Sene Bitti, Çirkeflikler Bitmedi! Gıybet Kazanımıza Son Dedikoduları Atıp, Kaos Ateşinde Kaynatıyoruz! 🔥

179PAYLAŞIM

2019'a da gıybet yaparak, kaos ateşini harlayarak girdik! 

Hazırsanız başlayalım dedikodu seansımıza! 🔥

1. 2019'a girmeden önce, giderayak hepimizi şaşırttı gerçekten de!

Sinan Akçıl, resmen evlendi! 😱

Birlikte olduğu ünlü kadınlara karşı dengesiz tavırlarına, çapkınlıklarına ve tuhaf açıklamalarına alışkın olduğumuz için çok şaşırdık bu habere elbette ki!

Düğün ayrı olarak gerçekleşecek... Ama Akçıl bu sade törende dahi konuşulacak ve gıybeti yapılacak çok malzeme verdi doğrusu!

2019'un İlk Nikâhı Kıyıldı! Sinan Akçıl ile Amsterdam'da Evlenen Burcu Kıratlı'nın Gelinliği Olay Oldu! - onedio.com
2019'un İlk Nikâhı Kıyıldı! Sinan Akçıl ile Amsterdam'da Evlenen Burcu Kıratlı'nın Gelinliği Olay Oldu! - onedio.com

Hepsini, her detayı da sizler için derledik elbette. 👆

2. Biz demiştik! Onlar da evleniyorlar!

Biz demiştik! Onlar da evleniyorlar!
Biz demiştik! Onlar da evleniyorlar!

Bundan haftalar önce Hazal Kaya ve Ali Atay'ın evlilik niyetinde olduklarını sizlere haber vermiştik. İşte bu hafta, bu bilgi teyitlendi. Çift, sade bir törenle nişanlandı. Nikah ve düğünün ise 14 Şubat'ta olacağı söyleniyor. Hadi hayırlısı!

3. Aslı Enver ve Murat Boz da aileleri yeniden bir araya getirdi. Dolayısıyla bu da evlilik iddialarını iyice güçlendirdi!

Aslı Enver ve Murat Boz çifti aileleriyle birlikte yılbaşı kutlaması yaptı. Bu normal elbette fakat bir önceki ayrılışlarında, Enver'in Murat Boz ile ortak tanıdığı herkesi -aile dahil- silmişti. Ayrıca Enver'in babasının Boz'a çok sinirli olduğu da konuşuluyordu. Buzları eritmişler anlaşılan... Eh, böyle olması da gerekirdi zira yakın tarihte evlenmeye hazırlandıkları söyleniyor!

4. Özcan Deniz'in güzel evliliğinin üzerinde ise kara bulutlar döndüğü haftanın başında iddia edildi...

Oğulları Kuzey'i daha yeni kucaklarına alan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, iddialara göre çok fena kavga etmişler. Bunun üzerine de Özcan Deniz, evi terk etmiş ve bir otelde yaşamaya başlamış! Bu haber elbette ki haftanın başında gündeme gelerek sevenlerini üzdü. 

Neyse ki Aktan, hafta sonuna doğru bir açıklama yaparak hepsini yalanladı:

“Yok öyle bir şey bu dedikodular bizim de kulağımıza geldi. Ama tam aksine her şey yolunda.” dedi.

5. Emina Jahovic bir türlü aşkta mutluluğu bulamıyor... Tıpkı eski eşi Mustafa Sandal gibi!

Emina Jahovic ile Sadettin Saran gayet güzel bir çift olmuş, ilişkilerini de gizlemeden açıkça yaşıyorlardı. Fakat bu hafta nazar değmiş olacak ki, ayrıldılar!

Ayrılığın sebebine dair bir açıklama yapmadıkları için, magazincilere de parçaları birleştirmek düştü. Önce Saran'ın "evlilik düşünmüyorum" tarzı açıklaması, ardından da Jahovic'in verdiği bir röportajda "asla evlilik gibi bir niyetim yok, Saran ile nikah masasına oturmayacağım" demesi bir şeylerin ters gittiğine işaretti. Yani elbette evliliği düşünmeyebilirler fakat neden böyle karşılıklı vurgulayıp dursunlar ki?

Sonuç olarak ayrıldılar. Magazincilere göre ayrılığın sebebi Jahovic'in evlenmek istemesi fakat Saran'ın böyle bir niyetinin olmaması...

