Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Sanat Sanatseverlerin Sadece Bir Tık Uzağında: Artnivo.com

2 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye'nin yenilikçi çağdaş sanat platformu olan artnivo.com, internet sitesi üzerinden çağdaş sanatçılara görünürlük ve ulaşılabilirlik imkanı sunarken, Ekim ayında açılan, Şişhane’de yer alan ikonik Nejat Eczacıbaşı Binası’ndaki yeni proje alanında da çarpıcı sergilere ev sahipliği yapıyor. artnivo.com, Ocak ayına hem yenilenmiş web sitesi ile, hem de proje mekanındaki yeni sunumlarla başlıyor.

artnivo.com yeni tasarımıyla sanat izleyicisiyle buluşuyor!

2016’ya yeni websitesi ile başlayan artnivo.com, daha canlı bir tasarım ve kullanımı kolay yeni yüzüyle online sanat eseri satın almayı, sanat haberlerine ulaşmayı, koleksiyonerlerin seçkilerini takip etmeyi, sanatçı röportajları izlemeyi ve online sergi gezmeyi daha da kolaylaştırıyor ve sanat severleri çağdaş sanata bir adım daha yaklaştırıyor.

artnivo.com, Ocak ayı süresince Online Sergi  bölümünde Melis Terzioğlu’nun Ali Bilge Akkaya, Alp Sime, Esra Rotthoff, Kerem Ozan Bayraktar, Nazif Topçuoğlu ve Volkan Aslan’ın yer aldığı fotoğraf seçkisine yer veriyor. Sanatçı Atölyesi’nde ise Ali Şentürk’ün Hacettepe Üniversitesi’ndeki atölyesinden bir video karşımıza çıkıyor. Sanatçı üretiminden bahsederken, aynı zamanda sene sonunda artnivo.com project space’te açılacak solo sergisinin de ipuçlarını veriyor. Farklı mesleklerden konukların yer verildiği Sizin için Seçti kısmında ise artnivoker’lar için seçilen eserleri, konuğun kendi yorumuyla görebiliyoruz.

artnivo.com project space Ocak ayında yeni ve farklı bir sunumla karşınızda!

Temsil ettiği sanatçılara görünürlük kazandırmayı amaçlayarak gerçekleştireceği solo ve karma sergilerin yanı sıra, düzenleyeceği etkinliklerle de mekanı yaşayan bir alana dönüştüren artnivo.com’un proje alanı şu günlerde bir koleksiyoner evine dönüştü. Mudo sponsorluğunda gerçekleşen sunum dahilinde her hafta farklı asımların gerçekleştirileceği seçkide artnivo.com sanatçılarının çeşitli medyumlardaki eserleri artnivo.com project space’te görülebilecek.

“Reloaded” sergisi devam ediyor!

Açılışını Kasım ayında yapan, Ahmet Rüstem Ekici, Çağrı Saray, Eylül Ceren Ersöz, Jacqueline Roditi, Manolya Çelikler, Neslihan Karaağaç, Öykü Ersoy, Özge Enginöz ve Sadık Arı'nın katıldığı küpler projesinin devamı olan “Reloaded” sergisi ise Zorlu PSM’de 24 Ocak 2016’ya kadar izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Ziyaret etmek isteyenler için:

artnivo.com project space 
Ziyaret Saatleri: Salı - Cuma 11:00 - 19:00 
                          Cumartesi 12:00 - 18:00

Zorlu PSM  
Ziyaret Saatleri: Her gün 10:00 - 21:00

İletişim: 
art@artnivo.com 
0212 225 63 26 
Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi, No.5B Şişhane 34433 İSTANBUL

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

2016İstanbulweb
Görüş Bildir