Seri Katiller Tarafından Çizilmiş, Bir Ressamı Aratmayan 15 Tablo

 > 

1. Henry Lee Lucas

2. Henry Lee Lucas

3. Keith Hunter Jesperson

8 kadın öldürdüğü söyleniyor. ''Ice truck killer''ın Dexter'e hediye ettiği Barbie'yi anımsattığını söylemem gerekir.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120421000154/dexterama/it/images/3/30/101freezer.jpg

4. Ottis Elwood Toole

5. Bu da Keith Hunter Jesperson'a ait bir resim.

''Gülen yüzlü katil.'' lakabı kız arkadaşı da dahil olmak üzere öldürdüğü sekiz kadının mental açlığını gidermediğii ve bu açığı çizgi karakterler çizerek medyaya yansıttığı söyleniyor.

6. Alfred Gaynor

7. Charles Ng

8. Danny Rolling

9. John Edward Robinson

10. Arthur Shawcross

11. Richard Ramirez

''Nightstalker'' olarak bilinen Ramirez'in zihnindeki baphomet.

12. John Wayne Gacy

Palyaço katil olarak bilinen ve 33 çocuğu öldüren serikatil, kendi gözünden kendisini çizmiş olmalı.

13. Son olarak: Charles Manson

Kişilik  olarak gerçek bir deli gibi görünen Manson hakkında çok fazla şey var. Adına yazılmış şarkılar, hapishaneye gönderilen aşk mektupları,  büyük bir saygıyla onu bekleyen müridleri.  Yaptıkları ve söylediklerine bakılırsa tercihini yanlış yapmış bir dahi olduğu söylenebilir.

“Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız, Tanrınızı görürsünüz. Bana tam karşımdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.”

14. Charles Manson

15. Örümcek nasıl yapılır ?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yori

resimleri bile ürkütücu marly manson un hayran olduğu bu ydu diyilmi manson sanırsan keçen yıl hapishanede evlendi genç kızla

ecerem

palyaçolularda ödüm bokuma karıştı

mrtaltndg

Allah aşkına ressamları aratmayan yazarken utanmadın mı ya -_-

Gizli Kullanıcı

-_- yaparken sen hiç utanmadın mı ? Resim yapabilme yeteneği ilkokul 3'te resim dersinde panoya asılan dağ,bacası tüten ev, nehir temalı fotoğraflardan öteye geçmeyenler rica ediyorum öte dursun.

mrtaltndg

suan utandım. mesela 6 numara. adamın adı olmasa picasso sanırdım

Gizli Kullanıcı

Kusura bakma ama bildiği tek ressamın Pablo Picasso olduğunu düşündüğüm birinden beklediğim cevap ve örnek resim. Hadi itiraf et, galeride ilgini çeken bikinili bi kadın olması. Ve bu konuda bi muzurluk peşindesin. Ama yinelemem gerekir ki, tek bildiğin ressam adı ya da şu an aklına gelen picasso. Ama onun ne tür resimler çizdiği hakkında bi fikrin yok. Keza benim de öyle. Çünkü bahsettiğin eserde picassoyu anımsatacak çizgi bile yok. Lütfen altı dolu yorumlar yapın. Seni ciddiye aldığım için de beni bağışla.

mrtaltndg

nekadar tatlı önyargılı cevapların var ^^ itiraf etmem seni tatmin eder mi gerçekten ? yoksa kendi kafanda kurup söylememi istediğin cevap olduğu gerçeği umurunda olur mu? herşeye tam bir karmaşa ve bilinmezlikmiş gibi bakarak hiçbirimiz anlayamayız karamsarlığıyla yaşamaya devam et. beni ciddiye aldığın için bağışlıyorum seni bunca derdinin arasında ben seni üzdüm sen beni bağışla :)

ozcylnn

hadi o zaman biz katil olup susalım sanatımız konuşsun s_S

Gizli Kullanıcı

Neden insanların değerlerini işledikleri suçlara ya da toplumsal sıfatlarına göre ötekileştiriyorsun? Bu konuda karar vermesi gereken sen ya da ben değiliz. Bu resimleri Edward Münch imzalı görseydin tepkinin ''tam bir sanat eseri değil mi sizce de yaaa '' olacağına eminim. Lütfen kitap fuarlarına geri dön ve ordan çıkma.

ozcylnn

yanlış anladın ben zaten sanatlarını beğendiğim için öyle yazdım.. sonuçta sen ben yapamayız ama adamlar yapıyor diye :S

Gizli Kullanıcı

10. ya bayıldım harika O.o

Görüş Bildir