6. Seren Serengil ise bu hafta yürekleri ağıza getiren bir haberle gündeme geldi!

İddiaya göre Yaşar İpek, Seren Serengil'e feci şekilde fiziksel şiddet uygulamıştı. Serengil'in polisi arayarak çığlık çığlığa yardım istediği iddia edildi. Serengil ise bu iddiaları ışık hızında yalanladı ve bu haberi yapan medya şirketinin kirli çamaşırlarını ortaya dökerek, iftira attıklarını iddia etti.

Haftanın ilerleyen günlerinde eşiyle sarmaş dolaş bir fotoğraflarını paylaştı ve açıklamaya da “O kadar dövüyordu ki severek...” yazdı.

Yani bizce biraz tuhaf bir açıklama ama... Neyse!

7. Demet Akalın ve Okan Kurt'un ilişkilerindeki olaylar barışmalarına rağmen bitmek bilmiyor!

Gerçekten de "attığı her adım olay" dedikleri bu olsa gerek! 

Okan Kurt ve Demet Akalın'ın ilişkilerine ikinci bir şans vererek barışmaları elbette ki güzel bir gelişmeydi ve sevenlerini mutlu etti. Çiftin bu olay üzerine bir süre kendi içlerine çekileceklerini sandık. Yanılmışız!

Zira çiftimiz bomba gibi dedikodularla yine gündem oldu!

Bu olay alengirli ve son derece şaşırtıcıydı! Bize de her ihtimali ve iddiayı sizlerin yorumuna sunmak düştü!

Ortalık Karıştı! Okan Kurt'un Demet Akalın'ı Aldattığı İddiası ve Kurt'un Muhabir ile Yaşadığı Gerginlik - onedio.com
Ortalık Karıştı! Okan Kurt'un Demet Akalın'ı Aldattığı İddiası ve Kurt'un Muhabir ile Yaşadığı Gerginlik - onedio.com

Eniştemiz ne işler karıştırıyormuş hele... Tabii hepsi birer "iddia"!

8. Şeyma Subaşı sonsuza dek magazin gündeminin zirvesinde kalacak, hep onu konuşacağız, bundan eminiz artık!

Evet, boşanmaya dair gıybetler bitti diyorduk ki Şeyma Subaşı'nın yeni aşkı ile fotoğrafları gündeme geldi bu sefer de!

Görülen o ki, boşanma sürecinde ortaya atılan aşk dedikoduları doğruymuş!

Şeyma Subaşı'dan bu haberlere karşı bir yalanlama gelmedi!

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisini ve tüm yaşananları elbette ki didik didik etmeden geçemezdik!

Yoksa Yeni Aşkını mı Buldu? Şeyma Subaşı'nın, Fransız DJ Guido Senia ile Samimi Görüntüleri Ortaya Çıktı! - onedio.com
Yoksa Yeni Aşkını mı Buldu? Şeyma Subaşı'nın, Fransız DJ Guido Senia ile Samimi Görüntüleri Ortaya Çıktı! - onedio.com

Anladığımız ve stalk'ladığımız kadarıyla Subaşı'nın yeni sevgilisinin de hayatında uzun süreli biri var... Bakalım neler olacak?!

9. Aşk gıybetlerini bir kenara bırakalım ve biraz da minnoş ailelere bakalım. İçimiz açılsın!

Aşk gıybetlerini bir kenara bırakalım ve biraz da minnoş ailelere bakalım. İçimiz açılsın!
Aşk gıybetlerini bir kenara bırakalım ve biraz da minnoş ailelere bakalım. İçimiz açılsın!

Şahan Gökbakar çok şirin bir paylaşımla dikkatleri bu hafta üzerine çekti. Yıllar sonra oğlu Deniz Efe ve kızı Ela'nın yüzünü ilk kez takipçilerine gösterdi! Bize de defalarca maşallah demek düştü!

10. Ricky Martin ise şirin ailesine bu hafta yeni bir fert ekledi!

Bir yıl önce Jwan Yosef ile evlenen ünlü şarkıcı Ricky Martin’in Valentino ve Matteo adlarında 10 yaşında ikizleri olduğunu zaten biliyorduk. İşte Ricky Martin, bu hafta eşi Jwan ile yeni bebeklerine "merhaba" dediler. Taşıyıcı anne aracılığıyla sahip oldukları minik kıza Lucia Martin-Yosef ismini verdiler. Instagram'dan haberi paylaşan Ricky, “Güzel ve sağlıklı bir kız bebeğin, Lucia Martin-Yosef’in ebeveynleri haline geldiğimizi duyurmaktan dolayı mutluluğun ötesindeyiz” dedi! 

