Görüş Bildir
Haberler
Saygı "Savaş" Boran Kuzum Kimdir? Boran Kuzum Kaç Yaşında ve Nereli?

Saygı "Savaş" Boran Kuzum Kimdir? Boran Kuzum Kaç Yaşında ve Nereli?

Televizyon tarihine Behzat Ç. dizisinde yardımcı karakter olarak giren Ercüment Çözer karakteri, kendi dizisine kavuşuyor. Behzat Ç. döneminde de oldukça sevilen ve dikkatle izlenen karakterin yeni dizisi merak konusu oldu. Tecrübeli oyuncu Nejat İşler'in hayat verdiği Ercüment Çözer'in yeni dizisi 'Saygı' bugün Blu TV platformunda yayın hayatına başlıyor. Birbirinden yetenekli, usta ve genç oyuncularında kadroda bulunduğu Saygı, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki, Saygı 'Savaş' Boran Kuzum kimdir, Boran Kuzum kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Blu TV platformunun merakla beklenen Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi, bugün yayın hayatına başlıyor. Birbirinden yetenekli, usta ve genç oyuncularında kadroda bulunduğu Saygı, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki, Saygı 'Savaş' Boran Kuzum kimdir, Boran Kuzum kaç yaşında ve nereli?

BORAN KUZUM KİMDİR?

Boran Kuzum 1 Ekim 1992 Ankara doğumlu Türk oyuncudur.  Boran Kuzum üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamlamıştır. Televizyonda ilk kez 2015 senesinde Analar ve Anneler dizisiyle yer almıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır. Lakin dizi uzun sürmemiş ekrana veda etmiştir.

2016’da Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Taylan Biraderler’in yönetmenliğinde çekilen, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı Vatanım Sensin isimli dizide oynadığı Leonidas Papadopoulos karakteri ile yapmıştır. Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda Treplev karakterini canlandırmıştır.

BORAN KUZUM ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

  • 2012 Aşka Dokunmak Hakan Kısa film

  • 2014 Bir Adam Yaratmak Gazeteci

  • 2017 Cingöz Recai Cüneyt

  • 2019 Biz Böyleyiz Emrah

  • 2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem I. Mustafa

  • 2016-2018 Vatanım Sensin Leon

  • 2018 Şahin Tepesi Efe

  • 2019 Hakan: Muhafız Okan

  • 2020- Saygı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın