Senin Seks Lakabın Ne?

İlişki Testleri
825PAYLAŞIM

Senin seks lakabın ne? Eğer merak ediyorsan;

Haydi teste!

1. İlk olarak, cinsiyetini söyler misin?

2. Şimdi de yaşını söylersen süper olur!

3. Öncelikle, sen seksin hangi halini daha çok seversin?

Hızlı olanını
Yavaş yavaş olanın
Ateşli olanını
Aşklı olanını
Her halini

4. Peki vücudunun hangi noktasına dokunulmasından hoşlanırsın?

Dudak
Kasık
Popo
Bacak
Boyun
Kulak memesi
Diğer

5. Daha önce tanımadığın bir insanla flört edip o gün ayrıldığın oldu mu?

Ohoo bu benim işim...
Birkaç kere oldu.
Olacak inşallah...
Tabii ki de hayır!

6. Daha önce kaç kere seks deneyimin olduğunu sorsak?

7. Pekii seks yapmadan kaç gün dayanabilirsin?

1 gün bile dayanamam!
3 gün falan dayanırım.
5 gün dayanabilirim.
10 gün dayanırım.
İstediğim kadar dayanırım, sorun yok.

8. Bu meyvelerden hangisini daha çok seviyorsun?

Portakal
Mandalina
Muz
Ananas
Şeftali
Karpuz

9. Son olarak, seksin senin için anlamı nedir?

Seks bir yaşam biçimidir.
Hayatın heyecanı diyebiliriz.
İlişkileri ayakta tutan şeydir.
Hayatın en büyük anlamı...
Bunlardan daha farklı bir şey.

Darbeli matkap!

Senin seks lakabın olsa olsa darbeli matkap olurdu! Öylesine şehvetli, öylesine etkili bir seks hayatın var ki, herkesin üstünde inanılmaz bir etki bırakıyorsun. Karşındaki insanı resmen kendinden geçiriyorsun. Resmen yer göğü inletiyorsun. Nerede ne yapacağını çok iyi biliyorsun. Karşı cinsi etkilemek için her hamleni kullanıyorsun. Onun en haz aldığı noktayı bulup hamleni orada kullanıyorsun. Resmen sen dünya üzerinde eşi benzeri görülmeyen darbeli bir matkapsın!

Kükreyen bir kaplan!

Sana yakışacak tek seks lakabı "kükreyen bir aslan" olur. Neden mi? Seks esnasında resmen kendini kaybediyorsun. Öylesine yükseliyorsun ki, ağzından çıkanları resmen kulağın duymuyor. Resmen kükrüyorsun, kükrüyorrr! Seni durdurmak söz konusu bile değil. Bazen karşındaki neye uğradığına şaşırıyor. Hem etkileyeci hem de korkutucusun! Sen resmen kükreyen bir kaplansın!

Acımasız kırbaççı!

Senin kadar acımasızını görmedik! Anam senin seks esnasında gözün nasıl dönüyorsa, kendini kırbaççı gibi görüyorsun. Karşındaki kişiyi etkilemek için türlü türlü oyunlar oynuyorsun. Bu sadece bir tanesi diyebiliriz. Öylesine bir tavrın var ki, görenleri hayrete düşürür. Zevk almak ve aldırmak resmen senin işin! Özellikle karşındaki insan zevk alana kadar elinden geleni fazlasıyla yapıyorsun. Hedefine odaklanıyor, var gücünle kendi sınırlarını aşıyorsun. Bazen tak tak acımasızca sözler söyleyebiliyorsun. Bu yüzden senin seks lakabın acımasız kırbaççı dostum!

Yer gök sarsıcı!

Aman amann amann! Sen seks esnasında resmen yeri göğü inletiyorsun. Böylesine sarsıcı bir etki yaratan daha önce görülmedi. Resmen kendinden geçiyorsun. Sürekli bağırıyor, ortalığı savaş alanına çeviriyorsun. Karşındaki insanı resmen korkutuyorsun. Kanındaki delilik, seks hayatına da yansımış. Bazen sen bile kendine inanamıyorsun. Damarlarındaki o asil kan seni sen olmaktan çıkarıyor. İşte bu yüzden senin seks lakabın yer gök sarsıcı!

Patlayan volkan!

Sen seks esnasında patlayan bir volkan gibi kendinden geçiyorsun. Ortalığı birbirine katıyor, karşındaki insanı zevkten dört köşe yapıyorsun. Alev alev yanıyorsun, ortalığı yakıyorsun. Çünkü kendini o anın büyüsüne kaptırıyorsun. Vücudunda akan kanın o sıcaklığını sen bile hissediyorsun. ALEV ALEVVV! Senin seks hayatın o kadar ihtiraslı, şehvetli ki, sana kimse karşı koyamıyor! Bu yüzden senin seks lakabın patlayan volkan...

Taramalı tüfek!

Sen seks esnasında taramalı bir tüfek gibi bir etki bırakıyorsun. Akıllanmaz, uslanma bir tavrın var. Karşındaki insanı zevkten dört köşe etmek için taramalı tüfek gibi hızlı davranıyorsun. Sen seksin yavaş olanını değil, hızlı olanını seviyorsun. Doruklarına kadar hissetmeyi, kan akışını hızlandırmayı seviyorsun. Sen şipşakçısın. Hemen her şey olsun istiyorsun. Hızlı ve atiksin. Hedefini çok iyi biliyorsun. İşte bu yüzden senin seks lakabın taramalı tüfek!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ibrahim-mehdizade

Yer Gok Sarsici < degildiyine gore yeri goku inletiyormusum ilerde goruruz

ibrahim-mehdizade

cidden mi

ertugrul-a1hl

Acımasız kırbaççı! Senin kadar acımasızını görmedik! Anam senin seks esnasında gözün nasıl dönüyorsa, kendini kırbaççı gibi görüyorsun. Karşındaki kişiyi etkilemek için türlü türlü oyunlar oynuyorsun. Bu sadece bir tanesi diyebiliriz. Öylesine bir tavrın var ki, görenleri hayrete düşürür. Zevk almak ve aldırmak resmen senin işin! Özellikle karşındaki insan zevk alana kadar elinden geleni fazlasıyla yapıyorsun. Hedefine odaklanıyor, var gücünle kendi sınırlarını aşıyorsun. Bazen tak tak acımasızca sözler söyleyebiliyorsun. Bu yüzden senin seks lakabın acımasız kırbaççı dostum!

tc-van-kahvaltisi

DARBELİ MATKAP :))

blue_psychopath

evet çok doğru.. Sen seks esnasında patlayan bir volkan gibi kendinden geçiyorsun. Ortalığı birbirine katıyor, karşındaki insanı zevkten dört köşe yapıyorsun. Alev alev yanıyorsun, ortalığı yakıyorsun. Çünkü kendini o anın büyüsüne kaptırıyorsun. Vücudunda akan kanın o sıcaklığını sen bile hissediyorsun. ALEV ALEVVV! Senin seks hayatın o kadar ihtiraslı, şehvetli ki, sana kimse karşı koyamıyor! Bu yüzden senin seks lakabın patlayan volkan...

Görüş Bildir