Sağlıklı mutlu ömürleri olsun miniğin! 😍

11. Hollywood'un tatlı delisi Miley Cyrus ise biricik aşkı Liam ile sessiz sedasız evlendi!

10 yıldır bir ayrılıp bir barışan çift, artık birbirlerinin kısmeti olduklarını kabullenmiş olacaklar ki evlendiler. Sade bir tören tercih eden çift mutlu gözüküyor. Son 10 yıldır, Miley'nin hayatında Liam'dan başka kimse olmadı. Hatta Miley'nin büyük çıldırma dönemi dahi Liam'ın onu aldatması üzerine yaşanmıştı. Bu kızı üzme, Liam!

12. Geleliiiim gündemin en sert olayına! Cem Yılmaz bu hafta çok kızdı! Ünlüler camiasından büyük destek gördü ve yerden göğe kadar da haklıydı...

Bildiğiniz gibi Cem YılmazŞahan Gökbakar, Mahsun Kırmızıgül ve Yılmaz Erdoğan'ın da sinema boykotuna gittiği söylentileri bir süredir konuşuluyordu.

İşte bu hafta boykot söylentilerine Mars grubundan bir yanıt geldi... Fakat Yılmaz'dan ve diğer sinemacılardan gelen karşılık daha da sert oldu!

Mars Grubu'nun "Başka Cem Yılmaz'lar Çıkar" Restine Ünlü Komedyenden Yanıt: "İyi Çıkarmalar, Terbiyesiz" - onedio.com
Mars Grubu'nun "Başka Cem Yılmaz'lar Çıkar" Restine Ünlü Komedyenden Yanıt: "İyi Çıkarmalar, Terbiyesiz" - onedio.com

Sanatçıların o kadar da kolay "yeri doldurulacak" insanlar olmadığını sosyal medya kullanıcıları da, ünlüler de Mars grubuna hatırlatırcasına paylaşımlarda bulundular.

13. Geçtiğimiz hafta "artık konuşmayacağım" diyen Erkan Petekkaya, bu hafta konuştu... Hem de çok!

Katıldığı programda gündem konusu olan açıklamalarına dair pek çok yeni açıklamada bulunan Petekkaya, öncelikle alkol meselesine değindi:

"Ben alkolik falan değilim. Her insan gibi içen biriyim. İnsanlar beni hep tatil günlerimde gördüler. İstanbul’un her yerinde insanlar bunu yapıyor ama ben olunca başka oldu. Bu konuda beni çok üzdüler. Evet, öyle bir şey söyledim. Söyledim ama öyle yerlere çektiler ki yani insanlarımız gerçekten niye bu kadar kötü oldu, neden böyleler anlayamıyorum, çözemiyorum. O böyle içinde ‘Issız bir adaya gidersen yanına ne alırsın?’, ‘Ay’a gitsen 3 kişiyle kimi götürürsün?’ gibi muzır soruların olduğu bir röportajdı. Bir hafta sonunun arka köşesinde, formatı belli bir röportaj. Ve o sorular bana madde madde geldi. Gizli bir şey değil, bana göndermişlerdi ve telefon röportajıydı. Böyle oturup karşılıklı ‘Türkiye’nin ne sorunları var?’ deyip, ondan sonra da ‘İçki yasaklansın’ gibi bir şey demedim. Aptal mıyım, öyle bir şey söyler miyim? Bunu alıp dine götürdüler, siyasete alet ettiler, linç ettiler. İnanamadım, gerçekten inanamadım." dedi.

Ayrıca aylık gelirini de açıkladı. Erkan Petekkaya 2016 yılında aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu beyan etmişti. Bu hafta katıldığı programda ise "Şu anda ondan daha fazla kazanıyorum" dedi.

Ne diyebiliriz ki...

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
despresso

bir ayda 450 binlira kazansam heralde Ay'da yaşarım. tabi ya etrafım fakir dolar para mara isterler öf çekemem.

Görüş Bildir