk renkleri sevmiyorsun. Hayat senin için heyecanlı ve yaşanılması gereken bir yer. Renkli ve enerjinle daima kal. İlişkinin solmasına izin verme. İlişkilerinde renklerini kullanman gerçekten çok cazibeli ve heyecan verici.

ege-can-iyicobanli

kötü test.

nurcii

Çok renklisin!

Görüş Bildir